Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• July 8 #DV2022 Daily Visa Statistics NOW ON AIR!

6 new 2NLs for the AF
    17 new 2NLs for the AS
    290 new 2NLs for the EU
    NO new 2NLs for the NA
    1 new 2NLs for the OC
    1 new 2NLs for the SA

Check our website 👇

• @Onur37 290 eu nün Ankara olup olamma durumu hakkında bilgisi olan varmi

• @cerkezkizi09 Açıkcası bende anlamış değilim forumdada bi hareketlilik görmeyince paylaşmak istedim ama Ankara'dan mülakat alan olsaydı yazarlardı diye düşünüyorum.

• @cerkezkizi09 @Onur37 Ankaraya gelmiş olsa buraya hemen yazarlar. Eylül bülteni açıklanmadan yeni mülakatlar Ankara için gelmeyecek gibi.

Dünküler çoğunluklu Frankfurtmuş, yani Ukraynalılar.

• @gamefry Bilgiledirme için teşekkürler.

• Genelde Ankara mülakat dağıttığında, istatistik sitesinden önce foruma düşüyor. Önce mail geldiğinden, diğer taraftan daha hızlı, bizim yeşilkartforumdan görürüz (tabi mülakat sayısı 10-30 arası değilse). Maili alan paylaşıyor.

• unganlardan verilen cd yi çoğalmamız mi gerekiyor ?

• ⭐⭐⭐

@semra-karababa hayır öyle bir uygulama yok.

• @Programmer uygulama derken, özür dilerim anlamadım.. cd yi çoğaltmak için bir uygulama mi?
    Peki cd yi amerika için yanımızda götüreceğiz değil mi? Ve ya orada her hangi bir yere mi veriyoruz.hastane falan..

• Son düzlüğe geldik. Eylül bülteni yayınlandı ve yine bütün bölgeler current.

Eğer herkes mülakat alamazsa, bu saatten sonra artık dava açmış kişiler dışında son mülakatlar gelecek.

Lotoyu kazanarak açılan bu kapının, hayırlı şekilde herkesin mülakat ve vizesini almasıyla sonlanmasını diliyorum. Herkese bol şans.

• Hayatımın en heyecanlı ve en belirsiz dönemini geçirtti bu süreç. Umarım sonu hayırlı olur. Herkese iyi bayramlar

• Merhaba. Benim sorum aile bireylerinin ABD'ye ilk girişleri ile ilgili. Aile bireylerinin asıl talihlinin girişinden bir kaç ay sonra ABD'ye giriş yapmaları mümkün müdür yoksa ilk giriş asıl talihliyle birlikte mi olması gerekir? Teşekkürler.

• @Ali-35 Asıl talihli giriş yaptıktan sonra belirlenen süre geçmemesi kaydıyla giriş yapabilirler.

• Temennim odur ki, bu bayram güzelliklerle geçsin. Tüm ülkemin bereketli huzurlu nice bayramları olsun. Ve umarım bayram sonrası tüm forum üyeleri vizelerine kavuşsun ve hepimiz “ABD ye ilk giriş” başlığı altında buluşalım. Herkese iyi bayramlar 🙏😊

• Tüm forum ailesinin bayramı kutlu olsun forumdaşlar.
    Bu başlığı aktif görmeyince olmuyor yazayım dedim.
    Bayramın başta DV-22 olmak üzere mülakat bekleyen herkese mülakat getirmesi dileğiyle.😊

• Cümleten Hayırlı bayramlar. umarım bayram bereketiyle gelir ve bu ay hepimizin yüzü güler.😊

• Bahsettiğim konsolosluk iletişim adresini atmaya çalışıyorum oldu mu emin olamadım olmadıysa tekrar deneyeceğim, ankara konsolosluğuna telefonla ulaşabilen oldu mu hiç ben ne zaman arasam telesekreter çıkıyor asla canlı bir insana bağlanamıyorum.
    Yeni Microsoft Office Word Belgesi.pdf

• Merhaba arkadaşlar. Bankada dolar yerine altın varlık gösterebilir miyiz?

• @ggulduk olmuş ben açabildim. Emeğinize sağlık. Sırbistan için "[email protected]" de eklenebilir alternatif olarak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@snowwhite altın hesabınızın dolar cinsinden karşılığını göstermeye çalışın.

Benzer Başlıklar

• 6431
  • 36
  • 316
  • 7342
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |