Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@frodo_2023 milyon $ değilse bu miktar genelde sorulmaz.
    öğrenci olanların genelde ailelerinden destek aldığı bilgisi vermek normaldir.
    ilgili tutarı da ne kadar erken yatırırsanız o kadar iyi sizin için.

• Greencard çıkması j1 vize reddi sebebine neden olur mu?10 gün sonra vize görüşmem var.ds formunu doldurmadım.

• @gucarslan not employed var housewife yok bunu seçicem heralde demi yoksa other mı deyim

• herkese merhabalar herkese iyi şanslar, ds260 formunu 10 gün erteleyerek doldursam sorun olur mu? case number 10xxx

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@b2cberrak "not employed" olarak da seçebilirsiniz, "other" seçip housewife olarak da yazabilirsiniz.

• @gucarslan teşekkür ederim cevabınız için

• @EzgiLera cevabınız ıcın çok teşekkürler hepimizin formu şuan tam sadece yollamayı bekliyoruz passaport kargoya verilmiş. Eşim ve kendiminkini yollayıp kızımızınkini bekleyelimmi yoksa passaportsuz mu yollayalım ayrıca iletişim mail ve telefona kendi telefon ve mail adresimi mi yazmalıyım.

• @gucarslan teşekkür ettim ..

• Merhaba arkadaşlar bende 2023 talihlerindenim çıkan herkese hayırlı olsum☺️Bankada gösterilen miktar altın hesabı olsa kabul oluyor mu mülakat için

• @emreoztrk size ait tüm maddi gelir geçerlidir. araç ve tapu dahil.

• Merhabalar, pasaport süremin işlemler için yeterli olmayacağını düşündüğümden dün yeni pasaport başvurusu yaptım ama ortalama bir ay içinde çıkabileceğini söylediler yoğunluktan dolayı bu nedenle ds260 formunu doldurmadım. Bu konuda beklememi mi tavsiye edersiniz. Şimdiden geri dönüşler için teşekkür ederim.

• Arkadaslar merhabalar bi bilgi icin rahatsiz ediyorum yardimlariniz lazim telefon kismina +90 diyemi baslamaliyim yada 00 diyemi simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cankorkmaz ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    şuan anki pasaportunuzun ne kadar süresi var yoksa bitti mi süresi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ELTURKQ ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    ayrıca, sorularınızı bir kere sorup cevaplanmasını bekleyin.
    cevaplanması ve görünmesi için silip tekrar yazmayın, bu forum kurallarına aykırıdır.

00 olarak yazabilirsiniz.

• @cemalkt ev gösterince evin değeri ile ilgili bişey istenir mi

• Pasaportlarını yenileyecek DV-2023 talihlileri, ALO 199'u arayarak öncelik talebinde bulunabilirler. ABD Büyükelçiliği'nde vize görüşmem var derseniz talebinizi onaylayacaklardır, detay sormuyorlar. Talebiniz onaylandıktan sonra 2-3 gün içerisinde pasaportunuz tarafınıza teslim ediliyor.

• @crazycells önümüzdeki hafta j1 wat randevum var.ds260 formumu doldurmadım.Geeencard kazanmam vize reddine neden olur mu?2.sınıf öğrenciyim sıralamam 8K altı ve türkiye’ye döneceğim wat sonrası

• @gucarslan kusura bakmayin yazim hatalari vardi o yuzden sildim saygisizlik olmasin diye.cevabiniz icin cok tesekkur ederim bu arada son olarak acaba ben esimin bilgilerine +90 diye girdim bi sorun olurmu simdi kendi bilgilerimi 00 diye giriyorum o zaman belirttginiz gibi tekrar saolun / sadece aradaki farki anliyamadim +90 ve 00 in

• Bir turizm firmam var ve bir kaç ay sonra tamamen kardeşime devredip, öyle gitmeyi planlıyorum. DS260 formunu doldururken firmamı yazmam gerekir mi acaba? Yazarsam, görüşmeye gittiğimde devretmiş olmam bir sorun oluşturur mu? Bilenlerin yardımlarına ihtiyacım var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |