DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fener18 Tamamdır, umarız sizin döneminiz çok daha rahat geçer de bunca stresi çekmezsiniz.

• Yasaklı

@entropik inş verirler size mail bizde bekleyecez böyle bakalım. Stres valla inş hakkınızda hayırlısı olur...

• Mülakat alan oldu mu?

• @furkan-polat dostum gelen rakamlar 19.000 den başlayıp yukarı kadar gidecek. Biraz evvel açıklanan 70 tane bu şekilde değil, dolayısıyla bu ANKARA değil...

• @sanaldeniz O zaman gecenin ilerleyen saatlerinde güncellenen listeyi bekliyicez

• Hadi be Ankara yap şovunu. Kalbimiz duracak heyecandan

• @furkan-polat evet. Bulisteyi excele kaydet. Yeni liste açık landığında, kesişen rakamları cıkar, Ankara listesi ortaya çıkar

• Hadi be Ankara yap şovunu. Kalbimiz duracak heyecandan

• @gucarslan merhaba,

Az önce farkettik eşimle, DS 260 Formunu benimki (asıl talihli) 13 Mayıs, Eşimin ki 14 Mayıs, 2 yaşında ki oğlumuzun formunu da 4 haziran da gönderdik.
    Bu durumda DS260 Formunu gönderdiğimiz tarih 4 Haziran oluyor değil mi?

• @entropik 13 Mayıs olarak dikkate alınmış olmalı. Aksi halde evrak isteği gönderilmezdi

• @datanist oğlumuz 1 yaşındaydı formu doldururken, hemen ona pasaport başvurusu yaptık. 4 haziranda pasaport geldi, hemen o gün onun formunu da tamamladım. Şans...
    Bakalım artık, kısmet olacak mı 😞

• @entropik, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@datanist oğlumuz yaşındaydı formu doldururken, hemen ona pasaport başvurusu yaptık. 4 haziranda pasaport geldi, hemen o gün onun formunu da tamamladım. Şans...
    Bakalım artık, kısmet olacak mı 😞

Bir önceki mesajımda bu yüzden şaşırmıştım. Normalde size gelmeliydi sıra. Yüksek ihtimal 4 haziran kabul edilmiştir. Çünkü ds260 actirildiginda son post ne zamansa ona göre değerlendiriyorlar diye biliyorum. Forumdakiler gereksiz yere artırmayin diyorlar hatta. Hayırlısı üzülmeyin gelir siraniz yinede. Çıkmadık candan ümit esirgenmez.

• @Fouray 4 Haziran olarak dikkate alsalardı, evrak isteği göndermezlerdi

• @datanist ilerleyen günlerde daha netleşir bu durum normalde tabloya bakıldığında sıra gelmeliydi. Bu arada evrak isteğine belirli bir sıraya göre gelmemişti hatırladığım kadarı ile.

• @sanaldeniz teşekkürler.birwz süreci izleyelim bakalım.furuma göre tekrar değerlendiririz

• @Fouray listeye baktım tekrar. 205xx mülakat alan talihli, 26.05.2021 de Ds260 göndermiş.
    Diyelim benim forum 4 haziranda submit olsun.
    Ama benden sonra 4 talihli var 204XXlerde. Ve DS260 formunu da 2 kişi 12.05.2021, 1 kişi 16.05.2021 ve 1 kişi de 22.05.2021de göndermiş.

• Yasaklı

@entropik benim anlamadığım bu dv2022 listesinde çok atlayıp durmuş bazıları diğerine göre formu daha erken göndermiş ama mülakat alamamış...

• @fener18 biz de onu anlamaya çalışıyoruz. Sanırız bir 3. Filtre de KCC evrak onay tarihi olabilir. 205XX mülakat onayı alan talihlimizin onay tarihi yanlış hatırlamıyorsam 13.10.2021.

• @fener18 3 Haziran ve öncesinde DS-260 submit eden ve 20XXX CN civarındaki kişilere kadar mülakat dağıtıldı.

• Yasaklı

@entropik benim anladığım biraz şansa bala seçiyorlar galiba...birine mülakat vermişler diğerini pas geçmişler

Benzer Başlıklar

• 1519
  • 14411
  • 1497
  • 6498
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38

43.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.6k

| | | |