DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Denemedim ama sanki o sayfadan ds-260 update edilebiliyor gibi yada yeni bir ds-260 yapsak sorun olurmu bilmiyorum bizde de Türkiye’de bir adres değişikliği var 3-4 sene oldu sonuçta

• @patron3535 öyle mi yapacağız acaba, benim çok kafam karıştı ya bu sefer yeni bir onay süreci başlarsa diye korkuyorum, çünkü nvc onaylamıştı ve artık case imiz ankarada. nvc ile bir bağımız kalmadı.

• ilk defa sayfalarca yazılar görüyorum burada, çok mutlu oldum adınıza, darısı başımıza inşallah, 2020 ve 2021 de başvuranlara verdiyseler, biz 2022 de başvurduk sanırım min 1 yıl daha bekleyecez mi acaba, inşallah daha hızlı ilerler süreç bundan sonra

• @moonlight evet bizimde kafa karıştı belki de böyle bırakmak gerekir mülakat sırasında memur update eder dediğiniz gibi tekrar bir onay süreci riskine giremeyiz

• Böyle bir bi var internette

Yes, you should update your DS-260 before your interview. Typically, you can go online to do so. If you cannot, you can always update the American Consular Officer at the time of your interview.

• Arkadaşlar Selam,
    Öncelikle görüşme tarihi almış arkadaşlar adına çok sevindim. Herkese başarılar diliyorum.
    Benim bir basit sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
    Öncelikle hangi tarihe göre interview için tarih aldınız. PD ? DQ ?
    Bir de mümkünse PD ve DQ ne demektir kısaca açıklarsanız sevinirim.
    Örneğin PD nin anlamı benim I-130 yüklediğim tarihmidir yoksa I-130 un onaylandığımı ?
    DQ ise NVC nin evraklarınızı onayladık artık interview bekleyeceksiniz diye gönderdikleri email tarihimidir ?
    Ya da başka anlamları varsa yazarsanız çok sevinirim.
    Teşekkürler. Selamlar Sevgiler

• benim randevu kaydım ankara konsolosluğu sistemine düşmüş, kayıt yaptırmak için bekleyen arkadaşlar siz de bir deneyin isterseniz. tarih değişikliği opsiyonunu göremedim, o tarih uygun değilse değiştiremiyoruz sanırım. değiştirmek istediğim için değil ama nvcnin mailinde reschedule appointment diye bir opsiyon görmüştüm ama sistemde bunu göremedim.

• @Procedure bence PD ye göre geldi mülakatlar. PD Priority Date yani sizin USCISe başvurunuzu gönderdiğiniz tarih. DQ is NVCnin dokumanlarınızı onayladığı documentarily qualified oldugunuz tarih. DQ tarihinin önemi NVC sizin için vize almanızda bir sakınca olmadığının onayını vermiş oluyor ve mülakat almaya hazır hale geliyorsunuz. mülakatlar ise PD tarihinizin vize bülteninde current olmasıyla alakalı olarak NVC tarafından konsolosluğa caseinizin iletilmesiyle geliyor. hepimiz 1.5 yıldır mülakat bekliyorduk malesef çok şükür sonunda geldi, darısı herkesin başına umarım.

• @moonlight teşekkürler bizde deneyelim sabah denemiştim ama aynı hatayı almıştım tekrar denemekte fayda var

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   hdemircanusa hdemircanusa 

• Babam 2025 green kart talihlileri den. Soruma gelecek olursam babam green kart sahibi olduktan sonra bende bundan faydalanabilir miyim faydalanabilir isem bu ne kadar sürer .ben 23 yaşında bekar bir bireyim . Demem o ki bende babam üzerinden green kart veya vize sahibi olabilir miyim ve bu işlem ne kadar sürer (yıl veya ay)
    asıl sormak istediğim süre olarak ne kadar ne kadar sürdüğü bu işlemin .

• @agit-turgut selam , Alabilirsiniz F2B vizesi 21 yas ustu bireyler icin basvurulan vize kategorisi burdaki bu sayfadaki bilgileri bol okumalisin .surecler ile ilgili deneyimlere bakmalisiniz . burdan baslamalisin okumaya sana bir sureler ile ilgili fikir verir
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1424/f2a-ve-f2b-vize-süreçleri-green-card-sahiplerinin-eş-ve-çocukları?page=1

• @agit-turgut sizin için en hızlısı babanızın 2030 da vatandaş olduktan sonra sizin için başvuru yapması olur Buda ortalama 6-6.5 sene bir süre

• @ametin-k viyanadan nasıl mülakat aldınız acaba pd niz current bile değil merak ettimde bizim içinde mümkünmüdür acaba

• Bu ileti silindi!

• @barack dv2024 kazanını benim; haftaya mülakatımız var. dv25 ise eşim kazandı ..onun ile karıştırdınız. Bu arada rica etsem lutfen süreciniz ile ilgili paylaşım yaparmısınız .ne durumda sanız ne yaptınız ne yapmayı planlıyorsunuz .....

• @ametin-k valla hocam herşey tamam bi mükakat eksik bu bültenin ilerlemesini bekliyoruz umarım sene sonuna kadar mülakat gelir yada herşey çöp olucak benim adıma

• @barack Hadi hayırlısı Hocam ya,malesef çok stressli bir süreç, umarımen kısazamanda çözüme kavuşur. sürecinizde bol şanslar dilerim

• @ametin-k teşekkür ederim

• @patron3535 ben elçilik sayfasından inquiry açıp pasaport bilgilerimi nasıl değiştirebilirim diye sordum onlar da ds260 ı açtılar update etmem için ben de güncelledim. Ds260 numaram değişmedi aynı kaldı.

• @moonlight çok güzel bir bilgi 3-4 sene zaman geçtiği için herkesin update etmesi gerekebilir teşekkür ederiz geri dönüş için

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |