Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan Teşekkür ederim Ugur Bey size çok şey borçluyuz bu süreçte bize o kadar yardımcı oldunuz ki grupta çok sayıda insan olmasına, cevap verdiğiniz aynı şeyleri tekrar tekrar sorulmasına, gruba her geçen gün yeni kişilerin katılıp tekrar bu soruların başa sarmasına rağmen, sizin de hayatınız sadece buradan ibaret olmadığı halde herkesin soruları, sorunları, dertleriyle o kadar birebir ve detaylı ilgilendiniz ki hakkınızı ödeyemeyiz RABBİM RAZI OLSUN SİZLERDEN , kendim için konuşmak gerekirse dualarımdasınız her şey sizin ve aileniz için gönlünüzden daha da güzel olması dileğiyle AMİN 🤲

• @fulya17 Ne güzel dualar, dilekler 🙏🏻 o kadar içten katılıyorum ki düşüncelerinize cvp vermeden geçemedim. Bu kadar özveri, yardım, emek karşılıksız kalmasın inşallah🙏🏻

• Mülakat Deneyimim Hk.

Merhaba Arkadaşlar;

26.05.2022 tarihinde mülakat gerçekleştirdim.Ankara Amerika Konsolosluğuna yakın bir otelde kaldım.Sabah saat 08:00 mülakatım için 07:00 gibi otelden çıkış yaptım.Belki gruptan bazı arkadaşlar ile görüşüp sohbet ederim vaktimin kalanını orada geçiririm diye düşünüyordum.Mülakat için bizi alacakları kapı geçtim.Erken gittiğim için haliyle kalabalık değildi.Bir arkadaş bekliyordu.Vize işlemi varmış meğersem.Saat 07:30 gibi mülakat için gelen arkadaşlar oldu.07:50 gibi güvenlik görevlisi sırayla gelebilirsiniz dedi.Pasaportumuzu kontrol etti.Maske takma zorunluluğu yok üzerinizde elektronik eşya bulunmaması gerektiğini söyledi. Covid ile alakalı bana bir evrak verdi.Doldurup evrağı güvenlik görevlisine teslim ettim.İçeride x-ray kontrolümüzü sağladıktan sonra kapıdan geçip girişte bir beyefendiye pasaportumu etiket yapıştırarak sıra numaramı ve bir evrak daha aldım.Sıra numaram yanmadan evrakın okumanızı tavsiye ederim dedi.Bekleme salonunda ilk giriş yaptığım için sandalyeye oturur oturmaz sıra numaram yandı.Ve hemen gişeye doğru yöneldim.Evrak teslimimi tamamladığımda bekleme salonuna geçebilirsiniz sıra numaranıza göre sizi çağıracağız dedi hanımefendi.Tekrar sıra numaram yandığında 330 dolar vize ödemesi gerçekleştirmiş oldum beyefendiye.Bekleme salonunda son mülakat görüşmem için gişe numarasına yöneldim.Sarışın güleryüzlü bir amerikalı ile görüşmemi gerçekleştirdim.

Amerikada hangi eyalette gideceksin ?

Amerikada arkadaşın varmı ?

Amerikada onun yanındamı kalacaksın ?

Soruları cevapladıktan sonra , Tebrikler kazandınız.Vizeniz onayladı 3 veya 5 gün içinde gönderilecek dedi.Bütün görevlilere teşekkür ederek ayrıldım.

Bu süreçte yardımı geçen öncelikle @gucarslan bey’e ve diğer site yöneticilerimize teşekkür ederim.Her şey gönlünüzce olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@YKAYMAKCİ vizeni hayırlı olsun.
    abd'deki hayatınızda mutluluk, sağlık ve başarı diliyorum.

• ⭐⭐

@YKAYMAKCİ Vizeniz hayırlı olsun yeni hayatınızda şans sizinle olsun 🤞🏻

• Bu ileti silindi!

• Merhabalarr sizlerle mülakat sürecimi paylaşmak istiyorum..
    Öncelikle mülakat öncesi dönemimle başlayayım. Zaten benim tüm efor sarfettiğim dönem toplam şu son 1.5 ay diyebilirim. Greencard çekiliişini kazandıktan sonra randevuyla ilgili maileee aylarca baktım ama malesef yok bende vazgeçtim herhalde ben mülakata çağrılmayacağım dedim aylar geçti tabi. “22 Nisan” içime garip bi his düştü ama duramıyorum yerimde ben başladım sabahtan akşama hatta o geceden diğer geceye araştırmaya napılmalı? neden mail yok? vs meğer bana kasımda mail gelmiş! ama telden girip baktığımda mail çıkmıyor, pcden öğrendim çok sonra diğer mesajlar kutusundaymış. neyse ben bunu yollamayınca çok mu geç kaldım? derken mülakat öncesi mail ile kcc gönderilecek evrakların bir ay sonra kaldırıldığını artık gerek kalmadığını öğrendim. Çokkk çokk garipki herşey 22 nisanda oldu benim tüm bunları öğrenmem daha telegram grubundan,yeşil kart forumdaki mülakat deneyimlerinden hiç bişeyden haberim yok sürecin içine o gün girdim. Sadece içimde bi his var benim napıp edip çıkan greencard şansımı değerlendirmem gerek bu kadar. Tabi greencard almak 2 yıl gibi uzun bir süreç insan boşluğa düşüp vazgeçebiliyor malesef.. sonraaa araştırmaya devam ederken gün sonunda dedilerki telegram gruplarından senin case no kaç? 16xxx dedim. Dedilerki onların mülakat günlerin açıklandı bi bak bakalım şu siteden girdim baktım veee bennn şokkkkkkk 22 nisandaa yani o günn bana mülakat tarihi verilmiş.🎉 Nasıllllll olabilir buuuu.🙊 tesadüfün böylesi. Başladım gecenin bi körü ağlamaya, kardeşlerimi uyandırıp durumu anlattım onlarda şokk herkes biliyo o gün araştırma yaptığımı kimse inanamadı. Hislerim hep kuvvetliydi ama bu performansı bende beklemiyorum😅 2 haziran mülakatım var. ee peki napmam lazım şimdi? derken sonraki süreci araştırırken hiçbir şeyi yanlış yapmamak için bir haftam gitti sonra ramazan bayramı girdi. benim başvurduğum pasaportun süresi doldu yeni pasaport çıkart onu bekle derken. demesinler mi pasaport bir ayda gelir elinize basımda sıkıntı var tam bir ayım var! aramadığım,yazmadığım yer kalmadı. telegramdanda yardımcı olanlar oldu sağolsunlar😌 neyse pasaport bayramdan 2 hafta sonra geldi çok şükür o sırada ben ankrayada yazdım durumu anlattım, yetişmesede gel mülakata dediler ama daha sonra mülakatım 9 hazirana ertelendi bunada çok sevindim çünkü herşeyim yetiştii. O sürede eksik evraklarımı tamamladım. Mülakattan bir hafta önce Paramı yatırdım annemle babamdan alarak hesapta 11 bin dolar birazda altın hesabımda altın gösterdim.
    Gerçekten ben kalpten istedim ve amerikada resmen beni çağırdı diyebilirim.
    -Muayene- ( 7 haziran 2022 )
    Şimdi gelelim Muayene sürecimeee.. Mülakattan 2 gün önceye aldım randevumu benim muayene sürecimde hiççç beklediğim gibi olmadı açıkcası burda mülakata kadar okuduğum herkesin muayenesi güzel geçmişti. bende öyle olur diye beklemiştim. Şöyle bi durum varki covid aşısı zorunlu ve ben hiç aşı olmadım! tam bir ay kala öğrendim zaten mülakatı hemen yaptırdım. bir ayda iki aşıyıda, pcr testimide yaptırdım ve küçüklükten kalma aşı kartımıda götürdüm neyse herşeyim tam gittim yani, 11.40 daki randevuma bir saate önce gittim ve hemen aldılar önce kayıt yaptırdım fotoğrafımı orda çektiler. Sonra kan tahlili için bi üst katta ücretini ödedim,kan verdim. Daha sonra 2 alt katta göğüs grafisi çektirdim. Bir saat sonra ise fiziksel muayene için çağrıldım fiziksel muayenemde doktordan önce görevli biri boy kilo ölçüp notlarını aldı hazırlanmam için beni odada bıraktı doktor hanım geldi ardından merhabalaşma bile olmadan maskemi indirmemi söyledi yüzüme baktı ve kapattım sonra direk “dikkatimi çekti” diyerek aşılarını yeni yaptırmışsın nedenini öğrenebilirmiyim dedi. Bende covid hayatımıza yeni girdi neyin ne olduğunu anlamadan ardından aşı çıktı bunun nasıl bişey olduğunu bilmeden ben covid atlattım ve ayakta atlattım hiç sıkıntım olmadı ve 180 gün aşı randevusu almadım zaten dedim. Başladı söylenmeye neden bu kadar beklettin! sen okumuş birisin! birde öğretmensin! kültürlü biri olmalısın böyle bişey nasıl yapabilir kültürlü biri! Siz öğretmenlere zorunlu değilmi! hiç akıl alıcı değil! aşı karşıtımısın! Doktorlardan daha mı iyi bileceksin! zorunlu olmasaydı yaptırmayacakmıydın! amerikaya gitmek içinmi yaptırdın! vs vs resmen taktı bu kadar irdelemesi o kadarr canımı sıktı ki anlatamam bende “kültürlü olmakla, okumakla ne ilgisi var yaptırmayan doktorlar dahi var bu tercih meselesi” dedim sinirlenerekk “sen yaptırmayan doktora ne bakıyosun kimin yaptırıp yaptırmayacağı seni ilgilendirmez sen kendini düşün” falan dedi çok saçma geldi bu muhabbet bi ara o kadar savununca acaba aşıyı bumu çıkarttı diye bi düşünmedim değil yada dedimki beni deniyomu ne kızacakmıyım sinirimi kontrol edebiliyormuyum diye ama güler yüzle cevaplar verdim hep. 😒 neyse arada sorular ekledi hızlı hızlı bilindik sorular tansiyon,şeker varmı karaciğer, akciğerde, böbrekte bi sorun Varmı bunları sorarken karnıma bastırdı böbrek olan yerime vurdu ağrı hissediyomusun falan diye o sert sorular arasında bi dayak yiyomuş gibi hissetmedim değil sonra birini öldürme, zarar verme, kendine zarar verme, intihar etme, çabuk sinirlenme, öfke kontrol edememe gibi sorunların varmı devamlı kullandığın ilaç varmı gibi sorular sordu yok dedim hepsine baya sağlıklısın yaniii dediii şükür dedim neyse sonra aşı yapmaya başladı aşılarım tam 2 aşıdan fazla aşıyı çok sert şekilde beni konuştururken çat çat vurdu. aşı kartımı getirdiğimi söyledim. şuan yaptığı aşıları sordum. “aşı kartını gördüm kabul ediyorum 90lı yıllarda vurulmuş kabul ediyorum yenilemek istedim” dedi sonra değişik bi tavırla “aşı karşıtı birisin sorman normal tabii ama bunlar kızamık su çiçeği falan” dedi. ya gerçekten çok sinir oldum kadına davranışları çok kabaydı. orda kendimi öyle çaresiz ve kötü hissettimki anlatamam aşı karşıtıyım demediğim halde o yaftayı yedim çok sert ve kaba davrandı daha 25 yaşındayım kızamık aşısı olmuşum,çocuk felci aşısı, su çiçeği vs hepsi tam orjinal belgem var ve kızamık hayatta iki kez olsam yeterliymiş. araştırdım bennn olmuşum zaten yanii. yenilemek istedim ne demek yaa. 1 hafta geçti kolum halenn taş gibi kaldıramıyorumm. sonra benim moral sıfır giyinmeye başladım tabi. O sırada formumu doldururken, bana “kaçıncı başvurun” dedi bende ilk olduğunu söyledim “nerden geliyo bu şans” dedi ama hiç gülmüyo ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum yani verdiği cevaplarda yüz ifadeleride hiççç hoş değildi muayeneden çıktım 300 küsür doları tl olarak ödedim toplam 350 dolar olması gerekiyor fazladan bana göre boşu boşuna.. aşım olmasına rağmen aldı yani . ben 250 dolar öder çıkarım sanıyodum daha önceki deneyimlere göre malesef öyle olmadı 🤷🏻♀️ çıktım bi kafeye gittim öyle üzgün ve halsizdimki mülakata daha hevesim kalmamıştı açıkcası... telegramda durumumu anlattım onlardan biraz moral motive aldım sağolsunlar. Daha sonra Ankarada bi arkadaşımda kaldım.(😔halen üzgünüm canım sıkkın o gün için)
    -Mülakat günü- ( 9 haziran 2022 )
    Evettt. Gelelimmm büyük güneee..
    8.40 randevum için 15-20 dk önce konsolosluğun önündeydim. Eşyalarımı karşısındaki büfeye bıraktım. Tabi saat vs hiç bişey yok ben bekliyorum. Çoktan almaları gerekiyordu beni zaman geçiyor, saat kaç bilmiyorum. biri geldi sordum 8.30 olduğunu öğrenince içerde olmam gerek randevu saatim bu diye güvenliğe söyledim. beni hemen öne aldı, içeri girdim. Önce güvenlikten sonra vücut aramasından sonra asıl binaya giden iki kapıdan geçtim. İçeri girdim, girer girmez güler yüzle bi kaç kişi karşıladı,numaramı verdi bi görevli beklememi söyledi oturdum biraz zaman geçtikten sonra numaram yandı ve ilk önce para ödemek için gittim. Biraz zaman geçti ikinci kez yandı istedikleri belgeleri vermek için gittim ve olan olacak ya burdada al birini vur ötekine adlı çalışma belgeleri teslim alan kadında doktordan farksızdı bazı insanlar gerçekten enerjimi bi bakışıyla çekip alıyo ilk sorusu ne alakaysa ingilizcen varmı bende bu soruyu mülakatta bekliyodum sandımki şunu soruyo mülakatımı türkçemi ingilizcemi yapıcağımı, bende “çok az mülakatımı türkçe yapmak istiyorum”dedim. bana “sorumun cevabı bu değil” dedi. benim yüz düştü direk net olarak “yok,hayır” dedim. sonra -diplomamı aslını ve fotokopisini- istedi verdim sonra -vukuatlı nüfus kaydımı ve adli sicil kaydımı- istedi ben hem apostille hem e-devlet barkodlu çıkarttım bi an, o an ki telaşla birini apostille birini e devlet barkoduyla verdim sonra ıslak imza ve ve ingilizce çevirisi olan adli sicil kaydımı apostil olanını tekrar vermek için kağıtlarımı karıştırdım yani sadece elim kağıda gitti dokundum bana sesini yükselterek “napıyosun” dedi bende “e devlet olanını verdim apostil ıslak imzalı olanınıda vereyim birde” dedim. “gerek yok elini kağıtlardan çek” diye sert şekilde uyardı 🤷🏻♀️sonraa -vize için foto istedi iki tane- bu kadar sonra döndü suratıma baktı biraz bekledi bu kadar dedi tamam dedim geçtim. Geçtim ama dedim ki bitti yanii buraya kadarmış en azından denemiş oldum. etrafımda mülakatlar yapılıyor, sesler geliyo ama ingilizce ve çoğu iranlı hiçbirşey anlamıyorum özellikle beş numara gözümü öyle bi korkuttu ki hem yüksek ses herkes duyuyo hemde giden uzun kalıyor inşallah o çıkmaz diye dua ederken yanımda ve arkamdaki türk arkadaşlarda duama ortak oldular😅 zaman ilerliyo sıra bi türlü gelmiyo tek isteğim o an için “lütfen beş numara gelmesinnnnn🙏” veee son kez numaram yandı -6 numara 217- o sıra önde oturuyordum arkamdaydı 6 no, döndüm bi baktım güler yüzlü biri bende ona gülümsedim. içim öyle ısındıki dedim ki o an ona doğru yürürken bırakıcaksan sen bırak bee beni🙃 sonra merhabalaştık. türkçesi biraz kırık ama seside kendiside çokkkkk tatlı kumral, uzun boylu bi beyefendiydi mülakatımı yapan kişi. (İsmini bilmiyorum o yüzden fiziksel özelliklerini belirttim.)-Konuşmamız şöyleydi..
    -şimdi senle yemin edeceğiz elini kaldır dedi
    Burdaki söylediklerimin doğruluğuna dair uzun bir yemin okudu yemin ederim dedi
    -Bende yemin ederim dedim
    Parmaklarımı cihaza koydum parmak izlerim alındı
    -Amerikaya hiç gittinmi?
    Yurtdışına hiç çıktınmı?
    -hayır dedim
    -ingilizcen nasıl?
    -yok denecek kadarr azıcık dedim
    -elleriyle okeyleyip gülerek öğreniceksinn sorun yokk dedi güldü halime..
    Orda bi rahatladım çünkü orda anladımki önceki mülakat deneyimlerimden okuduğum kadarıyla olumlu sonuçlanacaktı☺
    -inşallah dedim o da kafa salladı onayladı
    -amerikada nerede yaşayacaksın?
    -Kaliforniya dedim.
    -tanıdığın varmı?
    -Evet. Arkadaşımın abisi var o da uzun zaman önce greencard ile gitti dedim.
    -Çok güzel. Tebrik ederim vizeni onaylıyorum dedi.
    -Bende teşekkür ederim dedim
    ve benden ptt ais kaydını almadığını hatırlattım. o da sorun değil o bizde var 5 gün içinde eline ulaşır dedi.
    Ama tane tane konuştu. Buna rağmen mülakatım 2 dk falan sürdü. Arkamı bi döndüm ilk türkçe yapan bendim ve herkes bana bakıyordu salona kafamı sallayarak gülümsedim onlarda bana sonra herkes önüne döndü ve tvden saate bakıp çıktım 10.45 te yani toplam 2 saatte mülakat sürecimi tamamlamıştım. Dırırımm şimdi vizem elimdeee.. vize basılmış pasaport ve bir köşesi kesik meşhur sarı zarf elime ulaşana kadar yazamadım, çünkü halen inanamıyodum.😅valla yazarken tekrar yaşadım hepsini bi gittim geldim sizin için 🙃

• @zeynepaygun Kadın büyük terbiyesizlik yapmış. Bulunduğu konumun gücünü kullanarak saçma sapan konuşmuş. Neyse hayırlı olsun.

• @zeynepaygun öncelikle yazınızı bitirdikten sonra derin bir oh çektim ☺️ Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bunca aksilik, olumsuzluğa rağmen herşeyin güzel bir sonuca varması ne güzel bir duygu 🙏🏻 boşverin geçmişi, tatsız deneyimlerinizi, siz huzurla önünüze bakın ve geleceğinize odaklanın mutlu olmaya bakın 🙏🏻 çünkü bu çetrefilli yoldan sonra bunu hakettiniz bence ☺️ Bol şans🍀

• @zeynepaygun Bu hayatta nasipten ötesi yok. Nasipte varsa bir şekilde gerçekleşiyor. Tebrikler, hayırlı olsun. Hayatınızın yeni döneminde başarılar dilerim.

• @zeynepaygun bundan 2 sezonluk dizi çıkar ya ahahah
    kadının yaptığı tam bir gerizekalılık. Aşı kişiye özeldir, neden olmadın sorusu saçmalık. Ben olsam terslerdim.
    Bu aşı taparlar bitti diye düşünüyordum da, full devam ediyormuş.

green card mülakatini geçemeyen var mıdır acaba onu da merak ettim şimdi.

hayırlı olsun.

• Sağlık Muayenesi
    Saat 10.35'teki randevuma 10.15'te girdim. Negatif PCR test sonucumu, pasaportumu, DS-260 “confirmation page” çıktısını ve COVID Aşı kartımı masa başındaki hanımefendiye verdikten sonra, geçmişte yaptırdığım herhangi bir aşı kartının olup olmadığını sordu. Ben de bulamadığımı, bu yüzden de getirmediğimi söyledim. Kayıt yapılırken biraz oturup beklememi söyledi. Sonrasında fotoğraf çekimi ve ateş ölçümü için çağırdı ve ardından bir üst kattaki (5. Kat) Düzen Laboratuvarına kan ve idrar testi için gitmemi söyledi. 5. Katta kan ve idrar testleri için 117,5 dolar ödedikten sonra (200 dolar nakit verdim ancak 100 doları alıp 17,5 doları karttan ödememi istediler). Kan ve idrar örnekleri alındıktan sonra 3. kata akciğer filmi için inmemi söylediler. Burada da pasaportumu ve yukarıdan verilen belgeleri verdikten sonra biraz bekledim. Ardından, ciğer filmi çekildikten sonra tekrardan muayenehaneye çıktım, laboratuvardan gelen evrakları teslim ettikten sonra aynı gün içinde 13.00’da muayene için tekrardan gelmemi söylediler. 13.00’da geldiğimde muayene odasına geçtim, boyum ve kilom ölçüldükten sonra verdikleri bornozu giydim ve doktor hanımı bekledim. Doktor hanım çok seri şekilde beni muayene ederken aynı zamanda sorular da sordu. Sonlara doğru aşılarımı da yaptı ve gidebileceğimi söyledi. Ertesi gün, raporumu saat 16.00-17.00 arası gelip alabileceğim söylendi. Ertesi gün de söylenen saatte gittim ve tüm evraklarımı eksiksiz şekilde aldım.

Konsolosluk Görüşmesi
    09.30’daki görüşmem için saat 09.15’te büyükelçilik kapısı önünde beklemeye başladım. Birkaç dakika sonra gerekli güvenlik adımlarından geçtikten sonra konsolosluk bölümüne giriş yaptım ve başta bekleyen görevli pasaportuma etiket yapıştırıp bana sıra numarası verdi. Boş bir yer bulup beklemeye başladıktan sonra ilk bankoya çağırıldım ve 330 dolarlık ödemeyi direkt nakit olarak 330 dolar şeklinde ödedim. Ardından tekrar oturup sıramın gelmesini beklemeye başladım. Uzun bir süre bekledikten sonra, yanıma saat bile almamıştım o yüzden ne kadar süre geçtiği konusunda hiçbir fikrim yoktu, ikinci bankoya çağırıldım ve istenen evrakları vermeye başladım. E-Devletten alınan belgeleri istediler genellikle, okuldan aldığım belgeleri de götürmeme rağmen gerek olmadığını söylediler. Sonrasında adresimi güncellemek istediğimi söyledim ve yeni adresimi verdim. Son olarak da görüşmeyi hangi dilde yapmak istediğim soruldu, ben de İngilizceyi az bildiğimi ve Türkçe yapmak istediğimi söyledim ve tekrardan beklemeye başladım. Son olarak üçüncü bankoya da sıram gelince çok heyecanlı bir şekilde kalktım ve bankoya gittim. Bankodaki beyefendi ilk başta selam verdi, sonrasında ise yemin etmemi söyledi. Ardından, parmak izlerimi aldı ve sorularını sormaya başladı. Amerika’da nereye gideceğimi ve ne iş yapacağımı sordu. Cevap verdikten sonra ben daha bir sürü soru beklerken “Vizen onaylandı, hayırlı olsun. Amerika’da iyi şanslar” dedi ve ben çok şaşırdım. Teşekkür ettikten sonra lise diplomamın orijinalini geri verdi ve büyükelçilikten çıktığımda saat 11.30’u geçmişti.
    Görüşmem Cuma günüydü, cuma öğleden sonra vize durumumda AP yazmaya başladı. Pazartesi günü ise öğlen olmadan Issued durumuna geçti ve 2 gün sonra da vizem elime ulaştı.
    Tekrardan buradan da başta Telegram grubundaki tüm adminler olmak üzere sayısız soruma cevap veren vermeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İsteyen herkese elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum, bu yüzden de istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz. Neredeyse iki seneyi bulan bekleme süreci son bulmuş oldu ve artık gerçek adımları atma vakti geldi. Umarım herkes dilediği sonuca bir an önce ulaşır ve mutluluğu yakalar 😊

• @Fatih-Şipal Gözünüz aydın, hayırlı olsun.

• @Şeyda hanım merhaba. Hem cn düşük hem submit erken size hala mülakat gelmemesi ilginç.

• Merhabalar biz 10 Haziran da mülakata girdik onaylandi pasaportunuz üç dört iş günü içinde elinizde olur dediler ama durumumuz hala AP olarak gözüküyor bu durum normal mi ?
    Evraklarin geldiğini msj yoluyla mi bildirecekler acaba bilgi verirseniz sevinirim

• @Ali-Yüksel DV2023 talihlisi birinin henüz mülakat almaması normal bence 🙂

• @datanist haklısınız ben 2022 okumuşum. Umarım en kısa zamanda alırsınız.

• @Ali-Yüksel merhaba umarım siz ve sizin gibi mülakat beyleyen herkesin sıkıntılı süreçleri hayırlısı ile tamamlansın 🙏🏻 Biz dv23 talihliler sabırla bekleriz 👍🏻
    @datanist güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙏🏻

• @semra-karababa Semra Hn tebrikler. Bir elmanın yarısı gibiyiz. 16binlerde. Dediğiniz gibi olur inşallah. Bizler de paylaşırız ✌😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zeynepaygun vizeniz hayırlı olsun, abd'deki hayatınızda bol şans diliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |