Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan tesekkürler hocam bizim gibi yüksek cnliler icin 15küstü pilot uyg. Olan ds260 sırasımı daha avantajlı oluyor yoksa cn sırası mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrey34 17K'ya yüksek cn demek 😃

• @Emrey34 Hocam bunu konsolos bile bilmiyor bence şuan. Kaldı ki bu CN ile bu yıl içinde olmasa bile önümüzdeki yıl mart-nisan ayı gibi mülakat alırsın bence. Sizin sıralamalarda mühim olan AP'ye kalmamaya çalışmak. Şansınız bol olsun

• @gucarslan hocam ne biliyim korkutuyolar bizleri yok 10k üstü sıkıntı yok şöyle. Böyle bide malum 21-22 süreci falan ben suan sanıyorumki bize en son aylarda sıra gelcek gibi Bi psikolojiye girdim😂

• @melikeugur ap ye kalmamak icin elimden geleni yapıcam yeterli miktarda dolar üstüme araba ne biliyim tüm belgeler eksiksiz hazırlicam ama dikkat edin dediğiniz birsey varsa özellikle paylasırssanız sevinirim sıra konusundada sağolun umarım en erken ne zaman oluyorsa mülakatı alırız cok geö tarihlere kalmak istemiyorum umarım hepimizin sansı yaver gider sizin sıralar derken ortalar mı oluyor yani ondan mı böyle dediniz

• @Emrey34 Aynen ortalara denk geliyor. 34 bin CN ile mülakat alıp vize almış olan kişiler var. 2021 ve 2022 hatta 2020 sorunlu yıllarmış. Bu yıl da aynısı olacak veya olmayacak diye bir şey yok. Hazırlıklarınızı iyi yapın ve umutla bekleyin bence.

Mülakat tecrübemiz maalesef ki yok. Biz de bu yıl eşimle girip göreceğiz tecrübeleri. Ama DV2022 mülakatına geçenlerde girenler oldu. @EzgiLera bu kişilerden biriydi mesela. Gayet güler yüzlü ve pozitif yaklaşmış konsoloslar.

Hiç dertlenip kendinizi şu anki hayatınızı etkileyecek pozisyonlara sokmayın bence. Ekime kadar öyle veya böyle hep beraber bekleyip göreceğiz.

• @Emrey34 ya şu 20 bine kadar olanlar bari yüksek case demekten vaz mi gecseniz bize küfür gibi oluyir da hahhaa :))

• Bu ileti silindi!

• @cerkezkizi09 umarım herşey güzel olacak bu yıl hepimiz alacağız vizemizi 🙂

• @TuRquality imzayı taşımıştım @gucarslan hocam ikaz etmişti o dediğinde ama görünmüyormu otomatik mi attınız bunu

• @Emrey34 merhaba, imzanızı kaydetmemiş olabilir misiniz? İletilerinize bakın çıkmıyor 🤷🏻♀

• @Şeyda cok garip bende gözüküyor ama birdaha bakayım hocam kaydettiğim halde imzamı görünmüyormuş neden olabilir @gucarslan

• Merhabalar, ds260 formunu mayıs ayında doldurdum ve medeni durumu bekar olarak seçtim. Ağustos ayında evleneceğim. Bu durumda ds260ı evlendikten hemen sonra açtırmak mı mantıklıdır, yoksa mülakat tarihi belli olunca mı açtırmak gerekir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pandemic merhaba. resmi evliliğiniz sonrası eşinizi sistemdeki "add applicant" seçeneğinden ekleyip onun için formu doldurun. sonrasında mülakat aldığınızda [email protected] adresine mail atarak formunuzu açtırmayı talep edin ve kendi formunuzdaki medeni durumunuzu ve eşinizi de kendi formunuza ekleyin. şuan için formu açtırmanıza gerek yok. şimdiden mutluluklar dilerim..

• Merhabalar..Bu excel tablosunda yer almak için ne yapmak gerekiyor..

• ⭐⭐⭐

@Barıstaylan bu başlığın ilk sayfasında 3. yorumda gucarslan beyin yazdığı adımları izleyebilirsiniz. Bir form dolduruyorsunuz kazanan olduğunuzu belirten ardından hem excele hemde telegram grubuna dahil olabilirsiniz

• @Emre-Kurtulmuş Teşekkürler..

• @Emrey34, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@TuRquality imzayı taşımıştım @gucarslan hocam ikaz etmişti o dediğinde ama görünmüyormu otomatik mi attınız bunu

"Profil Düzenle -> İmza" kısmına yazın. Siz "Hakkımda" bölümüne yazmışsınız bilgileri.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@pandemic merhaba. resmi evliliğiniz sonrası eşinizi sistemdeki "add applicant" seçeneğinden ekleyip onun için formu doldurun. sonrasında mülakat aldığınızda [email protected] adresine mail atarak formunuzu açtırmayı talep edin ve kendi formunuzdaki medeni durumunuzu ve eşinizi de kendi formunuza ekleyin. şuan için formu açtırmanıza gerek yok. şimdiden mutluluklar dilerim..

Bu güzel cevabınız için teşekkür ediyorum.

Benzer Başlıklar

• 25
  • 296
  • 642
  • 46
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |