Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan peki bir aksilik olduğuna yorabilir miyiz bunu sayın gucarslan, yoksa olağan bir durum mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gurars aksilik sürecin bu kadar saçma yönetilmesi.
    eğer DS260 formunuz başarılı şekilde submit edildiyse sorun yoktur.

• @gucarslan çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

• @gurars 18000 li olup excel tablosunda olan herkes mülakat aldı...Excel tablosunda bir siz yoksunuz. Excel tablosunda olanlara mülakat maili alması için dua ediyoruz.😁 E tabi ki bu da bir avantaj sayılır. Bu nedenle rica etsem siz de sürecinizi imzanıza taşır mısınız, exceldeki yerinizi alır mısınız?

• @sanaldeniz merhaba. ikiz kardeşim green card talihlisi ve yoğun çalıştığından forumu takip etme imkanı olmuyor maalesef. benim daha önceden üyeliğim olduğundan, aklımıza takılan bir şey olduğunda ben buraya yazıyorum. onun adına excel tablosunu doldurmamda bir sakınca yoksa hem orayı doldururum hem de süreci imzama taşırım tabii ama dediğim gibi talihli maalesef ben değilim.

• @gurars Üstadlar daha iyi bilir ama kardeşiniz adına süreci takip etmenizde sorun olacağını düşünmüyorum...

• @sanaldeniz Sadece 1 kişi kaldı.

• @gurars Siz Anıl'ın kardeşi değilseniz 18binlerde sizin dışınızda 1 arkadaşımız daha var. 😊
    Bazen böyle sıra atlamalar oluyor dert etmeyin. Dosyanız dediğiniz durumdaysa siz de Ağustosta alırsınız diye düşünüyorum. Bol şans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gurars elbette süreci kardeşiniz adına takip edebilirsiniz, hiçbir sorun yok.

• @Onder Anıl'ın kardeşi değilim 🙂 umarım dediğiniz gibi ağustosta olur.

az önce kontrol ettim, ds-260 formunu 23.05.2021 tarihinde göndermişiz. yalnız ds-260 formunun applicant information sayfasında IV application - completed yazıyor. o kısma tıkladığımda ds-260 formunda doldurduğumuz bilgilerin olduğu bir sayfa açılıyor. o sayfanın sağ üst köşesinde bazı bilgiler var.

omb control number
    form number - ds-260
    expiration date: 30.04.2022
    estimated burden: 155 min.

böyle bir şeyler yazıyor. buradaki 30 nisan tarihi neyin son tarihi acaba? yapmamız gerekip atladığımız bir şey mi vardı o tarihte onu anlamadım.

• @gurars O zaman 2 oldunuz 🙂 O köşede yazan tarihler önemli değil. Artık tek yapmanız gereken şey mülakatı beklemek. 🙏🏻

Bu arada CN'nizin 3. basamağı kaç acaba? 18?XX

• @Onder 186XX

• @gurars
    Durumu kontrol edince Submit tarihinin 15 Haziran olduğu ortaya çıktı. Buradan herkese bilgi vermiş olalım. 🙏🏻

• nereden kontrol ettiğinizi öğrenebilirmiyim ? ben de bir bakayım

• @micro-nesia submit ettiğinizde size bi mail gelmiş olmalı. oradan bakabilirsiniz.

• @gurars Merhabalar ,10 günce dosya durumu sogulama hakkında mail atmıştım bugün cevap geldi.
    ''Thank you for your inquiry.
    Your case number is now current for interview processing'' diye başlıyor sanırım dosyam onaylanımış fakat 6 gün önce dosyamın taşınması için hem KCC'ye hemde ilgili konsolosluğa yazdım.DS doldurduğum siteyi tekrar kontrol ettim hala ''at KCC''gözüküyor .bu durumda at NVC olana kadar işlemlerimi KCC yapabilir mi yoksa dosya onaylanığında tamamen KCC'nin görevi bitiyor mu?

• Bizimkiler de halen mülakat almadılar. CN 12 binlerde

• @muratcan at nvc at kcc aynı diye biliyorum ben dostum bizim bir sonraki adımı beklememiz lazım in transit yazmazı lazım ^:^ bende beklıyorum umarım Allah Hepimize gönlümüzden geçeni verir inşallah

• @Cem-Güney inşallah,sizin tahminimce dosyanız zaten onaylıdır çünkü cn küçük sizde,siz ne zaman mail atmıştınız ? birde konsolosluğamı yoksa KCC'ye mi atmıştınız?

• telegram gruba nasil uye olabilirim dv2022 icin
    kime nereye nasil yapmam lazim telegram a girerim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |