Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu formu doldurmanın bir süresi var mı? Ben hiç erişim sağlayamadım 🥲

• @Muhtaradana mezun olduğum üniversiteyi diğer üniversiteye başladığım ilk tarihi mi yazmalıyım ? Ancak adreste farklı bir il var üniversitenin bulunduğu il de farklı. Tam bilemedim.
    İş ile ilgili ingilizce genel olarak bahsedebilirim. Fark etmiyor. Turist vizesinde sanırım biraz açıklamıştım.onun gibi yapayım. Ama şu üniversite kıskı kafamı karıştırdı.

Cevabınız için teşekkür ederim

• Merhaba,
    Sıralamam ve geçen seneki mülakatları göz önüne aldığımda 2023 yazı civarı mülakatım olacak. Aşağı yukarı bu tarihte aldığımı varsayıyorum.
    Almanya'da yüksek lisansa başlamayı planlıyorum. Tahmini mezuniyetim ise 2024 yazı olacak. Özetle GC almamdan sonra yaklaşık 1-1.5 sene içerisinde ABD'ye geçmeyi planlıyorum; böyle bir durum mümkün müdür?
    GC aldıktan 1.5 sene sonra -ABD'ye gir-çık yapmak vb.- kalıcı gidiş tarihini geciktirebilir miyim? Biraz araştırmama rağmen bir yanıt bulamadım.

• Arkadaşlar siteye girebildiniz mi, ben hala giremiyorum. Case numaram 29binlerde, önce dolduran öncelik alıyor diye duydum sizce sorun yaşar mıyım 😞

• Merhabalar. ailevi sebeplerden ötürü annemin ve babamın 2sininde güncel adresini bilmiyorum. ds 260 formunda 2sinide "do not know" diye doldursam 2sininde bilmediğim için sizce vize görüşmesinde bir sıkıntı yaşar mıyım sizce?

• @slipp3rydevil re-entry permiti araştır

• @gnctzn teskere belgesi çıkıyordu

• @CanerGumus formu kendınmı doldurdun aracı kurummu doldurdu

• @burak71 herkes bu hatayı alıyor ekran acılsa bıle en gec 15 dk da bır sonrakı sayfaya gecmelısın yoksa form dolmuyor

• @R-Mutt mezuniyet tarihine dünün tarihini girebilirsiniz. Bu durumda kabul etmesi gerekiyor. Okul ismine Anadolu University ve course of study kısmına Master yaptığınız bölümün adını yazabilirsiniz. Örneğin; MSc Computer Science gibi.

• ds 260 formunu hala dolduramıyorum. sistem hata veriyor. 2 gündür deniyorum olmuyor. ne zaman rahatlar bu gidişle mülakat tarihi çok gecikecek.

• @Havva-Aydın geçerliliği olmayan pasaport ile DS-260 doldurmamaniz gerekiyor.

• @coldplay3 teeşkkürler denemeye devam ediyorum

• Formu tamamladıktan sonra çıkan ''Notice of duty to register with u.s selective service system'' ile ilgili bir şey yapmak gerekiyor mu ?
    Temmuz 1997 doğumluyum 25 yaşından küçük sayılıyorum haliyle.

Bir de en sonra bir fotoğraf bölümü var sanırım o mülakata giderken götüreceğimiz fotoğraf mıdır ?

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar,

33K'lardayım sıra gelme ihtimali düşük, ve dahası ; evliyim, eşim İsveç vatandaşı, evlendikten sonra soyisim değişikliği sebebiyle pasaportu değişti, ama İsveç'teki yoğunluktan dolayı henüz pasaportunu almadı. Ben de zaten DS260 formunda 2 adım öteye gidemedim (sayfa problemi)

Ben tabiki eşim için de form dolduracağım, ama eşimin bilgilerinin istendiği sayfada pasaport numarası yerine ne yazmalıyım? Yada eşim için birşey yazmasam eşim pasaportunu aldıktan sonra (Haziranın 2. haftası) forma eklenti yapmamız zor mu ? Siz ne önerirsiniz. Selamlar, Saygılar

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   datanist datanist 

• @Berna-Colak ben de asla erisim saglayamiyorum ustelik 30binlerde case numberim

• @burcuuak Lise mezuniyet şartı saglanmiyorsa, iş tecrübesi şartının sağlanması gerekiyor. Detaylı bilgi aşağıdaki linktedir.

(DV,under%20provisions%20of%20U.S.%20law.

• Your request cannot be processed at this time. bu hata ıle ılgılı turkce bır kaynak bulamadım bırısı baslık acmıs yanlıs yere acıldıgı ıcın askıda kalmıs en son 25 defa denedım gırıs yapamadım 25 sefer oncesinde 2 defa gırıs yaptım 2 sayfa doldurabıldım sımdı hıc gıremıyorum onerısı olan varmı acaba vpn vs kullanmalımıyım *

• @datanist İş tecrübesi 10 yıldan fazla, çok teşekkür ederim içim rahatladı bi nebze de olsa .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |