Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @seyf Anladım. Umarım davanızdan güzel bir sonuç çıkar sizlere.

• Mülakat maili alan arkadaşları tebrik ediyorum, umarım istedikleri geçer mülakatları. Umutlarım yeniden biraz yeşerdi, eylül ayında hepimiz alacağız mülakat mailini inanıyorum.

• Bizimkilere de mail gelmedi. Mülakat falan yok.

• İnanıyorum. Herkes mülakat tarihini alacak. Eylül ayı içerisinde sıkı çalışır halledilir. Mülaket dedikleri çok uzun sürmüyor ki, moral bozmaya gerek yok.

• @furkan-polat iyi geceler, mailinizi sadece telefondan mı kontrol ediyorsunuz? Bilgisayardan da kontrol etmenizi tavsiye ederim. Ben forumda değişik bir deneyim okumuştum bayan gayet detaylı yazmıştı. Aylarca mail beklemiş ve hep telefondan kontrol etmiş maillerini neden diye düşünürken neden sonra nasıl olduysa bilgisayardan bakınca mailin aylar önve düşmüş olduğunu görmüş 🤷🏻♀️ Bir ihtimal bir umut birde böyle bakın? İnşallah böyle bi şeydir?

• ⭐⭐⭐

@computerengineer Ankara sürpriz yapmazsa eğer bu iş bitti gibi. Benden önceki mayıs submitleri saydım 49 kişi + haziran 1-2-3'te dolduranlar da 6 kişi. Toplam 55 kişi. Tabi forumda olmayanları da sayamadığımız için net bir sayı yok. Ankara 2. bir açıklama yapmaz ise eylül ayına da çok kişi çağıracaklarını sanmıyorum.

• Ben durumu ankaranin yavaş çalışmasına bağlanıyorum. Her yıl ülkelere belirli kotalar veriliyor. Çeşitliliği bu şekilde dengede tutuyorlar. Umarım bu yıl çoktur kotada herkese gönderirler.

• @braveheart-34 teşekürler

• @donmezhamdu Rica ederim.Durumunuzu muhakkak sorgulamayı deneyin .Beklemeyin son zamanları belki bir eksiklik olmuştur.

• Dün baktım at NVC gösteriyor mail de attım hala 4.e posta geldi

• 2 3 aydır onayliyim ama dediğim gibi at NVC gözüküyor acaba elenmiş miyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@donmezhamdu elenme durumu yok, sadece mülakata almadınız.

• @gucarslan teşekürler

• Merhaba arkadaşlar, bu sabah gelen bildirime göre 1 Ağustos 2022 sabah 09.15'te mülakatımız verilmiş görünüyor. Biliyorum bugünü herpimiz umutla bekliyoruz. Bizim için içinde bulunduğumuz koşullar sebebiyle çok zor bir karar olacak. 1 Ağustos tarihi de bizim için biraz erken oldu. Umarım işlemlerimizi yetiştirebiliriz. Burada sorularımıza sabırla cevap veren ve verecek olan herkese teşekkür ederim şimdiden. Umarım herkes için en iyisi olur.

• @ouzgngr Gözünüz aydın.Hayırlı olsun.

• Bu arada benim bilgilerim excel tablosunda yok ve telegram'a da üye değilim. Eğer bilgilerimi tabloya eklemek isterseniz diye hatırlatmak istedim. @gucarslan

• Galiba bugün de mülakat mailleri gelecek.
    Hadi hayırlısı.

• @ouzgngr tebrikler darısı başımıza 😂

• Hadi insaallah ya. Bizde alalim su mulakatlardan.. Ankaraaaaa:)

• Bugün sadece bir kişi mi aldı görüşme mailini başka alan yok mu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |