Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ödeme yaptıktan sonra verify your identity kısmını doldurmak zorunda mıyım? Doldururken zaten an unexpected error occurred hatası alıyorum. Adres değişikliği yapmayacağım. Burayı doldurmadan green card adresimize gelir mi?

• Merhaba, eşim ve kendim için başarılı bir şekilde ödeme gerçekleştirdim. Vize basımında sadece eşimin soyisminde 1 harf hatalı basılmıştı, düzeltilmesi için konsolosluğa verdik ve pasaporttaki vize düzeltilerek basılmış şekliyle bizlere ulaştı. Fakat USCIS sayfasında eşim için hesap oluşturduğum zaman soyismin hatalı olduğunu gördüm. Bunu düzelttirmenin bir yolu var mıdır? Muhtemelen böyle olduğu için greencarda da yanlış basılacak. Şimdiden teşekkürler.
    Edit: Buradan cevap gelmeden, "send us message" kısmında yukarıdaki şekilde ingilizce mail gönderdim.

• Bu ileti silindi!

• @sadıkkurtoglu güzel soru. Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.

• @sadıkkurtoglu @Houstonwehaveproblem O kısmı doldurmak diye bir durum yok zaten. Sistem size ait olan ya da olmayan bir takım sorular oluşturuyor. Siz doğru olanları seçip, olmayanları none diye işaretleyerek kimliğinizi doğruluyorsunuz. Bunu yapmazsanız dosyanızı takip edemezsiniz diye hatırlıyorum.

• ''uscıs.gov'' sitesine turkiyede giremiyorum. gecen hafta amerikada girmiştim. sorun nedir ve ne yapmam gerek lütfen yardım bekliyorum. tskler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

"Access Denied
    You don't have permission to access "http://www.uscis.gov/" on this server.
    Reference #18.84a72917.1663568574.11dcdc3d"

girmen için VPN kullanman gerkiyor. Türkiye de bir kişinin uscis ile ne işi olabilir. Ondan dolayı amerika sınırları dışında çalışmaz güvenlik gerekçesiyle saldırı yada başka kötü insanlar yüzünden

• @sadıkkurtoglu bana da aynisi olmustu gecen hafta. bugun hesaba giris yapinca quiz yuklendi ve sorunsuzca tamamladim.

• Merhaba Arkadaşlar ;
    Uscis sitesine ödeme yapmak için girdiğimde site erişime izin vermiyor ve Access Denied hatası veriyor ? ne yapmam gerekli ?

• Merhaba. USCIS fee ödemesi yaparken garanti hesabımın bilgilerini giriyorum ama hata veriyor. Türk bankaları olmuyor mu ?

• @Kitapsever TR bankasından aldığınız kredi kartını kullanmalısınız.

• @datanist teşekkür ederim birde ona bakayım

• @crazycells eşim için ayrı bir USCIS hesabı mı acmaliyim ?

• arkadaslar sizlere 2 sorum olacak.USCIS e nasıl uye oluyorsunuz.sayfayı acıp uye olmak ıstediğimde normal odeme için gerekli bigilerin olduğu sayfa karşıma cıkıyor.
    2 biz abd ye ilk girişi yapıp geri geldik.fakat green card ödemesini yapmadığımız için cardımız basılmadı.simdi turkiyeden ödemeyı yapsak card basılır mı acaba.ssn verdiğimiz adrese gelmiş.

• @mia bu başlığın ilk iletisindeki linkler ve yönlendirmeler güncel, inceleme fırsatı buldunuz mu?

Evet Türkiyeden ödeme yaparsanız greencardınız basılır ve adresinize gönderilir.

• Merhaba ben adres değiştirecektim de Daytime phone number istiyor. Bu tam olarak ne oluyor?

• ⭐⭐⭐

@batosemo Bu gün içinde sizi gün içinde arayabileceğimiz telefon numarasını yazın demek oluyor. Cep numaranızı yazabilirsiniz.

• @xbens MOBİL VERİ İLE GİRİN.EV İNTERNETİ İLE DENEDIM OLMADI

• @Programmer amerikadaki arkadaşın numarasını yazmam daha iyi olur mu?

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |