Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ggulduk idphoto4you bu programla yeniden düzenle istersen

• fotoğrafın jpg veya jpeg olmasının bir farkı var mı acaba ?
    bir de çektiğim fotoğrafın arkaplanı tam beyaz değil şu site aracılığıyla arkaplanı beyaz yapsam bir sorun oluyor mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vaegir jpg = jpeg ayrıca arkasını beyaz yapınca online bnp to jpg yapman gerekiyor çünkü bu program bnp kayıt ediyor. Sistem jpg kabul ediyor

• @ayvalik10 O şekilde yaptım ama omuzlarım tam gözükmüyor gibi fotoğrafı küçültüyor çünkü

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ggulduk mesaj atıldı

• Yıllardır fotoğraf stüdyosunda çektiriyordum, bu sefer telefonla kendim çektim. Siteden ayarlamaları yapıp, kontrol edip yükledim.

• ⭐⭐ Yasaklı

bu sene ankarada 40 tl ye çektirdim çok profesyonel çok temiz birine gözümün önünde işlemleri yaptırdım

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   tolgasatir tolgasatir 

• Evde fotoğrafı çekmeye çalışıp başaramadığım için internetten bulduğum fotoğrafçı Serhat Şirin'e gittim, yeri Kadıköy'de. Greencard başvuru fotoğrafı konusunda çok bilgili. Diğer fotoğrafçılar gibi fotoğrafın arkasını beyaz yapıp vermiyor. Işıkları ayarlayarak gölge olmayacak şekilde fotoğrafı çekiyor ve istenen tüm özellikleri ayarlayarak size fotoğrafın son halini gönderiyor. Uğraşmak istemeyen ya da fotoğrafı çekmeyi, boyutları ayarlamayı beceremeyenlere tavsiye ediyorum

• ⭐⭐

Yarın fotoğraf çektirmeye gideceğim. Arka planı photoshop ile beyazlatmaları bir sorun oluyor mu? Bunu belirteyim mi özellikle fotoğrafçıya?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 fotoğrafçılarda zaten photoshop kullanıyor sen kullansan farketmez

• Ben ve eşim stüdyoda çekildik fotoğraflarımızı, onlarda sorun yok, ama 2 yaşındaki oğlum, stüdyo ortamından korkup fotoğraf çekilmesine izin vermedi, çok ağladı, mecburen onu evde çektim, çektiğim fotoğrafi travel.state.gov daki fotoğraf uygulamasına yüklediğimde, fotoğrafı üst kısımdan sıfır gelecek şekilde kesiyor, bu uygulamaya tamamen güvenmek gerekir mi, bana sanki yanlış oluyor gibi geldi, ayrıca başvuru sayfasında da fotoğrafı bu hali ile yükleyebildim, yani kabul etti, ama elenme olur mu emin olamadım, çok huzursuzum

• Merhaba, idphoto4you sayfasinda fotograf duzenlerken yesil cizgilerin orani yuzde nereye denk gelmeli. Alt cizgi cene ust cizgi sac hizasinda olursa sikinti olur mu? Bu cizgilere yuzu denk getirmek zor oluyor. Nelere dikkat edilmeli. Tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: Green Card Çekilişi için evde nasıl fotoğraf çekilir?

Yarın fotoğraf çektirmeye gideceğim. Arka planı photoshop ile beyazlatmaları bir sorun oluyor mu? Bunu belirteyim mi özellikle fotoğrafçıya?

arkaplan degisiklikleri sorun olmaz, yuzunuzle oynamasinlar yeterli...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sinan35, içinde söyledi: Green Card Çekilişi için evde nasıl fotoğraf çekilir?

Ben ve eşim stüdyoda çekildik fotoğraflarımızı, onlarda sorun yok, ama 2 yaşındaki oğlum, stüdyo ortamından korkup fotoğraf çekilmesine izin vermedi, çok ağladı, mecburen onu evde çektim, çektiğim fotoğrafi travel.state.gov daki fotoğraf uygulamasına yüklediğimde, fotoğrafı üst kısımdan sıfır gelecek şekilde kesiyor, bu uygulamaya tamamen güvenmek gerekir mi, bana sanki yanlış oluyor gibi geldi, ayrıca başvuru sayfasında da fotoğrafı bu hali ile yükleyebildim, yani kabul etti, ama elenme olur mu emin olamadım, çok huzursuzum

surayi kullanip kendiniz ayarlayin, bebeklerde kafa/vucut orani normalden yuksek oldugundan, bebek fotolarinda resmi sitedeki foto araci biraz sacmaliyor...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esmadeniz, içinde söyledi: Green Card Çekilişi için evde nasıl fotoğraf çekilir?

Merhaba, idphoto4you sayfasinda fotograf duzenlerken yesil cizgilerin orani yuzde nereye denk gelmeli. Alt cizgi cene ust cizgi sac hizasinda olursa sikinti olur mu? Bu cizgilere yuzu denk getirmek zor oluyor. Nelere dikkat edilmeli. Tesekkurler.

Eger biyometrik foto kullaniyorsaniz denk getirmek zor olacaktir, yuzun tamaminin net sekilde gorundugunden emin olun.

normalde yesil bantlari kafanin en ustune ve cenenin altina denk getirmeniz lazim.

• 1- fotografi kendimiz evde cektik .yesil bantlar cene kisminin yarisinda bir tik ta bas kisminda kaliyor. birde arka fon acik gri ton olsa sorun olur mu? yuzun tamami gayet net gozukuyor.
    2- sac kulak arkasinda olmasina ragmen kulaklar cok az belli oluyor. sorun olur mu?
    3- videonuzu izledim. cok faydali olmus oncelikle tesekkurler. ilk once fotograf yukleyerek basladim. "your photograph was successfully uploaded' yazisini gorduysem uygun mu demektir.
    4- turkce karakter kullanmamak icin buyuk harf tercih ediyorum. o yuzden fotograf ismi ESMA DENIZ.jpg olmasinda sakinca olur mu yoksa hepsi mi buyuk veya kucuk olmali?
    5- videonuzu izlemeden once yaptigim basvurular vardi ve onlarda fotograflari kisilerin ismini yazmamistim. 01.jpg gibiydi. Diskalifiye mi olurlar ?

tesekkurler..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esmadeniz, içinde söyledi: Green Card Çekilişi için evde nasıl fotoğraf çekilir?

1- fotografi kendimiz evde cektik .yesil bantlar cene kisminin yarisinda bir tik ta bas kisminda kaliyor. birde arka fon acik gri ton olsa sorun olur mu? yuzun tamami gayet net gozukuyor.
    2- sac kulak arkasinda olmasina ragmen kulaklar cok az belli oluyor. sorun olur mu?
    3- videonuzu izledim. cok faydali olmus oncelikle tesekkurler. ilk once fotograf yukleyerek basladim. "your photograph was successfully uploaded' yazisini gorduysem uygun mu demektir.
    4- turkce karakter kullanmamak icin buyuk harf tercih ediyorum. o yuzden fotograf ismi ESMA DENIZ.jpg olmasinda sakinca olur mu yoksa hepsi mi buyuk veya kucuk olmali?
    5- videonuzu izlemeden once yaptigim basvurular vardi ve onlarda fotograflari kisilerin ismini yazmamistim. 01.jpg gibiydi. Diskalifiye mi olurlar ?

tesekkurler..

1. sorun olmaz
    2. sorun olmaz, bazi arkadaslarin kulagi hic gorunmuyor, yuzunuz oyleyse yapacak bir sey yok 🙂
    3. basvuru formu fotonun uygunlugundan ziyade boyutlarini kontrol ediyor.
    4. kucuk veya buyuk harf farketmez, ingilizce karakter olmasi yeterli.
    5. hayir, diskalifiye olmaz, ama fotolari isimlendirmek sizin isinizi kolaylastirir 🙂 en azindan ne yuklediginize emin olursunuz, ozellikle birden fazla kisinin basvurusunu yapiyorsaniz.

• @crazycells cok tesekkurler.

• Merhaba Arkadaşlar, fotoğrafçıya gittik green card için dedi 600 e 600 verdi yüzümüz net gözüküyor ama photo tool larında kontrol ettğimde kabul etmiyor. Çekilişe katılamayacak mıyım?

• ⭐⭐

@ssanver Hangi hatayı veriyor photo toolda

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |