Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Hadi bakalım inşallah size de çıkar. Burda her zaman genç bir kardeşiniz olduğunu unutmayın sponsorlukla beni de almak isterseniz hani asla hayır demem bilginize. 😂😂😂😂 @dytmelek

• ⭐⭐⭐

@waterman ahahhahaha hayırlısı diyelim sizi de sponsorluk kuyruğuna alalım lütfen 😂😂😂

• ⭐⭐

Laf olsun diye değil de gönülden gitmek isteyenlere nasip olsun 🙂
    alt metni

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan bi an kendimi orda hissettim yemin ederim 😀 kahve eşliğinde hafif bi esinti ile üstüme hırkamı iyicene sarıp kulağımda candan Erçetin - sensizlik dinliyorum.. ah ah ne hayallere daldırdınız bu saate 🥺

• ⭐⭐

@waterman ahh ahhh. şuraya bıraksalar beni 😃 alt metni

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan inşallah cok yakındır. ABD hayal olmayacak bizim için

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan İşin tuhaf ve kötü tarafı o laf olsun diye başvuranlara da çıkıyor. Çalıştığım hastanede geçen hafta ayak üstü bir sohbette denk geldi. Bizim personellerden biri 2018'de bana da çıkmıştı dedi. Niye gitmedin dedim , öylesine başvurdum demesin mi. Elim ayağım titredi.

• ⭐⭐⭐

@Programmer gelde cıldırma yemin ederim böylelerine tekme tokst dalasım geliyor. Klasik Türk millet işte genelleme yapmak istemiyorum ama böyle geneli. İnsanlar bunun icin yıllarca bekliyor yıllarca hayal kurup yıllarca çabalıyor adama hayatının en büyük şansı geliyor ve öylesine diyor hay allahım bazen dönüp diyorum sen saatlerce dua eden kuluna bunu nasip etmeyip nasıl bunun gibilere nasip ediyorsun 🙄

• ⭐⭐⭐

@waterman Ciddi ciddi oturup yaptığı hatanın ne demek olduğunu anlattım. Bu işin ciddi masraflarının olduğunu, bunun için birçok insanın gerçekten planlar yaptığını ve kendisi gibi düşünenler yüzünden o insanların daha fazla süre beklemek zorunda kaldığını anlattım. Sırıtıp durdu.

• ⭐⭐

@Programmer malesef bu tarz insanlar her zaman olacak. sırf arkadaş ortamında havalı olduğunu sanmak, düşünmek veya nasıl adlandırırsanız böyle hissetmek hissettirmek için başvuran çok. Bu kişilere yapma etme desende inadına bildiğini okurlar o yüzden kızmak sinirlenmek bir şeyi değiştirmiyor kendimize zarar.

• ⭐⭐

@Programmer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan İşin tuhaf ve kötü tarafı o laf olsun diye başvuranlara da çıkıyor. Çalıştığım hastanede geçen hafta ayak üstü bir sohbette denk geldi. Bizim personellerden biri 2018'de bana da çıkmıştı dedi. Niye gitmedin dedim , öylesine başvurdum demesin mi. Elim ayağım titredi.

Kartı alıp 2019’da Amerika’ya yerleşse hayatı kurtulmuştu çalışma arkadaşınızın büyük enayilik etmiş gerçekten. İnsanlar hayatlarını değiştirebilecek fırsatları nasıl değerlendirmiyor aklım almıyor.

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan Evet haklısın, memlekette zaten bir çok stres kaynağı varken bir de bu tip insanlarla uğraşmaya gerek yok. Yapacak bir şey de yok maalesef. Biz önümüze bakalım.

• @debbieLA77
    merhabalar ,
    bizde houstonda karar kıldık .
    genellikle house tarzı evleri düşünüyoruz.
    önerinizi dikkate alacağız.
    teşekkürler...

• ⭐⭐⭐

@ebaris86 Fotoğrafçı muhtemelen kendisi düzenleyip vermiştir. Fotoğrafçıdan hiç oynanmamış ham halini isteyin. Bu ham halini kullanırsanız uygun formatta olacaktır. Bu şekilde bir sorun çıkmaz.

• @Programmer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ebaris86 Fotoğrafçı muhtemelen kendisi düzenleyip vermiştir. Fotoğrafçıdan hiç oynanmamış ham halini isteyin. Bu ham halini kullanırsanız uygun formatta olacaktır. Bu şekilde bir sorun çıkmaz.

Hocam selamlar,

Haftaya fotografcidan yeni bir foto cektircem. Resmi siteden yazan kurallara gore duzenlettirip mail atmasini isteyecegim. Bu sekilde degilde ham halini mi alayim? Son olarakta fotografi kontrol ettiginiz siteler var mi?

• ⭐⭐

@Chromium boyle insanlar npc sanirim. turkiyedeki gorevini yapip olup gidecek, vizyon diye bir sey yok.

• @onuru, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Programmer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hocam selamlar,

Haftaya fotografcidan yeni bir foto cektircem. Resmi siteden yazan kurallara gore duzenlettirip mail atmasini isteyecegim. Bu sekilde degilde ham halini mi alayim? Son olarakta fotografi kontrol ettiginiz siteler var mi?

fotoğrafcıya gidin. giderken yanınıza flaşdisk alın ben arka fon beyaz olacak şekilde vesikalık fotoğraf istiyorum deyin. o vesikalık halini diske attırın. eve gelin. https://www.idphoto4you.com/ sitesine girip country: US photo: Passport &Visa ve print size: single photo seçeneklerini seçin. fotoğrafı yükleyip adımlaı takip edin ve hazırlanmıs fotoğrafı bilgisayara indirip https://www.greencardphotocheck.com/tr/ sitesinden kontrolünü yapın.

• ⭐⭐⭐

@onuru Arka fon photoshop olmasın. Beyaz perdesi olan bir fotoğrafçı seçin. 601x601 300 dpi olarak isteyin. Ama ham halini de kesin isteyin.

ve https://tsg.phototool.state.gov/photo buralardan kendiniz yapabilirsiniz.

• Bu fotoğraf işi insanın canını sıkıyor. Direkt kazanamadınız diyince acaba fotoğraftan mı kaybettim hissi oluşuyor. Yakında fotoğrafı ayarlayacağım, forumda fotoğraf sorularıyla malum açılışı yapmış olacak. Sonra kaldı 6 ay..

• ⭐⭐

@Programmer siz onun yaptığı enayiliği yüzüne vurup dalga geçseydiniz öyle daha çok sinir olurdu 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.4k

| | | |