Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 2022'lerin vize mülakat süreci belirleyici olur 2023'te ama özellikle Covid öncesi verimliliğe dönerse iş yüksek case numberlara sıra gelebilir diye düşünüyorum. Ülke %7 si falanda önemli tabi ama bakalım nasıl ilerleyecek bol vizeli olur inşallah tüm dönemler

• @berivan-Alptekin, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba öncelikle rahatsız ettiğim için kusura bakmayın lütfen, eşimle ds260 formumuzu doldurduk ve göndermeden önce son kez birine şu soruları sorarak danışmak istedik

1. yaşadığım adresler icin sadece uzun süre kaldığım yerleri yazdık
    2. amerikadaki adresi henuz olmadigi icin doldurmadik. mulakata kadar bulmus oluruz bu sorun olur mu
    3. Esimin devam ettigi universiteyi bitirmeyi dusunmedigi icin yazmadik
    4. bes gun once evlendigimiz icin sisteme ilk giris yaparken eski soyadimi formun devaminda esimin soyadini hep yazdim

1- Doğru
    2- Hayır sorun olmaz mülakatta verebiliyormuşuz bu adresi
    3- Sorun olmaz
    4-Bunlarda sorun olmuyor.

• @Djordan023 cok cok cok tesekkur ederim size 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• merhaba
    d260 girerken böyle bir hata alıyorum normal mi?
    The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email ([email protected]) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

• Merhabalar
    şuan ds 260 formunu dolduruyorum da
    şuan polonya da yaşıyorum ikametgahım türkiyede
    mailing adres demek ikametgah adresi mi demek ?

• @mehmet-aktaş uğur bey yukarıda belirtmiş açtırmamanız faydanıza mulakat zamanı da belirtebılırsınız açtırısanız mulakatı geç alma gibi bi durumla karşılaşabılırsınız

• @barankngl belirttiğiniz metınde söylediğine göre eksik veya yanlış bilgi verıyormuşsunuz dikkatlı bı sekılde gözden gecırerek deneyın onun harıcınde teknık bır problem varsa sıte ılgılı bilemıyorum

• @mehmet-aktaş yani sırf bu yüzden elenmem söz konusu olurmu korkuyorum açıkçası

• daha önceki yıllarda sıra numarası 31.000 olup mülakat alana rastladınız mı arkadaşlar?

• ⭐⭐⭐

@Tugba54, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Erkan-Gürsoy Merhaba bende bakındım hemen ama tam istediğim sayfayı bulamadım tam nerden resmi gazete çıktısı aldığınızı yazabilir misiniz?Bir de ben de lise ilk iki yılı bi okulda 3.yili başka bi okulda okudum ve ilk yarı yılda okulu bıraktım sonradan acikogretimden bitirdim diplomamda açık öğretim yaziyo sora iki tane ayrı bölümlerde ön lisans diploması aldım.Simdi benim lisenin ilk iki yılı ve 3.yili gittiğim okullardan da mi evrak almam gerekiyo acaba tasdikname diye bisey vardı e devlet sadece acikogretim lisesi barkodlu belge veriyo bunların tarihi gecmiyeceginden ve sonradan bisey unutmamak için ufak ufak hazırlamakta fayda var sanırım kolaylıklar diliyorum

Lise diploması haricinde daha üst bir diplomanız var ise onu sunmanız yeterli olur diye biliyorum.

• Arkadaşlar, dv-2023 kazananlar telegram grubuna gündüz başvuru yaptım geri dönüş henüz gerçekleşmedi bu kadar uzun sürüyor mu ?

• @bandiciz eğer yanlış yorumlamıyorsam pandemi yılları olan 20 ve 21 dışında forum excellerinde mülakat alan 30K hatta daha üstü var ama ülke %7’si konusu var birde EU bölgesi istatistikleri Ekim’de belli olacakmış inşallah herkes mülakat alır her dönemde

• merhabalar

ds 260 formunu dolduruyorum

polonya da üniversite okuyorum

üniversitenin ismi lehçe ve uzun biraz karmaşık

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa

B. Prus University of Humanities in Warsaw

üniversitenin ismini ingilizce haliyle mi yazmaliyim yoksa tam adi ne ise onu mu ?

Tesekkur ederim

• @gucarslan
    Merhabalar
    Genellikle unlock konularına sıcak bakmadığınızı görüyorum.
    Ne gibi bir risk içiriyor adaylar İçin.
    Bir de çoklu yani birden fazla form dolduruyor isek ( eş ve çoçuk) ve bunlardan bir yada ikisinde unlock söz konusu olup submit tarihi değişiyor ise değerlendirmede referans tarih en erken olan mı alınıyor.
    Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

İyi günler

• @bandiciz ben bu grupta dv2020 inceledim.o excelde insanların verileri yanlış girmediyse 53 binde bile vardi

• Merhaba
    Bu mulakat zamaninda illa diplomami istiyorlar yoksa.e devlet mezuniyet belgesi yeterlimi?@crazycells @EzgiLera

• @Erkan-Gürsoy Lise diploması da var elimde ama dediğim gibi önceki gittiğim ve en son bıraktığım okuldan evrak almam lazimmi onu bilmiyorum net bi bilgi gelir inşallah teşekkür ederim

• @vecihi, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba
    Bu mulakat zamaninda illa diplomami istiyorlar yoksa.e devlet mezuniyet belgesi yeterlimi?@crazycells @EzgiLera

Diploma aslı ve fotokopisi lise veya üstü olmalıymış

• @crazycells Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim ancak merak ettiğim konu şu. Önce kendi bilgilerimi doldurup onaylayıp gönderip onay numarasi alacağım.
    Sonra, tekrar aynı case numarası ile baştan giriş yapıp eşim için tekrar form dolduracağım. Doğru mu anlıyorum.

• @cerkezkizi09 zannediyorum ben de öyle bir sayı görmüştüm ama o case numarasının başında AF yazıyordu o afrikadan bir talihliydi galiba 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |