Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan cok teşekkürler. Evet haklısınız en azindan alışık olduğum bir kültüre dahil olacağım. Hersey icin tekrar teşekkürler

• @SkyNet cok teşekkürler

• @Programmer belki bilerek rolünü uyguladı, belki de tamamen ters bir gününe denk geldim bilemiyorum ama sabretmekten baska bir care yok. Neyseki sonu hayırlı bitti.

• @electronics-ege iş davetiyesinin taralı hali yeterli oluyor mu ıslak imzalı yoksa kapalı zarf kargolanması mı iyi olur ?

• @SkyNet e-mail ile gelen teklifi çıktı alıp götürenler olduğunu hatırlıyorum. Büyük ihtimalle, teklifi veren şirketi arayıp onay alacaklardır.

• @datanist Teşekkür ederim.

• Merhabalar greencard vize gorusmesinde askerlik gorevi tamamlanmamis tecilli veya bakaya kalmis insanlar icin problem olan varmi? Bu sene mulakatlarda askerlik belgesi sorulur olmus

• @mstktlb
    öncelikle hayırlı olsun. mülakatınızdaki bayanın küstah ve saygısızce hareketlerini şikayet etmeyi düşündünüz mü?

• @onami Askerlik belgesini isterlerse temin etmek zorundasınız. Askerlik belgesini temin edemiyorsanız, eksik evraktan idari işleme kalabilirsiniz ve temin edene kadar vizeniz basılmaz.

Bunun dışında yapıp yapmamanız onları bağlamıyor. Güncel askerlik belgesi önemli.

• @istavrit mülakat tarihi verdiler mi ?

• Avrupa diğer ülkelerden 294 mülakat alan var... Sanırım Türkiye henüz yok.

• Arkadaşlar evin gerçek değerini mülakatta sunan var mı ?

Varsa nasıl yaptı bi anlatır mı rica etsem ?

Nasıl yaptı nasıl bir belge sundu ne tepki aldı vb ?

Benim gibi evinin gerçek değerini sunacak olan birçok kişi var

Teşekkürler şimdiden.

@crazycells @gucarslan

• @gamefry, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@onami Askerlik belgesini isterlerse temin etmek zorundasınız. Askerlik belgesini temin edemiyorsanız, eksik evraktan idari işleme kalabilirsiniz ve temin edene kadar vizeniz basılmaz.

Bunun dışında yapıp yapmamanız onları bağlamıyor. Güncel askerlik belgesi önemli.

Hocam cok tesekkur ederim.

• @Megatron banka exper gönderiyor ya onun gibi yapılır bi exper bulunur o fiyat biçer

• Merhaba, Şubat'ta evraklarımı toparlayarak yollayabildim. Henüz onaylandığına dair ya da mülakat tarihine dair bir gelişme olmadı. Bununla alakalı KCC'ye mail atarak sordum

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

Şöyle bir mesajla cevap verdiler. Ne kadar sürüyor bu işlem bilgi verebilecek kimse var mı acaba?

• ⭐⭐

@baranelci, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

Merhaba, Şubat'ta evraklarımı toparlayarak yollayabildim. Henüz onaylandığına dair ya da mülakat tarihine dair bir gelişme olmadı. Bununla alakalı KCC'ye mail atarak sordum

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

Şöyle bir mesajla cevap verdiler. Ne kadar sürüyor bu işlem bilgi verebilecek kimse var mı acaba?

Evrakları neden gönderdiniz ki 🙂 ?

Toplu mülakat dağıtımı olduğunda mülakat alacaksınız demek oluyor bu mail, onayınız var mülakat bekliyorsunuz.

• Teşekkürler cevabınız için Ezgi Hanım. Toplu mülakat olduğunu bilmiyordum, ne kadar sürüyor acaba bu süreç bilginiz var mı?

• @EzgiLera Merhabalar.Evrak talebi isteme işine ben yetişemedim.Zaten ds260 formumu da geç göndermiştim.Gecenlerde KCC ye ben de durumumu sormak için mail atmıştım.Gelen cevap arkadaşa atılan cevapla aynı. Bu durumda ds260 formunu geç gönderdiğimden dolayı mülakat bana gelmeyebilir diye düşünüyorum fakat siz toplu mülakat maili geldiğinde mülakat alabileceğini söylemişsiniz arkadaş için acaba bu durum benim için de geçerli mi yani eylül 30 a kadar ben de mülakat alabilecek miyim acaba.

" Thank you for your inquiry.

• ⭐⭐

@braveheart-34, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@EzgiLera Merhabalar.Evrak talebi isteme işine ben yetişemedim.Zaten ds260 formumu da geç göndermiştim.Gecenlerde KCC ye ben de durumumu sormak için mail atmıştım.Gelen cevap arkadaşa atılan cevapla aynı. Bu durumda ds260 formunu geç gönderdiğimden dolayı mülakat bana gelmeyebilir diye düşünüyorum fakat siz toplu mülakat maili geldiğinde mülakat alabileceğini söylemişsiniz arkadaş için acaba bu durum benim için de geçerli mi yani eylül 30 a kadar ben de mülakat alabilecek miyim acaba.

" Thank you for your inquiry.

Toplu dağıtımda herkese verebilirler mülakat.
    Kesin verirler diyemem ama vazgeçmek için de çok erken şu an. 30 Eylül'e kadar her şey olabilir.

• @EzgiLera Anlıyorum fakat kcc nin belirli bir standartının ne yazık ki olmaması ya da bu sene yeni bir standarta geçmesi ( o bile gelecek günler için belirsiz) ister istemez geriyor insanları çünkü varsayımlardan olasıılıklardan dahi bahsedemez olduk. Durum ortada. mülakat bekleyen en az %70 lik bir dilim. Vakit 70 küsür iş günü. Şu ana kadar günlük max. asıl talihli vize görüşme sayısı 8. Hayırlısı diyorum.Cevabınız için teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |