Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @samet-tr Sizin durumunuz için Ankara bir işlem yapamaz. Dosyanin transferini kabul edecek olan elcilik ile yani Sofia ile iletişime gecmelisiniz. KCC'den gelen emaili Sofia'ya gönderebilirsiniz ve dosya taşıma talebinizi yineleyebilirsiniz.

• @datanist
    cevabınız için teşekkürler,yarın tekrar Sofya büyükelçiliğine yazacağım.

• Arkadaşlar merhaba. 28 Haziran'da atılan tüm mesajları okudum ve anladığım kadarıyla yalnız değilim. Case number'ım 220XX ve bu ay mülakat tarihi almadım ve hüsrana uğradım. Numaram Nisan'da current oldu ve DS-260 formunu da 16.08.2021 gibi yollamıştım. Bana yardımcı olabilecek varsa gerçekten çok memnun olurum. KCC'e mail attım yarın da büyükelçiliği arayacağım artık açarlarsa. Neden gelmedi acaba ve ne yapacağım hiç bir fikrim yok. Ümidi kesmeli miyim onu da anlamadım.

• @gucarslan Cevabınız için çok teşekkür ederim Gürcan Bey, dediğiniz gibi sıkıntı çıkmayacağına güvenerek bugün nikahımızı gerçekleştirdik ve evlilik cüzdanı ile Ankara'ya mail atacağız.

Bir çok kez sorduğum için tekrar özür dilerim, biraz fazla heyecanlıyız, henüz ABD'ye girmeden büyük bir firmadan iş teklifi aldığım için bu fırsatı kaybetme korkusu çok ağır bastı.

Son olarak, Ankara'ya evlendiğimize dair atacağımız mail'i ben ABD'ye girmeden önce ya da girdikten sonra atmamız farkeder mi?

• @mggunergok ben de 22k ben de alamadım. Aynı durumdayım 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@koc2022 geçmiş yılların vize istatistiklerinden kontrol edebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mocha bu, konsolosluğun dv için ayırdığı slot ile alakalı aslında.
    biliyorsunuz ankara konsolosluğu dv harici bir çok immigration vize veriyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@samet-tr KCC, formunuzu işlediği için dosya taşıma işlemini sadece bulgaristan konsolosluğu yapabilir. ilgili maili bulgaristan konsolosluğuna iletin ve destek olmalarını isteyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caganpaker mutluluklar dilerim.
    diğer konu için de fikrim baki ve sizi bu konuda detaylıca bilgilendirdiğimi düşünüyorum.
    eğer yeterli gelmiyorsa lütfen ücretli ve yasal bir danışmanlık alın.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @mggunergok mayıs ve haziran 1-2-3-4 submitlileri ağustos mülakatlarınına alıyorlar şuan. Umarım sizde Eylül mülakatlarına çağrılmış olursunuz 🙏🏻 umudunuzu yitirmeyin 🙏🏻

• Arkadaşlar 3 Ağustosa mülakat aldım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, umarım herkesin süreci olumlu geçer.

• @furkan-polat Gözünüz aydın.Çok sevindim.Hayırlı olsun nasıl oldu peki anlatır mısınız?

• Dün Ankara ve KCC’ye durumu anlatan bir mail gönderdim. KCc den klasik bir onay maili geldi.
    Ankaradan otomatik mail gelmişti ama doğum tarihimi yanlış yazmışım 😅. Onun ardından 16:12 de KCCden durumunuzu kontrol edin maili geldi. Entry statusten baktığımda mülakat aldığımı öğrendim.

• @donmezhamdu Merhaba mail alabildiniz mi acaba ?

• Benim cn yi 2 aydır atlıyordu, galiba kontrol edilme aşamasınuzun sürdü.

• @furkan-polat merhaba, hayırlı olsun. Excel’e bilgilerinizi girmemişsiniz. Ne zaman geldi size mail.

• @furkan-polat Süperyaa çok sevindim sizin adınıza hayırlı ugurlu olsun inş.

• ⭐⭐

@furkan-polat Tebrikler çok güzel haber. Sorun neredeymiş acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

telegram grubumuzda 5 arkadaşımız (mayis submitli) mülakat aldı.
    sayı değişirse bilgi vereceğim..

edit: mülakat gelen bütün herkes mayis submitli

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |