Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar fotoğraf önemli malum peki green kart için fotoğraf konusunda deneyimli bir yer biliyor musunuz istanbul için soruyorum

• Dost Fotoğrafçılık
    Tevfik Bey Mahallesi, Merkez Cd. No:33/A, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

• yukarıdaki yanlış oldu

• @tonyte

bu linke tıkla istanbul için deneyimli fotoğrafçı listesi var.

• @tonyte ben beylikdüzü migrostaki fotoğrafçıda çektirdim (Foto Shop)ve onun çektiği foto ile kazandım. Eğer totem yapacaksanız orası olabilir :))

• @tonyte Buyukcekmece Mimaroba da Foto Turan,2 yıldır orada çektiriyoruz fotoğrafları,hiç sıkıntı yaşamadık başvuru sırasında fotoğrafları yüklerken.

• @tonyte Beyaz bir fon üzerinde kendiniz de çekebilirsiniz fotoğrafınızı.

• Konuyu hortlatmak gibi olacak ama, yeni yer açmaktansa buradan devam edelim dedim.
    Her fotoğrafçı Green Card için fotoğraf çeker mi? yoksa İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz fotoğrafçılar var mı? Çektiren arkadaşlar ilçe olarak yazarsa sevinirim.

Bunu burada sorma nedenim, fotoğrafçıya girince Green card için çektirmek istiyorum dediğimde, bi ton nasihat, gereksiz eleştiri hatta vatan haini gibi yargılanmak istemiyorum.. Böyle boş konuşulunca sinirlerim bozuluyor haliyle.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Engin sen green kart deme sadece beyaz fon arkası vesikalık çektir oynamasın ham halini kendine mail attır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Engin, içinde söyledi: Green kart fotoğrafçı tavsiyesi

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama, yeni yer açmaktansa buradan devam edelim dedim.
    Her fotoğrafçı Green Card için fotoğraf çeker mi? yoksa İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz fotoğrafçılar var mı? Çektiren arkadaşlar ilçe olarak yazarsa sevinirim.

Bunu burada sorma nedenim, fotoğrafçıya girince Green card için çektirmek istiyorum dediğimde, bi ton nasihat, gereksiz eleştiri hatta vatan haini gibi yargılanmak istemiyorum.. Böyle boş konuşulunca sinirlerim bozuluyor haliyle.

sayin @ayvalik10 'un dedigi gibi arkasi beyaz, vesikalik foto deyince olmasi lazim. Isterseniz bir de omuzlarin gorunecegini ekleyin ve orijinal fotoyu isteyin. Omuzlarin gorundugu fotoyu cekilise uygun hale getirmeniz oldukca kolay oluyor.

• @ayvalik10 @crazycells aynen dediğiniz gibi hallettim. Teşekkürler.

• Merhaba Green Card Fotoğrafı Kriterlere Gören Çeken İstanbul Kadıköy de bi yer. https://www.serhatsirin.com/green-card-fotograf-cekimi/

• @Ceren-Ceylan, içinde söyledi: Green kart fotoğrafçı tavsiyesi

Merhaba Green Card Fotoğrafı Kriterlere Gören Çeken İstanbul Kadıköy de bi yer. https://www.serhatsirin.com/green-card-fotograf-cekimi/

Teşekkür ederiz çok faydalı oldu.

• bende bi fotoğraf çektirdim bavuru için sistem kabul ediyor. ama green card sayfasından photo example dan kontrol ettirince (Görüntü aşırı sıkıştırılmış. Lütfen 20:1'den küçük bir sıkıştırma oranı kullanın) şöyle bi uyarı çıkıyor bu sorun teşkil edermi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmet-ekinci, içinde söyledi: Green kart fotoğrafçı tavsiyesi

bende bi fotoğraf çektirdim bavuru için sistem kabul ediyor. ama green card sayfasından photo example dan kontrol ettirince (Görüntü aşırı sıkıştırılmış. Lütfen 20:1'den küçük bir sıkıştırma oranı kullanın) şöyle bi uyarı çıkıyor bu sorun teşkil edermi

eger boyut 600 x 600 piksel ise sorun yok, kullanabilirsiniz.

• Merhaba, bize uğurlu gelen fotoğrafçı Bursa Beşevler’de Tuşba fotoğrafçı 🙂 belki başkasına da uğur getirir 🙂

• Arkadaşlar fotoğrafçıya gitmenize gerçekten gerek yok. Telefon değil de dijital fotoğraf makinesi ile düz renk bi yerde fotoğrafınızı çok yakın olmayacak şekilde çekin. Sonra idphoto4you.com sitesine yükleyip United States ve single photo seçip yükleyin ve yeşil çizgi arasında çene ve saçınıza gelecek şekilde ayarlayın indirin ve başvuruda kullanın. Bu kadar basit. Telefon ile çekseniz bile olur ben geçen sene telefon kamerası ile çekmiştim ama dijital fotoğraf makinesinin çözünürlüğü daha yüksek. Önemli olan fotoğrafın sizin olduğunun anlaşılması. Daha önce webcam ile başvurup greencard alanlar var para harcamayın boşuna

• Beylikdüzü - Perlavista Fotoshop direkt green card için denildiğinde çekiyor. Ben oradan çektirip başvurmuştum ama bu sene şahsen kendim telefondan çekeceğim. Eşiminde oradan kalma bi fotoğrafı var acaba onun için aynı fotoğrafla başvursak sorun olurmu diye düşünmüyor değilim

• Orijinal sitesinde Photo Requirements bölümünde "We recommend you use a professional visa photo service to ensure your photo meets all the requirements." diye bir şey var o yüzden profesyonel çekim gerekebilir. Sonuçta fotoğraftan elenen çok oluyor 3-5 kuruş için risk almaya değer mi tartışılır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yeşim-Serdal profesyonel fotoğrafçılar dediğiniz yerle gittiğiniz zaman sizlere biometrik yapıp veriyorlar. Sonuçta aşağıdaki gibi ayarları kim yapıyor. Fakat kullandığımız program bu ayarları otomatik yapıyor. Bizler tek bir şey istiyoruz vesikalık olsun ki program 1-2 dakika da yapabilsin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |