DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @mertdzkr @bologna
    Sıra gelince hemen onaylansın da bir kaç gün geç olması önemli değil. Belirsizlik kötü. Takip edilmiyor.

• @MYusuf aynen öyle ama siz basit bi engele takılmışsınız vergiler yeterli olmasa daha büyük bi iş çıkardı her şerde vardır bi hayır diyelim

• @cokbekledik86
    Haklısınız. Herşeyde vardır bir hayır. Allah'a şükür elimizde olan belgelerdi. Yükledik. Beklemeye devam 🙂

• DQ onayindan sonra ne kadar suruyor mulakat gunu vermeleri Viza CR1 bilgisi olan varmi 3 ay dıye duydum ama emın olamadım??

• @Sunay onaydan 2 hafta sonra randevü emaili geliyo genellikle 2-3 hafta sonrasına randevü veriliyor sizin DQ tarihiniz nedir ?

• @Sunay şuan 45 gün gibi duruyor , son onaylananlara baktığıma göre , DQ onayından 2 hafta sonra 1 ay sonrasına randevü maili geliyor

• @cokbekledik86 merhaba green card surecindeyken Amerika'dan Türkiye'ye gelmek zorunda kaldım.. geçerli bir vizem olmadığı için Amerika ya dönemedim. Bundan dolayı interview e katılamadım. Reddedildi. Tekrardan Türkiyeden başvuracağım. Ama online sisteme geçilmiş. Şuan ki process e hakim değilim. Şimdi yeni bir araştırmaya girdim. Siz işlemlerinizi bir danışman veya avukat vasıtasıyla mi yapıyorsunuz,?

• @RoBiNc ben avukat aracılığıyla yaptım ama bu işlemleri kendileri yapan arkadaşlar var sizin süreciniz gibi bi konuya denk gelmedim ben bilen biri sizi yanıtlar belkide sıfırdan başlamanıza gerek kalmaz sayın @crazycells size bu konuda yardımcı olabilir forumda muslu hukuk sorularınızı yanıtlıyo oraya detaylı bi şekilde sorunuzu tekrar iletin

• @cokbekledik86 benım DQ date Nisan -12-2022

• CR1
    Potomac Center
    I-130 Applied:10-8-2021
    I-130 Approved:23-12-2021
    NVC:Submitted:25-1-2022
    DQ:12-4-2022
    Interview Date:

• @RoBiNc merhaba bu başlığın ilk sayfasını dikkatlice okursanız tüm süreç ve işlemler yazıyor. Muhtemelen süreciniz baştan başlar bence siz yinede bir avukata danışın. Avukat yada şahsen başvurmak size kalmış biraz ingilizce ile yapılır sadece yüklediğiniz evraklara dikkat etmelisiniz yanlış ve hatalı evrak süreci uzatabiliyor. Kolaylıklar diliyorum.

• @Sunay hayirli olsun tahminim onumuzfeki hafta ici tarihinizi alirsiniz

• @Sunay 1-2 gün içerisinde size haber gelir bence randevü tarihinizle ilgili forumdada paylaşırsanız bizde öğrenmiş oluruz süreci çok şanslısınız 2021 8. Ayda başlayan süreciniz bukadar kısa zamanda bitmiş tebrikler

• @Sunay Merhaba, biz de bekliyoruz interview date. Bugün 2 hafta geçti henüz haber yok. Umarım bu hafta içinde gelir haber.

• Yeni bir haftaya girdik umarim herkes bekledigi haberi alır arkadaslar

• @mertdzkr ben bidahaki hafta Cuma’ya kadar sıra gelir diye bekliyodum ama malesef 2 haftadır yavaş ilerliyo 4 ünden başlayacağını düşünmemiştim perşembe günü 4 ündeki dosyaya onay vermişlerdi 2 gündür aynı yerdelermi size bugün yarın gelir ama email inşallah

• @cokbekledik86 yazdiklari tarihlerin hep ilerisindeler 5 Şubat çok gördüm Cuma günü bugün 6 Şubat başlarlar

• @bologna sizin tarihinizmiydi 6 Şubat

• @bologna Benim ki 4 Şubat perşembe onaylandı , acaba Ds-260 tarihini mi baz alıyorlar onu 2 şubatta yüklemiştik🤷♀

• @sertas evet form tarihine göre başlıyolar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |