Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mac Sıralamanız 13 binlerde mi ben mi yanlış görüyorum?

• 9 mart... Mail alan herkesi tebrik ederim

• Mülakat alan herkesi tebrik ederim başarılar )) Benim dikkatimi çeken örneğin ben 8 binlerdeyim ve şuan at nvc ama benden daha yüksek Cn mülakat alan var ? 🙄🙂

• @xbens ds260 re submit yaptığın için olabilir hocam

• @mac evrak onayınız vardı dimi ?

• Uzun süredir bekleyişte olanların gözleri aydın olsun. Darısı diğer sıra bekleyenlere inşallah. DV22 kazananlarından daha heyecanlıyım 😃 Ortalama 1 saattir excel'e girip çıkıp tek tek kaç kişi mülakat tarihi girmiş diye sayıyorum. Umarım ekim ayına kadar bu sayı artmaya devam eder.

• Mülakat alan arkadaşlar tebrik ederim heyecanlandim hep böyle güzel haberler gelir umarım.

• ⭐⭐⭐

@shila, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

ben de aldim mulakat 2 marta

Hayırlı olsun, gözünüz aydın!
    Sizin numara 5XXX mi 6XXX mi?
    imza da 5 excel'de 6xxx görünüyor

• Selamlar

Bizim de 7 Marta mülakat maili geldi. Gerçekten Ankara yanıyor 🙂

• ARKADAŞLAR merhaba şuan mail aldım statüm güncellenmiş diye dvprogramstate e girdiğimde case no yazdığımda 16 haneli olmalı diyor ama case no 14 haneli bu sorunu yaşayan var mı

• Yokmu arttıran. Şükürler olsun. İnşallah geriside gelir

• ⭐⭐⭐

Şu anda kesinleşmiş 70 mülakat bilgisi geldi.
    Scriptle kesin sayıyı daha almadık. 100'ün üzerinde olduğunu tahmin ediyoruz.

Mülakat maili almadan da mülakat tarihini öğreneler var

Cut-Off içinde olanlar dvprogram.state.gov adresinden kontrol edebilirler

• @smartcells , @gucarslan merhaba. Bir kac konuda bilginize ihtiyacim var.

1. Acaba Ankara ve Montreal konsolosluğunun elinde kac tane dv 2022 ile alakli dosya olup olmadigini gösteren bir calisma varmi?

2. Cunku benim mulakat yerim Montreal fakat 25 haziran dan 5 eylul tarihine kadar Turkiye de olacagiz. Haziran ayina kadar Montreal konsolosluğundan mulakat icin email gelmez ise dosyami Ankaraya aldirmayi düşünüyorum. Acaba dosyami Haziran sonu itibari ile Ankaraya aldirsam 5 eylul e kadar dosyam Ankara da isleme alinir mi ve Ankara' dan bir mulakat alma soz konusu olabilir mi. Bu ay sonuna kadar ucak bileti almak zorundayim. O yuzden ailecek ne yapacağımıza karar verme asamasindayiz. Durduk yere islemleri allak bullak da yapmak istemiyoruz. Cevaplarınız bizim icin cok onemli. Şimdiden teşekkürler

• Bizimde 11 Mart, en yakın zamanda 2020-2021'liler için de gelmesi dileğiyle...

• Arkadaşlar çok sevindim, bu yıpratıcı bekleme sürecinde mülakat alan herkesi tebrik ederim. Darısı bize, şu toplu mülakatlardan birkaç tane daha ihtiyacımız var 🙂 Sosyal medyadan sesimizi duyan Ankara'ya teşekkürler.

• Bizde mülakat mailimizi aldık arkadaşlar herkesi tebrik ederim artarak devam etmesi dileğiyle...

• Bu bir rüya olmalı. Gerçek olmaz. Mülakat mailleri geliyor 🤩🤩🥰 ben almışım gibi çok mutlu oldum gerçekten mail alan herkesi kutlarım inşallah herşey yolunda gider ya çok sevindim 😊😊

• ⭐⭐⭐

Kesinleşmiş bu akşam mülakat maili alanların sayısı: 85

• @smartcells tesekkur ediyorum duzeltme icin

• Mülakat tarihi alan arkadaşlar adına çok sevindim ve heyecanlandım. Uzun zamandır bu tür bir heyecan duymuyorduk belki de...
    Çocukken, mahalledeki bakkaldan heyecanla hediye kartı çıkan çikolata almıştım. Üç arkadaş ayrı ayrı almıştık. hepimiz sevinçle paketleri açtık, çikolataları yemeyi bile unuttuk. Tek hatırladığım elimde kağıtla mahallenin ortasından avazım çıktığınca "Anne saat kazandım, Anne saat kazandım..."

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

30

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |