Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba
    Faculty yazacağıma faculity yazıp formu gönderdim sorun olur mu ?

• @Emre-Kurtulmuş
    Benim merak ettiğim evet vize garantisi yok doğru.yanlız vize görüşmelerine case number ınıza göre çağrılması lazım.şimdi düşünün yüz bine kadar numara veriyorlar.100 numaralı biri sırf koşullardan dolayı geç girdi diye veya revize etti diye 50 bin numaralı birinin arkasınamı düşüyor? Burda bir yanlışlık var diye düşünüyorum.ben kendim revize için mail attım.dönüş bekliyorum

• ⭐⭐⭐

@jordan bir sorun olmaz bunun için formunuzu açtırmayın

• ⭐⭐⭐

@Volkan-Cam umarım gereksiz bir sorun nedeniyle açtırmamışsınızdır formunuzu. Maalesef ki bir yönergesi olmadığı için sizin numaranız geriye düşsede bir şey diyemiyorsunuz. Adamlar geçen sene kafalarına göre submit tarihini baz aldılar mesela bu sefer kalkıp deseler ki daha geç submit edenleri önce alacağız kimsenin bir şey demeye hakkı yok maalesef

• arkadaşlar ds 260 formunu doldurduktan sonra doğum sertifikası mahkeme kayıtları vs bu belgeleri mülakatta mı göstereceğiz ya da kcc ye mail olarak mı gönderecğiz?

• @Programmer ds260 formunu doldurup tüm işlemleri tamamlayıp onaylayıp gönderdikten ve elektronik imza ile gönderdikten sonra bize
    Form işleminiz tamamlandığına dahilmbir onaylandı maili geliyor mu

• @nazli2856 işleyiş nasıl olacak şuan kimse bilmiyor bunu zaman göstericek ayrıca imza sürecinizi tamamlayınız.

• ⭐⭐⭐

@Cancan Evet, Mülakata da götürmeniz gereken, üzerinde barkod olan bir form gelir.
    Edit: Son sayfada e-posta ile gönder, yazdır gibi seçenekler çıkıyor. Yazdır dediğinizde, Yazıcı seçme kısmında PDF olarak kaydet diyerek de belgeyi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

• @Programmer bana maşl olarak gelmedi.
    Ama işlemin tamamlandığına dahil o barkodku ekran görüntüsünü almıştım..
    Maili tekrar kendi adresime göndermeyi nasıl yapılıyor

• @Programmer hallettim teşekkürler

• @Programmer tamam da exceldeki bilgiler bizim saatimize göre mi yoksa onay formundaki saat mi.zira 12 sinde gece 3 TE doldurdum onay formu sanırım Amerika saati 8 saat geriden geldiği için ayın 11 i yazılı

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   sanaldeniz sanaldeniz 

• iyi akşamlar.ben 1 kez okul değiştirdim 2014 senesinde DS-260 formunda önceki okulları yazdığımız kısıma ilk okuduğum okulu yazmam gerekiyormu yoksa sadece diplomamı aldığım okulu yazmam yeterlimi? (not:ilk okulumdan hiç bir diploma ve ya benzeri birşey almadım)

• Arkadaslar selam.
    Ben önlisans mezunuyum.
    Ds 260 liseyi eklemedim sadece son mezun olduğum önlisans ı yazdım. Bir de Annemin doğum ilini Trabzon yerine Trabon yazmışım.
    Sorun olur mu?

Sizce formu açtırıp liseyi de eklemeli miyim?

• ⭐⭐⭐

@cerkezkizi09 Sunucu (web sitesini barındıran) Amerika'da olduğu için öyle oluyor. Yani kendi zaman dilimini ve saatini baz alıyor.

• ⭐⭐⭐

@Yavuz-A Bunları mülakatta düzeltirsin. Formu açtırmana gerek yok.

• ⭐⭐⭐

@tommy Evet, yazmanız gerekiyor. En son bitirdiğiniz okuldan başlayarak geriye doğru yazın lütfen.

• ⭐⭐⭐

@Cancan Şimdi hatırladım. En son sayfada e-mail olarak gönder diye bir seçenek vardı sanırım. Ayrıca ekran görüntüsü yerine PDF olarak da kaydedebilirsiniz.

• @Programmer peki bu forumdaki imzaya hangisini yazıyoruz.yani Exceldeki bilgi hangisi.? Bizim doldurduğumuz gün mu onay formundaki gün mu

• @Emre-Kurtulmuş
    Kızımın bileğilerini girmeyi unutmuşum.harf eksikliği falan değil yani

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baran-taşdemir doğru olanı bana özelden yazın lütfen.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |