Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @TuRquality kağıt üzerinde 30 Eylül 2022.

• Son 30 a girdik

• ⭐⭐⭐

2022 talihlileri için üzücü bir yıldı. Umarım mülakat alamasalar bile seneye de talihli siz olursunuz.

• merhabalar
    Mumbai den görüşme alanlar nasıl yol alıyorsunuz acaba ? Yardımcı olabilecek olabilir mi? tşk

• Merhabalar. Soruldu mu bilmiyorum. Mülakat için kıyafetle ilgili bir kural var mıydı? Günlük tshirt kot ile gitmek sorun olur mu?

• ⭐⭐⭐

@sobrero Merhaba, kıyafet il ilgili bir kısıtlama ya da kural bulunmamaktadır. T-shirt ile gidebilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba.

Bugün Ankara US Embassy tarafıma bir mail gönderdi. Adres değişikliği ile ilgili bir kaç gün önce durumu check etmek adına bir mail göndermiştim ve bugün uzunca yazılmış bir mail yolladılar içinde hem yeni taşındıkları adresleri hem de mülakat için vs talimatlar ile ilgiliher şey vardı.Benim sorum şu olacak.
    Details for each applicant başlıgı altında istenen "Maiden name of your mother (Original)" bilgiyi ne şekilde nasıl temin edileceği.Daha önce bu tarz bir mail alan arkadaşlar böyle bir şeyle karşılaştı mı? Benden istemelerinin sebebi acaba annemin evlenmeden önceki soyadının babamın soyadıyla aynı olmasından dolayı mı çünkü amca çoçukları akraba olmalarından dolayı aynı soyadındaydılar zaten. Bir de bazı linkler paylaşmışlar mailde onlardan birini paylaşıyorum "https://tr.usembassy.gov/visas/immigrant-visas/iv-status-check/" bu da status check yani durumunuzu sorgulamayla ilgili bir linkmiş.Buraya case numarsını giriyorum ama hata veriyor henüz mülakata girmediğimden dolayı mı acaba hata mesajı alıyorum.Defalarca denedim gene hata veriyor.Bu konu hakkında da bilgisi olan arkadaşlarım aydınlatırsanız çok memnun olurum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@braveheart-34 merhaba, ilgili evrak için annenizin vukuatlı nüfus kayıt örneğini alabilirsiniz, bu yeterli olacaktır.

verdiğiniz link de düzgün çalışmaz ve güncellenmez.
    case durumunuzu buradan kontrol edin, kontrol sırasında cn'nizdeki 0'ları yazmayın.

• @gucarslan Çok teşekkür ederim Uğur Bey.

• Merhaba, Son 6 aylık hesap dökümü aldık bankadan. A4 kağıdına yazdırılıp 2 kişinin imzası ve imza sirküleri ile birlikte verdiler. Ayrıca paranın bir kısmı 6 aydan çok önce yatırılmıştı hesaba. O yüzden bu miktarın hesaba yatırılma tarihi görünmüyor belgede. Daha uzun süreli belge almalı mıyım yoksa bu belge işimizi görür mü ? Şimdiden teşekkürler cevaplar için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@agaslan elbette iş görür, yeter ki imzalı ve imza sirküleri olsun.

• Benim aldığım ekstrenin de sonunda çektiğim kredi gözüküyor en sonda. O problem olur mu acaba ? Direkt ihtiyaç kredisi ve miktarını yazmışlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kitapsever hayır olmaz, kredi bir sorun teşkil etmiyor.

• @gucarslan teşekkür ederim 🙏

• Merhaba, Evliliğimizin gerçekliğini ispatlamak için telefon dökümü aldım ancak bir ayrıntı dikkatimi çekti. Lise yıllarımdan beri aynı hattı kullanıyorum ve hat benim adıma değil babamın adına kayıtlı. Haliyle telefon dökümleri ona hitaben hazırlanmış. Hat kullanıcısının kendim olduğunu nasıl belgeleyebilirim? Yoksa fazla mı ayrıntılı düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@agaslan fazla ayrıntı düşünüyorsunuz 🙂

• @agaslan bende sizin gibiyim 🙂 aldığım evraklara zımba vursam sorun olur geri verirler mi diye bile düşünmüştüm. 😂

• merhaba kıymetli dostlar. Herşeyi soruyoruz. Kusura bakmayın. Ailem için randevu günü belirlendi eylül 7 de. bunu kendi adıma açtığım https://ais.usvisa-info.com/ hesabından takip ettik. Yani sistemde randevu görünüyor ancak "[email protected]" dan daha önce bana gelen Interview Scheduled maili gelmedi. Mail [email protected] dan başvuranlar ve vize planlaması biçiminde geldi. bu gelen mailde ve sistemde Ankarada 7 eylülde mülakat günü ve adresi yazıyor. "[email protected]" den mail gelmemesi sıkıntı olur mu. Bir de ben daha önce aldım vizeyi. Şimdi onlarla gitmeli miyim. Yeni randevularda benim adım yok. Teşekkür ederim

• @gucarslan @Kitapsever Teşekkür ederim cevaplar için 🙂 Zaman kısıtlı olunca AP ye dair bütün ihtimalleri sıfıra indirmeye çalışıyoruz. 1,5 yıldır bu anı bekliyoruz malum. Belki de basit sorularla zamanınızı alıyoruz bazen kusura bakmayın.

• Arkadaslar merhabalar Konuyu nereye acacagimi bilemedim lakin.

Turist vizesi ile kacak calisan birisini sikayet etmek istiyorum. Kendisi sorunlu birisi ve bana calistigim ortama psikolojikman zarar veriyor.

Turist vizesi ile calisan birisini nasil hangi yolla sikayet edebilirim ?

Bu konuda bilgi sahibi olan var mi ?

Tesekkurler simdiden

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |