Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Berna-Colak son tarihi yok ama ne kadar erken doldurursanız iyi. Sürekli denemeye devam edin

• @Hokkabaz36 Çok teşekkürler eksik bişey yapıcam diye endişelenmiştim.Cevabınız için teşekkür ederim

• Okul Kayıt tarihi ay bilinmiyorsa ne yapmak gerekiyor

• @tugbaokutan evet maalesef 3 gündür bende de aynı hata çıkıyor.

• @smk denemeye devam o zaman, kolay gelsin :))

• Eş bilgilerini doldururken eşimin kızlık soy ismini Türkçe karakterle mi yazmalıyım? Ayrıca altındaki satırda da kullandığı önceki isimleri soruyor ve boş bırakılamıyor. Bu alana yine kendi adını yazsak sorun olur mu?

• arkadaşlar degree , dıploma yazan kısımda derecemizi mi yazalım okuldaki

• @burcuuak yaptığı mesleğin ABD nin istediği puanın üstünde olması lazım.öyle her meslek değil

• ⭐⭐

@cuneyt, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhaba,
    eşimle birlikte bizde bu senenin talihlisi olduk, burada ki bilgileri hazırlayıp, yardımcı olan katkı sunan herkese teşekkür ederiz.

bugün formu doldurmaya başladık ama
    "Your request cannot be processed at this time."

bu hatayı aldık ve sisteme şu anda farklı tarayıcılardan bağlanamıyoruz. bu sorun şu anda güncel mi acaba ?

teşekkürler

Çoğu kişi bu hatayı alıyor yoğunluktan dolayı.

• e signature kısmına geldim ne yapmalıyım

• @BURÇ-UYGUR Ne demek 🙂

• Arkadaşlar Merhaba, bunun net cevabını bulamadığım için sizlere danışmak istedim. Geçen sene form doldurulma sırasına göre mülakata çağrılmışlar bu sene ne olacağı belli değil. Benim case numberim 32Klerde ama diyelim ki DS260 formunun doldurulma sırası baz alarak çağrıldı ve bu da 55Kden sonrasına denk geliyor. Bu durumda mülakata çağrılma durumu olmuyor mu? Yoksa her halükarda mülakata çağrılıyor mu?

• İnşaat mühendisi olarak görev aldığım işlerde ds260'ta 2 yıllık deneyim gerektirir alanına yes mi no mu demeliyim?

• Tekrardan Merhaba Herkese,

DS260 formunu doldurmaya çalışıyorum da submit etmeden önce bir soru sormak isterim; DV2023 mülakat tarihleri Ekim 2022 ve Eylül 2023 tarihlerini kapsadığı düşünülerek; eğer ki bu tarihlerin arasında bir tarihte şu anda geçerli olmasına rağmen süresi bitecek bir pasaportumuz varsa (örneğin Şubat 2023), bu mülakat sürecine olumsuz bir etki yapar mı? Mesela Şubat 2023'ten sonra değerlendirmeye alınmamak gibi... Bu durumda pasaportu yenileyip DS260'ı geç göndermek mi yoksa DS260'ı geciktirmeden göndermek mi daha uygun olur?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.

• @datanist yazmıyor maalesef

• @crazycells dün avukatım durumu başka avukatlarla da paylaştıktan sonra F1 vize başvurumu geri çekerek gc başvuru sürecine Türkiyeden devam etmemi önerdiler. Çünkü F1 başvurumdan olası bir red cevabında, mektubun elime ulaşma süresi, bana ülkeyi terk etme için verecekleri zamandan fazla olursa illegal duruma düşebileceğimi ve bütün green card başvuru haklarımı kaybedebileceğimi söylediler. Riske girmemem gerektiğini söylediler, ben de dün acil Türkiyeye döndüm.

• Arkadaşlar sistem sorunu düzeldi mi durum nedir acaba?

• Merhabalar, birşey danışmak istiyorum 2023 talihlisiyim aile başvurusu yapmıştım ,eşim yabancı ülke vatandaşı ve pasaportunda benim soyadım yok ,bu işlemlerde bi sıkıntı yaratırmı yada pasaportunu yenilleyip yeni soyad ile mi başvuru yapmam gerekir? ama öteki türlüde yeni pasaportun gelmesi en gec 1 hafta o yuzden basvuruda gecıkmek ıstemıyorum ne tavsıye verırsınız arkadaslar, şimdiden teşekkür eder sağlıklı huzurlu yıllar dılerım.

• Mail adresini başvuruda girdiğimizden farklı versek sorun olur mu ?

• @ELTURKQ mevcut pasapotuyla formu doldurun sıkıntı yok, pasaport bir seyahat belgesi ve soyisimlerin aynı olmasına gerek yok. Formu bu şekilde doldurup submit edebilir. Ya da eşiniz adına yeni bir pasaport başvurusu yapar eşinizin ds260 formundaki pasaport kısmına other travel documents seçeneğini seçip ilerlersiniz, bu ikinci seçenek daha sağlıklı olabilir. Dv2023 de evrak talep işlemi başlarsa evrak karmaşası yaşama ihtimalini en aza indirirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |