Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ağustos ayı içinde hala Mayıs submitlilere mail geliyorsa durum kötü. Görünen o ki sadece Ağustos'un ilk 4 gününe randevu verilmiş. Daha önce oldu mu bilmiyorum ama umarım bu mailler artarak gider veya başka günlerde mülakat maili gelir.

• @braveheart-34 merhaba. İkisi de doğru. Ama 13 Mayısı baz almışlar.

• Bu arada mülakat tarihi 1 Ağustos.

• Umarım Agustos ayı için tüm mayıs ayında gönderenler mülakata cagrılmış olur.Bizler de artık Eylülde şansımız var ise girer alırız.:)

• ⭐⭐⭐

@entropik Hayırlı olsun. Benim de 4 Haziran ama bana gelmedi. Neler oluyor acaba.

• @Programmer benim de 14 haziran ama bana da email gelmedi...

• Merhaba, arkadaşlar. Bize de geldi. 4 ağustos. Bir yandan toplantıdayım, bir yandan yerimde duramıyorum, bir yandan buraya bakıyorum, bir yandan randevu alıyorum. Gelen herkese hayırlı olsun. 4 gün verildiyse yaklaşık 136 kişiye verilmiş olmalı.

• 01 Ağustos mülakat tarihim. Her gün ha bugün ha yarın bekleyişinin sonu oldu . Mülakat bekleyen tüm arkadaşların alması ümidiyle.

• @Sevval Hayırlı olsun Sevval Hanım.

• Gözlerim sevinçten dolu dolu oldu oldu inanın mülakat maili aldım diyen herbir arkadaş için. Çok ama çok tebrik ederim. Sabrın sonu selamet inşallah 🙏🏻. Bekleyen herkese dua ediyorum. Umarım hayırlısı ile sizlerinde güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙏🏻👍🏻🍀

• Merhaba,
    Öncelikle, bu forumun ve telegramın kurulmasına vesile olanlara, adinlerimize, grupta duygu, düşünce ve yaşanılanlara katkı sağlayanlara sonsuz teşekkürler...
    İyi ki varsınız.
    DV2022 açıklandığı gün 7 Mayıs'ta kazandığımızı öğrendiğimizde bir hafta içerisinde greencard ımızı alıp gideriz sanan masum birer köylüydük 😞
    Oysaki süreçte neler neler varmış, bu forumla karşılaşmasaydık mülakat alma aşamasına bile gelemezdik.
    Size uzun bir mülakat tecrübesi aktarımı sözü vererek bügün mülakat maili aldığımızı sulugözlü halimle iletmek isterim.
    Tüm dualarımız bekleyenlere..

Cn:23xxx Ds.Submit:01/06/2022 Mülakat:01/08/2022

• Merhaba arkadaşlar mülakatları hepsi dağıtıldı mı yoksa daha var mı bitmesine bu Yeni açıklanan mulakatlar

• @ecellf-celbi Gözünüz aydın Hayırlı olsun.

• @braveheart-34 çok teşekkür ederim darısı başınıza

• @ecellf-celbi Amin inş.Tşkkrler

• 25xxx aşağısı olan herkes Mülakat mı aldı ? Alamayan var mı acaba

• @Kitapsever 253xx lerde Önder bey de almış.Bence mayıs ayı herkes almış olmalı.Çünkü haziran ayı ds gönderen @ecellf-celbi de tekrardan hayırlı olsun mail almış kendileri.

• Ben daha almadım maalesef 😒🙏🙏😒😒😒😒😒

• @braveheart-34 başlangıçtan beri 08 Mayıs-03 Haziran tarihleri esas alındı...

• Banada geldi arkadaşlar. Tam saat 15:00 da gelmiş. Ama nereden girip bakacağım verilen tarihe heyecan bastı 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |