Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DS-260 ı henüz göndermemiş biri olarak CN im bu kadar yüksek iken hiç başvuru yapmamayı düşünmeye başladım.
    En azından ödenecek bir ücret varsa onu kaybetmemiş olurum.
    Daha bu konuyu yeni öğrenmeye çalışıyorum kusura bakmayın, tecrübelerinizle destek olursanız sevinirim.
    Saygılar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zeynomistan merhaba. bu formu doldurduğunuza emin misiniz?
    dolduran ve gruba dahil olan herkes bu şekilde dahil oldu, lütfen tekrardan kontrol edin.
    eğer aynı hatayı alırsanız bana özelden ulaşın lütfen.

• @cerkezkizi09 aa benim submiti değiştirmem lazım 🙂 sonrasında formu açtırıp düzenleme yapmıştık. 17'si olarak düşünebilirsiniz.

Teşekkürler, umarım öyle bir durum olur da bizden sonraki geleceklere de yardımcı oluruz 🙂

• @nadogus Teşekkür ederim.

• @melikeugur 17 de olsa gene iyi. gecen sene gün değil ay bazlı deniyor .yani Mayıs olmasi yeterli dendi.hersekilde ilk aylarda mülakat alırsınız inşallah aynı süreç olursa.hakkimizda hayırlısı :))

• @cerkezkizi09 Siz hangi eyalet düşünüyorsunuz

• @emekliyesilkart hocam sanki biraz geç kalmışsınız... Ama yine de DS-260 gönderin bence. Bakarsınız süreç sizin de lehinize işler. Zaten mülakat vs verilmediği taktirde herhangi bir harcama da yapmayacaksınız...

• @emekliyesilkart mülakat alamazsanız hiçbir ücret çıkmayacak karşınıza.formu gönderin bence.

• @melikeugur iş neresi olursa :)) iki çocuk olunca bende direk gidelim orda illa buluruz kafasına giremiyorum.is bakicaz bulduğumuz eyalete gidip başlayıp sonra gerekirse değiştiririz sanırım.siz?

• @cerkezkizi09 Biz TX veya FL düşünüyoruz. İkisi de işimize uyuyor. Bize çocuk yok. Zaten yarın evliliğimizi yapacağız :)) Sıfırdan başlamak gibi olacak her şeye. Yolunuz o eyaletlere düşerse bekleriz.

• Merhaba, 17 ve 20 yaşında ki çocuklarım Türkiye’de hiç yaşamadılar ve orada doğmadılar. Ama sonuçta TC vatandaşı oldukları için Türkiye’den onlar için de Adli sicil kaydı almalımıyız?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Famel mülakata nerede gireceksiniz ve çocuklarınız şuan nerede yaşıyor?

• @gucarslan Şimdilik Ankara’da. Kıbrıs’da yaşıyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Famel eğer ankara'da girecekseniz zaten TC vatandaşı oldukları için e-devletten alabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@kuzey, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak izninizle. Vukuatlı nüfus kayıt örneği aldığımda, 5 yıl önce ayrılmalarına rağmen, annemin soyadı babamla evli olduğu dönemdeki soyadı olarak çıkıyor. Lakin annem ayrıldıktan bu yana resmi olarak babasının soyadını kullanıyor. Ben de ds260 formunu doldururken annemin güncel soyadını yazdım. Konsoloslukta benden vukuatlı nüfus kaydı isterlerse, annemin kayıtta çıkan soyadıyla, kimliğindeki soyadının farklı olması sorun olur mu?

Merhaba, e-devletten baktığım zaman benimde annem ve babam 1988 yılında boşanmışlar, vukuatlı kayıt örneğinde soyadı babam ile evli olduğu dönemdeki soyadı olarak gözküyor, ama alt kısımda boşanma tarihleri ve eski hanesine dönüş bilgileri var, sorun olacağını bende düşünmüyorum. Sonuçta resmi evrak ve bütün detaylar mevcut. Bu şekilde olan bir çok kişi vardır bence.

Siz ne dersinsiniz sayın @gucarslan

Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkan-Gürsoy sorun olmaz, merak etmeyin.

• @gucarslan E- devlet 18 yaş altı çocukların adli sicil kaydını vermiyor diye okumuştum. Kızımızda henüz e devlet şifresi yok kontrol edemedim. O zaman en kısa zamanda onada bir şifre edinmek mantıklı olacak. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Erkan-Gürsoy sorun olmaz, merak etmeyin.

Teşekkürler, çok naziksiniz. Sizin gibi insanlar çok değerli bizler için. Umarım sizin de en kısa sürede güzel sonuçlanır süreciniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Famel herhangi bir adliyeden de temin edebilirsiniz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 

• @gucarslan Evet bu form. Sadece dosya yükleyemiyorum. Pc den de denedim olmadı. Size özelden nasıl ulaşabilirim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |