Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Mustafa-AK-0 doğru olan da öyle yapmanız. eğer adresiniz yoksa auan boş bırakıp, mülakatta yazabilirsiniz. otel / airbnb gibi adresler vermeyin.

Tamamdır cevabınız için teşekkürler @gucarslan

• @Hokkabaz36 ABD adresini kastediyorsunuz sanırım, evet bunu bir kağıda yazıp mülakatta beyan edebilirsiniz.

• @Muhtaradana Tamamdir hocam o zaman ds-260 actirmama gerek yok sonradan cevabiniz icin tesekkur ederim bide bir soru daha sorucam hem arkadaslar aydinlanmis olur telrgram grubunda @gucarslan hocanin acikladigi CEAC kilitlendigini nasil anlariz hocam bununla alakali bir bildiri falan aliyormuyuz yoksa nasil anlasiliyor

• telegram grubu için belgeleri yollamıştım ancak gruba giremedim nasıl katılım sağlayabilirim

• Arkadaşlar ben şimdi ds260 formunu doldurdum ama yeni bir iş teklifi aldım şirket değiştireceğim, sürecimi nasıl etkileyeceği veya yapabileceğim bir şey olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olan var mıdır?

• @taylan172 seçenekten sosyal medya platformunu seçin alt kısma kullanıcı adını yazın, listelenmeyenleri other seçeneğini seçip ismini yazıp yine alt kısma kullanıcı adını yazın

• @Muhtaradana bey Sizin bir bilginiz var mı? Artık son aşamadayım, KCC Case Number girmemi istiyor bu numara normal Case Number'ım ile aynı mıdır?
    Bir de son aşamada askerlikle ilgili bir yazı var, bunun için ek bir pdf belgesi gönderiyor ve sanırım imzalamam gerekiyormuş? Bu belge hakkında bilgi alabilir miyim?

• @Hokkabaz36 son aşamada submit ettikten sonra forma tekrar girdiğinizde artık isminizin yanında Incomplete değil Complete yazıyor olacak

• @can2222 sürecinize bir etkisi yok formunuza müdahale etmenize gerek yok

Ayrıca lütfen vize sürecinizi imzaniza taşıyın

• @aytug-aykut evet normal case numaranız ama 0 sız yazacaksınız örnek 2023EU00028342 yerine 2023EU28342 yazmalısınız, sondaki çıkan belgeyi boşverin şu anlık önemli değil bir şey yapmanıza gerek yok

• @Muhtaradana anladım abi çok sağolasın müsaitsen son bir soru daha sorabilir miyim? Allah göstermesin mülakata çağırılmadık o sıralara gelmedi hakkımız tamamen yanıyor değil mi? Yani şansımız bitiyor bir sonraki dv lottery'e başvurup şansımızı bir daha denemek lazım

• @Muhtaradana
    çok teşekkür ederim bilgilendirme için. İmza kısmı için de sadece case numaram var ve henüz DS260 formunu doldurmadım. Çünkü KKTC pasaportu ile kazandım ve KKTC uluslararası tanınmıyor diye TC pasaportumu çıkarıp dolduracağım.

• Herkese merhaba. Forumu biraz gec kesfettim. Haliyle DS-260 formunda Anne soyadini kizlik soyadi yerine guncel haliyle doldurdum ve onayladim formu. Tekrar actirip duzelttirmem gerekli mi bu durumda? Yardimci olursaniz cok memnun olurum.

• Bu ileti silindi!

• Danismanlik almayi dusunen var mi? Danismanlik almak gerekir mi sizce bu surecte?

• Abd de ogrenci vizem ile legal ikamet ederken greencard talihlisi oldum.Ds260 formunu sitedeki problem nedeniyle hala dolduramadim. izleyecegim yol Turkiyede yapacaklarim ile ayni mi yoksa farklilik mevcut mu? Tesekkur ederim yanit icin

• ⭐⭐

@aytug-aykut, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar artık son aşamadayım, KCC Case Number girmemi istiyor bu numara normal Case Number'ım ile aynı mıdır?
    Bir de son aşamada askerlikle ilgili bir yazı var, bunun için ek bir pdf belgesi gönderiyor ve sanırım imzalamam gerekiyormuş? Bu belge hakkında bilgi alabilir miyim?

Evet aynı numara. Sıfırlar olmadan girin.

25 yaş altı erkekler için bu belge.

• formu doldurmaya başlayan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum.

ds 260 da ilk case number girdikten sonra açılan sayfada,
    Enter the Principal Applicant's Surname yazıyor buraya sadece soy isim yazmayacak mıyız? telegram grubunda isim soyisim yazılacak diyor. ? ben mi yanlış anlıyorum yoksa oradaki bilgi mi yanlış?!

alt metni

• Telegram grubu için başvuru sağlamıştım fakat henüz geri dönüş alamadım?

• ⭐⭐

@NINJAKEMAL, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Muhtaradana anladım abi çok sağolasın müsaitsen son bir soru daha sorabilir miyim? Allah göstermesin mülakata çağırılmadık o sıralara gelmedi hakkımız tamamen yanıyor değil mi? Yani şansımız bitiyor bir sonraki dv lottery'e başvurup şansımızı bir daha denemek lazım

30 Eylül 2023'ten önce vizeniz hala basılmamış olursa hakkınız yanar, evet.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |