Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmet48 arşiv kayıtlı olarak alacaksınız.
    onu seçerseniz zaten ABD ibaresini göreceksiniz.

• @gucarslan Ds formuna work information kısmında yazdığım daha önce çalıştığım işlerin belgelerini isterler mi ? E devlete hizmet dökümü var ama meslek kodları rakam olarak belirtilmiş sadece.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmet48 bu bilgiler lise mezunuysanız çok detaylı incelenmez.
    eğer lise ve üzeri mezuniyetiniz varsa sorun olmaz.

• Her belgeden birer tane almak yeterli midir? Diploma harici söylüyorum bir kopyasını götürmemize gerek var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İBRAHİM size konsolsoluktan mail gelmedi mi ibrahim bey, neleri ne kadar götüreceğinize dair?

• @gucarslan üniversite Lisans benim

• @gucarslan geldi ama herkese aynı belgeler yazıyor. Ben 18-25 yaş arası olduğum için askerlik belgesi, ds-1810 belgesi gibi şeyler mailde yazmıyor onlar kafama takılıyor.

• @gucarslan teşekkür ederim meb Web sitesine baktım beceri bulamadım yardımcı olursanız minnettar kalırım

• Selam Herkese
    Bilgi vermek amaçlı yazıyorum takip edenler için . Sanırım artık case numbera göre ilerliyorlar. Çünkü ben ds260 ağustos ortasında re submit ettim. Kcc ye dosyamın onay durumu için mail atmıştım. Az önce onaylandığına ve tamamlandığına dair mail aldım . Records indicate you have submitted complate...

• @Kenan-Horasan 444 0 632 Mebim’i arayabilirsiniz. Durumunuzu anlatın. Eğer denk olduğunu gösteren belge alabiliyorsanız, yardımcı olacaklardır.

• ⭐⭐

@mehmet48 mülakata yakın alın mesela 5 gün önce erken alırsanız yeni bir dekont talep edebilirler

• @xbens attığınız emaili ve gelen emaili tam olarak paylaşmanız mümkün mü? Bende yollucam fakat içerik kısmında tam olarak ne yazmam gerektiğinden emin degilim.

• @gamefry teşekkürler yarın arayıp sorucam

• @smartcells Merhaba vize basıldıktan sonra 5-6 ay sonra gitmekle ilgili bir şey sormak istiyorum (vize süresi içerisinde) daha uygun olduğunu düşündüğüm başka bir başlıkta sormuştum cevap alamadım vizemiz basıldıktan sonraki o 5-6 ay dolmadan gitmeye karar verirsek ne gibi durumlarda gidememe olayımız olabilir? Yani ne gibi gelişmeler yaşanır da yasal olarak bizi oraya almama gibi bir ihtimalleri olabilir, örnek olarak covid'in aşırı artması ABD vatandaşları dahil kimseyi ülkeye almamaları vb.

• @mstktlb
    Tabi ,
    Mailin konusuna dosya numaranızın tamamını yazın
    Mail gövdesine şu şekilde yazabilirsiniz

Dear Sir/Madam
    Could you please check my interview status and let me know ?
    Kind Regards

Name-Surname :
    Case Number :
    Date of Birth :

Bu şekilde gönderebilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@ggulduk, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells Merhaba vize basıldıktan sonra 5-6 ay sonra gitmekle ilgili bir şey sormak istiyorum (vize süresi içerisinde) daha uygun olduğunu düşündüğüm başka bir başlıkta sormuştum cevap alamadım vizemiz basıldıktan sonraki o 5-6 ay dolmadan gitmeye karar verirsek ne gibi durumlarda gidememe olayımız olabilir? Yani ne gibi gelişmeler yaşanır da yasal olarak bizi oraya almama gibi bir ihtimalleri olabilir, örnek olarak covid'in aşırı artması ABD vatandaşları dahil kimseyi ülkeye almamaları vb.

Her şey.

• ⭐⭐

@smartcells çok doğrusun. Millet evini arabasını verir Amerika’ya gitmek için

• @smartcells Çok teşekkürler cevabınız için, benim için green card'ın önemi çok büyük fakat şöyle bir durum var ben green card başvurusunu yaparken yanlışlıkla resim olarak 6 aydan uzun bir süre içerisinde çekilmiş bir fotaraf yüklemiş olabilirim.bunu daha önce foruma sorduğumda genelikkle ankaranın bunu çok sorun etmediği ama diğer konsolosluklardan emin olunmadığı söylenmişti.bu sebeple mülakat yerimi halen kanada mı yoksa ankara mı olması gerektiği konusunda net bir karar veremedim .haziranın sonunda türkiye'ye dönüyorum eğer bu tarihten sonra verirse bir sorun yok benim için fakat şuan mülakatın ne zaman geleceği belirsiz olduğundan böyle bir soru sormuştum onun haricinde mülakattan sonra amerikaya gitmek için bir süre kıstlamam yok

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İBRAHİM orada ne yazıyorsa onları temin edeceksiniz, ne fazlasını ne de azını.
    mülakatınızda başarılar.

• Ankaradan mülakat alan var mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |