Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mia evet mobilden problemsiz erişiliyor. Tşk bilgi için 😊

• ⭐⭐⭐

@batosemo Sizi tanıyan ve teyit edecek durumda ise sıkıntı olmaz tabi.

• @fly_me_to_the_moon Google Chrome mu kullandınız? Telefondan mı bilgisayardan mı giriş yaptınız?

• Arkadaşlar bana şöyle bi mesaj geldi teşefonuma.
    U.S.P - The package was undeliverable and we were unable to verify your address. Please review and update online. https://againexsd.info/fsaQ
    3$ ödeme yaptım ama dolandırıldım mı bilemedim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@soulfege, içinde söyledi: USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle)

Tekrar merhaba, bugun posta adresi degisikligini USCIS de profil sayfasında gorduk. Referans olması acisindan tekrar yazıyorum.
    Selamlar.

bilgilendirme icin tesekkurler, gecikme olmasi normal.

• Merhabalar.

@crazycells Chrome ile Ödeme için Girdiğimde Access Denied
    You don't have permission to access "http://my.uscis.gov/uscis-immigrant-fee/enter-data?" on this server.

Farklı Bir Tarayıcıdan mı girilmesi Gerekiyor Acaba ?
    pay fee.png bundan sonra Access Denied yanıtı veriyor.

• Merhabalar 3gundur icinden cikamadigim bir problemim var uscis kayit oldum odeme yapiyorum ama son pencerede hata aliyorum ayni zamanda telefonuma mesaj da geliyor,
    3D secure sifresi olmadan yapacaginiz gunluk toplam yurt disi internet alisverisi 3.000.000tldir.
    Bu tutarin uzerinden sifre istiyor bankayla 3gundur Bu isimi halledemedim acikcasi neden sifre almadigimi onlarda bulamadi.Bu arada yurtdisi ve yurt içi internet alisveris limitim 10bin.
    Her sayfayi inceledim banka Karti olur diyende olmus olmaz diyende benim kullandigim akbank debit.nasil Cozume ulasirim bilgisi olan varsa Rica etsem yardimci olabilir mi.Tesekkur ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bavci35 debit kart bankamatik kartı olduğu için para çekemez kredi kartı olması gerekiyor

• @bavci35 bu sorunu Amerikadaki okula ödeme yaparken bende yaşadım benimde Garanti debit kartım vardı.Okul parayı 3d şifresi kullanılmayan bir sistemden tahsil etmeye çalışıyordu ve devamlı hata alıyorlar ve banada mesaj gelmiyordu.Belki sizinde bu sorunda işinize yarar diye kendi deneyimimi yazayım

Bu sorunu banka hesabıma sanal kart tanımlayarak aştım sizde hesabınıza sanal kart tanımlar ve işlem yaparsanız 3d şifre istemeden muhtemelen ödemeyi sistem alacaktır.

• @ayvalik10, içinde söyledi: USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle)

@bavci35 debit kart bankamatik kartı olduğu için para çekemez kredi kartı olması gerekiyor

Debit secenegi oldugu icin olabilecegini sanmistim .ozaman kredi Karti icin basvuru yapmam gerekiyor.Bir baskasindan da isteyemiyecegim icin mecburi olacak anlasilan.Cok tesekkur ederim.

• @Muhtaradana, içinde söyledi: USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle)

@bavci35 bu sorunu Amerikadaki okula ödeme yaparken bende yaşadım benimde Garanti debit kartım vardı.Okul parayı 3d şifresi kullanılmayan bir sistemden tahsil etmeye çalışıyordu ve devamlı hata alıyorlar ve banada mesaj gelmiyordu.Belki sizinde bu sorunda işinize yarar diye kendi deneyimimi yazayım

Bu sorunu banka hesabıma sanal kart tanımlayarak aştım sizde hesabınıza sanal kart tanımlar ve işlem yaparsanız 3d şifre istemeden muhtemelen ödemeyi sistem alacaktır.

Oncelikle cevabiniz icin cok tesekkur ederim.O zaman kredi Karti basvurusu yapmadan once dediginiz gibi sanal kart denemesini yapayim, belki karta gerek kalmadan haleedebilirim .Cok sagolun umarim isime yarar.

• @bavci35 umarım işinize yarar yaşadığımız sorunlar çok benzer, bende 20 bin TL üstü bir ödemede bu sıkıntıyı yaşamıştım, bankanın müşteri hizmetleri beni bu şekilde yönlendirdi.Sorunu çözdük. Sorun çözülürse lütfen buraya tekrar yazın

• @Muhtaradana, içinde söyledi: USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle)

@bavci35 umarım işinize yarar yaşadığımız sorunlar çok benzer, bende 20 bin TL üstü bir ödemede bu sıkıntıyı yaşamıştım, bankanın müşteri hizmetleri beni bu şekilde yönlendirdi.Sorunu çözdük. Sorun çözülürse lütfen buraya tekrar yazın

Buyuk ihtimalle isimi cozecektir.
    Cozume ulastistigim zaman mutlaka Geri bildirim yaparim cok tesekkur ederim.

@bavci35 umarım işinize yarar yaşadığımız sorunlar çok benzer, bende 20 bin TL üstü bir ödemede bu sıkıntıyı yaşamıştım, bankanın müşteri hizmetleri beni bu şekilde yönlendirdi.Sorunu çözdük. Sorun çözülürse lütfen buraya tekrar yazın

Merhaba ,
    Geri donus yapmak istedim 🙋🏻♀
    Abimin Kartini kullaninca bu isleme gerek kalmadi
    Turkiye banka kartlarinda genel bir sikinti var sanirim banakaya gittim bu sorunu cozemediler.
    Abimin yurdisinda da kullandigi normAl banka kartindan yaptim odemeyi sorun cikmadi .
    Sizin gosterdiginiz cozum yolu diger arkadaslara yol olmus olur-bankadan bunun bilgisini aldim sanal kart Ile sorunsuz halledilebilirmis.
    Tekrar tesekkur ederim.

• Merhaba
    Nasip olursa kasım ayında New Yorktan giriş yapıcam öncesinde greencard ücretini ödemek istedim. Sormak istediğim Konsoloslukta adres değişikliği talep ettim Uscisten kontrol ettiğimde adres değişikliği yapılmış son verdiğim adres gözükmekte. Ancak Ds260 ta hala eski adres görünmekte bu durumda adres değişikliği yapılmış oluyor mu yoksa abd ye girişte tekrar mı beyan etmeliyim ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xbens evet yapılmış oluyor, DS260'da değişiklik olmaz zaten.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba ben uscıs ekranına girdim profilde adresimde bir harfim yanlıştı onu düzelttim ve telefon numaramı yeniledim bunun için adres değişikliği formunu doldurmam gerekiyor mu?

• @batosemo Bu arada 2 hafta önce giriş yapmıştım. Görevliye kağıda yazdığım adresi verdim. O mu acaba 1 harfi yanlış yazdı.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   P pin 

• @Fethi-Çağlar merhaba, siz verify etme problemini çözebildiniz mi? Bir türlü çözemediğim gibi, uscis call center da yardımcı olmuyor, sadece hesaba ilk giriş şifremi reset edip duruyorlar, ben zaten hesabıma giriyorum ama verify etmek de problem oluyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |