Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @furkan-polat Sorun neymiş hocam nasıl çözdünüz sorunu

• @sanaldeniz ankara ve kcc ye mail attım fakat ondan dolayı olduğunu sanmıyorum, mailin geleceği bugüneymiş galiba 😄

• @furkan-polat belki mail de keramet vardır. Ne yazdınız sn.Furkan polat. İçeriği bizimle de paylaşır mısınız. Belki bizim için de işe yarar 😃

• @Güler-Özçelik bu şekilde bir mail attım;

Hi dear sir/madam,

It’s been a while that I have been waiting for my interview invitation email. However, almost everyone till the case number 25-26k have gotten their appointment with the embassy but not me. I’ve been trying to reach you out but only receiving auto emails.

I am wondering if there is anything wrong with my case that I need to provide additional information.

Thank you, best regards.

• Tabi başkta isim doğum tarihi ve CN yazıyor

• @furkan-polat 😅tabiki. Teşekkür ederim

• @Güler-Özçelik rica ederim 🙂

• Bu ileti silindi!

• @braveheart-34 evet, var. Ancak, kimse bu numara benim demeyecektir 🙂

• @furkan-polat çok güzel haber.
    Peşine düştünüz ve hakkınızı buldunuz.
    O anki sevinciniz kim bilir nasıl müthiş olmuştur.
    Belkide, tam bitti dediğiniz anda...
    Gol oldu.

• @datanist hocam bu ankara mı

• @sanaldeniz Doğrudur, Ankara.

• Ağustosa tekrar mülakat alanların olmasına çok sevindim inşallah herkes için olumlu ilerler . Harika haber

• Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. KCC'e mülakatları bir forumdan takip ettiğimi ve benden yüksek numaralı caselerin mülakat tarihi aldığını ancak benim almadığımı, nedenini ve sonraki ay mülakat tarihi alabilme ihtimalim olup olmadığını sordum. Bana bugün (30.06.2022) tarihinde mail attılar ve mülakat tarihi verdiler. Başına böyle bir şey gelenlerin mail atmasını kesinlikle tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mggunergok tebrikler. rica etsem ilk olarak imzanızı günceller misiniz?
    çünkü DV2020 kazananı görünüyorsunuz. elbette mülakat tarihi ve yerinizi de yazin lütfen..

• @mggunergok mülakatı veren Ankara değil mi KCC nasıl mülakat verebiliyor. Böyle bir yetkiye sahip midir acaba ? Bu arada hayırlı olsun umarım sıkıntısız vizenizi alırsınız 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kitapsever mülakatları KCC dağıtır, ankara'dan gelen boş slot adedi kadar.
    ankara kcc'ye (dos'a) bana xxx adet mülakat gönder der, kcc bu talebe istinaden elindeki dosyaların içinden hazır caselere, belirli kurallara göre (ds submit, cn, vb) mülakat verir.

ama şuna eminim ki, kcc benden yüksek cn'ler mülakat aldi ben almadım diyen birine sırf mail attı diye mülakat vermez.

• @mggunergok Gözünüz aydın hayırlı ugurlu olsun inş.

• @gucarslan teşekkür ederim 🙏 2021 talihlilerinin yorumlarını okurken böyle bir yazınızı görmüştüm direkt aklıma o geldi ve tuhafıma gitti.

• @mggunergok @gucarslan 2022 kazananı olup 8. ayda ds submit edip kcc ye attığınız maile size karşılık olarak randevunuz buyurun mu dediler yani ? Bilmediğimden soruyorum , Tebrikler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |