Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar

2022 için mülakata götürülecek iş mektubu konusunu bulamadım.
    2. olarak ta üzerimdeki tapuyu emlakçılar üzerinden fiyat belirleyip belge oluşturacağım.

Özellikle Bu konuda deneyimli olanlar ::
    Yardımcı olur musunuz ?

• @gamefry Ankara'nın kaç mülakat verdiği halen belli değil mi ?

• @Megatron, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar

2022 için mülakata götürülecek iş mektubu konusunu bulamadım.
    2. olarak ta üzerimdeki tapuyu emlakçılar üzerinden fiyat belirleyip belge oluşturacağım.

Özellikle Bu konuda deneyimli olanlar ::
    Yardımcı olur musunuz ?

Mülâkat için iş mektubu götürmek şart mı oluyor..
    Takipteyim sizi...

• @sfklkn34 Ciddi misiniz? Bu çok güzel haber?:)
    Sistemden kontrol ettim hala at NVC gozukuyorum:(

• @Houstonwehaveproblem bir kaç kişi ile 2 Haziran ı kaçırdınız anlaşılan. Dağıtılacak ilk mülakatta ilk sırada olacaksınız. Bol şans, herkese bol şans:)

• Selamlar,
    Mülâkat için iş mektubu mu götürmek gerekiyor..
    Kimseyi tanımıyorum.. Dolayısıyla herhangi bir iş mektubu sozkonusu olmayacak görünüyor.. Sıkıntı yaşar mıyım dersiniz?

• @semra-karababa Maddi olarak yeterli birikim gösterebiliyorsanız gerekli değil. Götürmek isteyenler ya hazırda iş teklifleri olduğu için ya da maddi olarak garantiye almak istediklerinden götürüyor.

Konsolosluk istemedikçe zorunlu değil.

• @Stiff çok enteresan ama neye göre randevular veriliyor ki benim 37xx olmasına rağmen halen bekliyorum

• @myym süreçte çok kötü çalışman gerekiyor çalışamıyorsun, iş araman gerekiyor arayamıyorsun, cepten giden gidiyor

• @myym 8 mayıs-3 haziran arası ds 260ı göndermiş olanları, 18000 cn'e kadar mülakat verdiler, sırada 19000, sonra 20000, sonra 21000... taki 27000 cn kadar 08 Mayıs- 3 haziran arası ds 260 gönderenleri mülakata çağıracaklar. Sonra tekrar başa dönüp haziran, temmuz, ağustos... şeklinde işlemlere devam edecekler, gibi görünüyor...

• Mulakat sırasında referans mektubunun ne derece etkisi olur sizce..
    Örneğin milli eğitim bakanlığının 0-6 yaş grubu çocuklarına yönelik dersler alıyorum.. öğretmenden mektup alıp, mülakat görüşmelerinde gösterebilir miyim?

• @myym sanırım ds260 ı mayıs ayında gönderenler avantaj sahibi ve ilk mülakatları aldılar ..

• Merhaba,

Bir sonraki mülakat dağıtımı ne zaman olur bilginiz var mı?

• @Megatron mülakat maili geldi mi size. Çok sevindim. Uzun bir dönem ümidinizi kaybetmiş durumdaydınız.

• Merhaba süreçle ilgili bir soru soracaktım.
    8 ekim 2018 ile 29 nisan 2019 tarihleri arasında eşimle birlikte Irlanda'da ikamet etmiştik.
    DS-260 formunda belirttiğimiz tarihler ay bazında olduğu için tam sınırda 6 ay gibi gözüküyor. Evrak talebi olduğunda Irlanda ile ilgili herhangi bir polis sertifikası göndermedik ve bu şekilde dosyamız mülakata hazır şeklinde onaylandı. Sizce Irlandadan polis sertifikası almamız gerekir mi? Eğer gerekli ise nasıl alınabileceği konusunda herhangi bir tecrübesi olan varsa ve yardımcı olabilirse çok memnun oluruz.

• Arkadaşlar anladığım kadarıyla CN'nin hiçbir önemi yok. Formu ne kadar erken gönderdiyseniz mülakat alma şansınız o kadar yüksek. CN si 20xxx olan biri mayıs-haziranda gönderdiği için isterse sizin numaranız 1xxx olsun mülakat alma ihtimaliniz daha düşük. 18000 cn'e kadar mülakat verilmiş. Bu sayı taki 27000 cn olup 8 mayıs- 3 haziran arasında gönderilenleri mülakata çağıracaklar, daha sonra haziranın başındakiler, temmuz diye gidecek. Gerçekçi olmak adına maalesef ki ben dahil mülakat alamama ihtimali olan çok sayıda insan var. Hepimize geçmiş olsun.

• @gumuspsy Bir sonraki aşamada Case Number ile ilerlemeyeceklerini nereden biliyorsunuz? @crazycells @smartcells @gucarslan @EzgiLera konuyla ilgili olarak sizin yorumunuz nedir?

• Herkese selam,

Mülakat sıralama tahmini için bir çalışma mevcut.
    Neye göre yapıldı derseniz, basitçe kabuller yapıldı. Evet forumda kayıtlı olmayan talihliler var.
    Ona rağmen kayıtlı olsun olmasın, kayıtlı olan bizler, şu görünen randevu sisteminde kendi içimizde bu şekilde sıralanacağımız tahminindeyim.
    Ankara, haziranda 1 çalışma gününde foruma kayıtlı 22 kişiye randevu verdi. 20 iş gününde 400'ün üzerine çıkma kapasitesi var.
    Bence Haziran ayına randevu vermeyecek demek için birkaç gün daha beklemek gerek (bu umut bizi yıpratsa da, yine de umut güzel şey).

• Yasaklı

@Megatron Ne yaptin aldin mi mulakat mail ini

• @entropik biraz olsun içimize su serptiğin için teşekkürler umarım dediğiniz gibi olur ve herkes istediği,beklediği o güzel mülakat emalini alır 🙂

Benzer Başlıklar

• 114
  • 22
  • 152
  • 316
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |