Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İyi Günler Atlantik Diye Bir Şirkete Başvuru Yapmıştım Danışmanlık İçin Aradılar Sadece Ücret 200 Lira Gönderdim Ve Sadece Bunu İstediler Başka Bir Ücret Almayacaklarini Söylediler Ve Benden Sadece 2 Hafta İçinde 6 Aylık Pasaport Çıkartmam Gerektiğini Söylediler Sizce Dolandilirdim Mi Numara Verdiler WhatsApp Numarası Falan Suphede Kaldim

• ⭐⭐⭐⭐

pasaport konusunda haklılar ama ücretsiz olan bir başvuru için neden ücret ödüyorsunuz ki ? hiç bilmiyorsanız lösev e yapacağınız bağış karşılığında forum adminimiz @crazycells başvuruyu sizin adınıza yapıyor en azından güvenilir bir yer.

• @Selim-Aksoy başvuru esnasında pasaport bilgileri girmen gerekiyor.bu yüzden pasaport çıkarman gerekiyor.fakat aracı kurumlarla çalışmana gerek yoktu.kendinde kolayca başvura bilirsin.forumu takip edersen nasıl başvuracağın hakkında açıklamalı bilgiler var.sana nasıl ulaştılar.fotğraf ve pasaport bilgilerini yollamazsan senin için giriş yapamazlar.olan 200 lirana olur.bunlar oydu buydu diyerek senden ilerleyen zamanlarda değişik ücretlerde para isteyecekler.bilgin olsun..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |