Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Merve-0 rica ederim kolay gelsin 🙂

• @Guven-Tek-1 merhaba hızlandırma sürecini nasıl yaptınız bizim durumumuz da aynı ne yapabiliriz nasıl talepte bulunucaz yardımcı olur musunuz

• @myurt noa2 gelmeden dosyayi hizlandirma islemi yapabiliyor muyuz?

• @myurt dostayaniz bolge ofisindeyse bolge ofisine gerekli belgelerle hizlandirma talebinde bulunacaksiniz dostyaniz nvc deyse nvc ye gerekli hizlandirma kanitlariyla meil yollayacaksiniz eger dostyaniz ankaradaysa ankara abd buyuk elciligine gerekli hizlandirma kanitlariyla birlikte hizlandirma telebinde buluna bilirsiniz meil yollarken size nao1 de verilen wac numarasinida ve isim soy isimde ekleyin

• @Guven-Tek-1 noa2 henuz gelmedi bunu hizlandirmak istiyorum gerekli kanitlar ne olabilir? neler sunmam gerek?

• @yigit-mert-celik hocam , sağlık problemleri veya nişanlınızın asker olması Amerika’da , ya da hamilelik. Başka bir şekilde hızlandırma olmuyor.

• @yigit-mert-celik evet

• K1 vizesi var nişanlımın ve bazı sebeplerden dolayı abd ye gidemeyeceğiz 6 ay bitmeden . Bunu 6 aydan 12 aya uzatabilirmiyiz ? daha önce yapana denk gelmedim veya göremedim o yüzden burada sorayım dedim .

• @Richmond, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

K1 vizesi var nişanlımın ve bazı sebeplerden dolayı abd ye gidemeyeceğiz 6 ay bitmeden . Bunu 6 aydan 12 aya uzatabilirmiyiz ? daha önce yapana denk gelmedim veya göremedim o yüzden burada sorayım dedim .

Bildiğim kadarıyla k1 vizesi bir defaya mahsus verilen bir vize , tarihi geçtikten sonra tekrar giriş olmuyor diye biliyorum. Ya da süresi geçerse 2 sene bekleme süreniz var. Yine de elçiliğe sorunuz onlar daha kesin bilgi verir.

• Herkese merhaba, Noa2 onayı aldıktan sonra belgelerimizi konsolosluk mail atmadan önce hazırlasak bir sorun olur mu?

• @doflamingo merhaba, noa2 niz geldi mi?

• @Rookie merhaba sürecini heyecanla okudum. Beni bu süreçte dahil edebileceğiniz bir whatsup grubu varmıdır ? Amerika vatandaşı nişanlım ile Şubat ayında nişanlandık Nisan ayında başvurumuz Amerika da yapıldı , şu an bu süreci yaşayan kişilere ulaşmak istiyorum . çok teşekkürler

• @samsa merhaba , Amerikan vatandaşı n,şanlım nisan ayında işlemleri başlattı . Aynı süreci başlatan başka arakadaşlarla bu süreci konuşmak istiyorum. benide whatsup gruba alabilir misiniz, teşekkürler

• @pin merhaba buraya girmeyi unutmuştum arkadaşlar noa1 9 nisan 2021
    13 mayısta noa2 oldu
    23 haziranda dosya konsoloslukta ready oldu
    Ağustosa randevu bulabildim
    Dosyaları her şeyi hazırladım beklemedeyiz

• Bu arada, dosyanız in transit durumuna gelince konsolosluğa email adreslerinizi konu kısmına ANK numaranızı yazarak email yollayın ready olunca size talimatları yollamaları için. Ben bu bilgiyi sonradan öğrendim önemli bir detay

• @sunal, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@Rookie merhaba sürecini heyecanla okudum. Beni bu süreçte dahil edebileceğiniz bir whatsup grubu varmıdır ? Amerika vatandaşı nişanlım ile Şubat ayında nişanlandık Nisan ayında başvurumuz Amerika da yapıldı , şu an bu süreci yaşayan kişilere ulaşmak istiyorum . çok teşekkürler

Merhaba benim dahil olduğum bi WhatsApp grubu yok ama burada ki arkadaşların kurduğu bir grubun olduğunu biliyorum size yardımcı olacaklardır. Süreciniz de bol şans.

• @doflamingo hayırlı olsun🙏Umarım görüşmeniz de olumlu geçer, darısı bizim başımıza...

• @doflamingo ara ara randevuya bakın hocam bazen boşluk olabiliyor. Öne çekebilirsiniz.

• @ob16222 merhabalar, çok teşekkürler bilgiler için. acaba bu rakamları sık sık kontrol edebileceğimiz bir site mi var? sayılar nereden öğreniliyor diye merak ettim. biz de eylül 2021'de başvurduk.

• @akaraca rakamlardan kastınız günlük bakılan dosya sayısı ise facebook grupları var bu olay için oradan takip edebilirsiniz. Eğer bekleme süresinden bahsediyorsanız. uscis in sitesinden bakabilirsiniz. Mevcut süreç şu an 13 ay civarı sürüyor. Eylül ayının başı ise gayet iyi çünkü sonlara doğru dosyaları daha az okuyorlar yeni aya geçiyorlar.Tahminim sizin için aralık ayında işlemleriniz bitmiş olur diye düşünüyorum. Tabi ki bu benim temennim belki sistem değişir ağustos da da onay alabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 644
  • 114
  • 50
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |