Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Programmer DS 260 formunda ilk liseyi sonra üniveristeyi girdim sorun olur mu

• ⭐⭐⭐

@zmnc4 Sorun olmaz ama doğrusu sondan geriye doğru olması gerekiyordu. Submit etmediyseniz düzeltebilirsiniz. Yoksa da gerek yok.

• ⭐⭐⭐

@FKing Bitirdiğiniz okullar sadece lise ve ön lisans ise, başka ön lisans veya lisans yok ise ya da şuan AÖF dahil öğrenci değilseniz sorun yok. Yola devam.

• @Programmer AÖF lisans öğrenciliğim bulunuyor fakat form üzerinde belirtmedim. sadece mezunu olduğum ön lisans ve lise bilgilerini girdim. umarım sorun olmaz.

• @gucarslan

Teşekkür ederim

• Merhaba Arkadaşlar,

DS-260 formunda güncelleme yapmanın bir mahsuru var mı? Negatif etkisi olur mu?

Şimdiden teşekkür ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MuratA nasıl bir hata yaptınız doldururken?

• @gucarslan Formda belirttiğim bir sosyal medya hesabımı kullanmamaya karar verdim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MuratA bunun için formu açtırmayın, gerek yok.

• @gucarslan Sağolun

• @gucarslan Merhaba dv2023 telegram grubuna ekleyebilir misiniz?

• Birisi soktu aklıma da biraz korkuttu beni, Her sene konsolosluğun Greencard verme kotası bulunuyormuş ve o kota dolduktan sonra vize mülakatın olsa bile red veriyolarmış gibi bişey söyledi, benim gibi case numberı yüksek olanların karşılaşabileceği bir durummuş. böyle birşey varmıdır sizce ?

Örneğin haziranda mülakat tarihi alsam temmuzda vize görüşmesi gerçekleştirsem o sıralarda türkiye için fazla green card vermişlerse red verebilirlermiş.

• ⭐⭐⭐

@tohma31 Dünya genelinde net bir kota var, bu kota ayrıca bölgelere görede yüzdeleniyor, bölgelerden sonrada ülkelere göre yüzdeleniyor yani dediği doğru. Türkiyeye düşen kota genel kotanın %7si şeklinde

• Bu durumda mülakat tarihi alsam görüşmeye gitsem bile kota fazlalığından red yiyebilirim yani öyle mi ?

• @tohma31, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Birisi soktu aklıma da biraz korkuttu beni, Her sene konsolosluğun Greencard verme kotası bulunuyormuş ve o kota dolduktan sonra vize mülakatın olsa bile red veriyolarmış gibi bişey söyledi, benim gibi case numberı yüksek olanların karşılaşabileceği bir durummuş. böyle birşey varmıdır sizce ?

Örneğin haziranda mülakat tarihi alsam temmuzda vize görüşmesi gerçekleştirsem o sıralarda türkiye için fazla green card vermişlerse red verebilirlermiş.

Türkiye genel olarak bu kotaya takılmıyor zaten kazanan sayısı 3000 kişi civarında oluyor tüm dünyada 55.000 kişi civarı oluyor bu kota bu da 3.850 kişi eder. Forum adminlerinden @EzgiLera mesela ben daha önce hiç ülke kotasına takıldığımızı görmedim dedi.. Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsin
    Sayılarla DV2022

• @gucarslan wise bankacılığı uygunmudur ? Hesap geçmişi vs için ? Bildiğiniz kolay hesap açıp kart yollayan bir bankacılık varmi ve mülakatlar için uygun olan ?

• ⭐⭐⭐

@emirhan hali hazırda kullandığınız banka mevcut değil mi ondan alabilirsiniz zaten hesap dökümünü

• @mrym https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları?page=1 Bu sayfada 3. ileti'den telegram için kayıt olabilirsiniz yönergeleri okuyun.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Hokkabaz36 Hokkabaz36 

• @tohma31 Hayır mülakat'ta iken kota doldu siz gelmeyin diye bir olay yok nasıl oluyor derseniz,ya mülakat tarihi verilmez yada mülakat'ta beklenenleri siz karşılayamazsanız "AP" Sürecine kalırsınız yani "İDARİ İŞLEM"Eğer sonrasında beklenenleri İDARİ SÜREÇ içerisinde karşılayamazsanız veyahut süreç içerisinde hızlı davranmazsanız evet kota doldu diyebilirler.

• @Emre-Kurtulmuş suan kullandigim bir banka mevcut değil oyuzden sordum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |