Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Orası ayrı konu tabi ama eğer bu seferde olmazsa artık turist vizesi > öğrenci vizesi > sponsor olucak firma > green card > vatandaşlık olarak ilerlemeye başlayacağım. Çünkü bekledikçe hep benden bişeyler eksiliyor. Yazması kolay pratiğe dökmek zor ama her türlü oraya gidince bi şekilde statümü koruyacağım eminim. @celica

• @waterman plan super, kagit uzerinde 😃 bol sanslar

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman ne yedek plani yapabilirm ki abi... secimde o herif kazanirsa nabicaz ki tum ulke ondan kacmayi denicek... bu yil cikti cikti, cikmadi greencard hikaye bana kalirsa.

Pasaport şartı kalkma ihtimali olduğu için geçen sene de öyle diyorduk. Nitekim kalktı ve çıkmadı 😞 her sene öyle diyoruz fakat umut etmeye devam ediyoruz. Bence bir dönem daha kazanır bu arada.

• ⭐⭐

@ebaris86 merhabalar. ne gibi bir uygunsuzluk fark ettiniz resimle gösterebilir misiniz. ben örnek bırakıyorum, resim içeriği green card şartlarını taşıdığı sürece bu şekilde olması gerekiyor. alt metni

• @JesusLord dilerim kazanmaz belki bu yil sasirabiliriz. kazanmazsa ulkeninin yasanilabilitesi artar, kazanirsa da yasal yollari ve de farkli yollari deneriz ☠

• @celica eyvallah kardeşim, geldik kürkçü dükkanına yine 😂

• Selamlar dostlar. Size son 4 yıldır düzenimden bahsedeyim
    Her yıl ekimi bekle, fotoğrafçıya git, fotoğraf çekil, eve gel, başvuru yap.. 6 ay boyunca ara sıra dv sitesine gir çık, sonuçlar açıklansın has not been selected, üzül, birkaç kez daha kontrol et belki düzelir diye ☺ , sonra diğer ekimi bekle, fotoğrafçıya git... ☺ alıştık gibi

• @Yorgunum-Ve-Ağrılar bu Mayıs farklı olur belki

• @OrlandoGücü ben hakemim bu sene krallar forvette kim var

• hayırlısı olsun diyelim

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Yorgunum-Ve-Ağrılar bu Mayıs farklı olur belki

Abi sen mülakat alabildin mi? Sanırım sen mağdur oldun, başvurmaya devam mı?

• @debbieLA77 ben pzt sabah 7de bakmıştım, anca öyle bulabilmiştim randevu, 8’de baktığımda artık haftaya atıyordu randevuyu ki onda bile çoğu saat dolmuştu

• @ebaris86 bizde de aynısı oldu, eşim fotoğraf çektirmiş ve istediği Formatı belirtmiş, kişi de yaptım demiş mail atmış, bi’ kontrol ettim 1250 küsür pixel, Dolayısıyla dpi vs de hepsi yüksek hatalı, hepsini burada belirtilen sitelerle tekrardan ayarladım. Sohbet geçmişinde bulabilirsiniz çok güzel adım adım açıklanmıştı.

• @JesusLord evet başvurmaya devam ediyorum

• ⭐⭐

@arzu-karataş valla gece başlar sabaha kadar bakarım ne yapıyım artık.... yalnız anlamadığım bir şey var; nedir bu yoğunluk onu çözemedim, herkeste bir pasaport sevdası başladı herhalde...

• @debbieLA77 abi ülkede herkes çaktırmadan gitmenin yollarını arıyor. mahallemizdeki komşuların çoğu arnavutluk ve almanyaya göçtü bile... yada olmayada bilir bilmiyorum herkes parayı buldu gezmeye gidiyor sanırım

• ⭐⭐⭐

@waterman bu sene çıksa da çıkmasa da e2 ile gitmeyi planlıyoruz, hatta E2 statüsündeyken greencard çıkarsa Aos yaparak greencardı almak harika olur🤩

• ⭐⭐⭐

@ebaris86, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selam arkadaşlar, geçen hafta yeni başvuruya hazırlık olarak ailecek foto çekinmeye gittik. Hem basılı hem mail olarak fotoları istedim. Fotoğrafçı mail gönderdi, pc ye kaydettim. Dün ise kontrol etme gereği duydum (fotoğraflar başvuru için uygun mu değil mi ?) (https://tsg.phototool.state.gov/photo) ve ne yazık ki hiç biri uygun değil ! Fotoğrafçıya mail attım ve sitenin vermiş olduğu bilgileri yazdım ve doğru bir format da resimleri ayarlayıp mail istedim. Şimdi fotoğrafçıdan mail bekliyorum ama yine de içime sinmedi tekrar gidip fotoğraf işine halletmem gerek. Bu sene ikinci başvurumuz olacak, geçen senede aynı fotoğrafçıdan foto çekinmiştik ve uygunluğunu kontrol etmemiştim belki de fotoğraf yüzünden elenmişizdir. Bilginiz olsun ki foto işine fotoğrafçıdan yapmak istiyorsanız, uygunluğunu kontrol edin. Saygılar

Merhaba, fotoğrafçınin size mail olarak gönderdiği fotoğrafı https://www.idphoto4you.com/ sitesinden uygun formata getirmeniz gerekiyordu diye hatırlıyorum. Böyle deneyip tekrar kontrol eder misiniz?

• Yerimizi alalım bizde 🙂 her sene umutla hadi bakalım.

• ⭐⭐

kaldı 4 gün. 4ncü günün akşamı 19:00'da başvurular açılır canı isteyen açıldığında, ilerleyen günlerde veya sonlarına doğru başvurur. başvurular kapanınca tekrar bekleyiş. 6-7 ay bekle babam bekle.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |