Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• "Çok teşekkür ederim,
    Yardımın için teşekkürler,

• @smartcells Merhaba Ben de Macaristandan giriş yapacağım. Çok önemli bir bilgi oldu bizim için teşekkürler. Neden 14 gün bir açıklaması var mı?

• ⭐⭐⭐

@Serkan-Ertan-0, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells Merhaba Ben de Macaristandan giriş yapacağım. Çok önemli bir bilgi oldu bizim için teşekkürler. Neden 14 gün bir açıklaması var mı?

Covid önlemi.

• An itibari ile

• Hatalı mesaj için kusura bakmayın . Evrak onayı maili aldım. Umarım süreç bundan böyle daha da hızlanır. Saygılarımla

• ⭐⭐⭐

@huseyinme, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Hatalı mesaj için kusura bakmayın . Evrak onayı maili aldım. Umarım süreç bundan böyle daha da hızlanır. Saygılarımla

Hayırlı olsun. Mülakat haberinizi de duymayı bekliyoruz.

• @smartcells Cevabiniz icin tesekkur ederim simdi karsi taraftan email bekleyecegiz degil mi? Bir de hesapta gosterecegimiz para icin belli bir sure sarti var midir?

• @smartcells Öncelikle değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim. İyi ki iş teklifinde anlaşamamışım diye seviniyorum çünkü green card benim için en önemli olay. Bu bilgilere nerden ulaşabileceğimi sorabilir miyim ? 14 gün kuralı olduğunu bilmiyordum ve az kalsın işi kabul edecektim. Cevabınız için tekrar teşekkürler.

• @smartcells Dilerim herkes için süreç daha da hızlı ilerler..

• ⭐⭐⭐

@betterwithbutter, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells Cevabiniz icin tesekkur ederim simdi karsi taraftan email bekleyecegiz degil mi? Bir de hesapta gosterecegimiz para icin belli bir sure sarti var midir?

Evet, KCC'den mülakat maili bekleyeceksiniz. Ama öncesinde numaranızın current olması lazım. Şu anda maksimum CN10000'e kadar mülakat veriliyor son bültene göre.

Aralık 15'te yayınlacak bültende current olursanız Şubat ve sonrası için mülakat maili bekleyebilrsiniz. Olmazsa sonraki bültenleri takip edeceksiniz.

Bankada para gösterme için şu kadar gün önce yatırılmalı diye bir şart yok. Para sizin adınıza bir hesapta olması ve kaynağının yasal ve açıklanabilir olması yeterli. Mülakata kısa bir süre önce hesaba para yatırıp bankadan bunun belgesini alarak mülakata giren ve bu şekilde vize alan çok insan oldu.

• Evrak onayı alıp, current olanlar için mülakat için Kcc den yeni bir mail mi bekliyoruz? Bu aşamada ne yapmalıyız acaba?

• @huseyinme Onayınız için tebrikler. Mülakata her an hazır olun. mail alacaksınız. ve kazandığınızı öğrendiğiniz sayfanın alt tarafında yazacak.kontrol edin ara sıra.

• Merhaba,
    Ben DS260 formunu 16/05 tarihinde doldurmuştum fakat herhangi bir evrak talebi almadan gerekli evraklarımı 12/10 tarihinde göndermiştim. Henüz evrak talebi veya onayı almadım fakat benimle aynı zamanda DS260 formunu doldurmuş insanların onay aldıklarını görüyorum.
    Bunun için kcc tarafına bir mail atmayı düşünüyorum. Atacağım maile aşağıdan göz atabilirsiniz. Sizce atmalı mıyım yoksa biraz daha beklemeli miyim? görüşlerinizi merak ediyorum.

I filled DS260 form at 05/16/21. I am still waiting for documents request. Some people have been received documents request Who filled form as recently same time but not to me. Are there any problem for my DS260 form? Do you know how long do i need to wait for documents request?

• Arkadaslar mülakat maili kcc den mı embassy den mi geliyor nasıl bir mail geliyor acil 😃

• @beyc dvprogram.state.gov adresini kontrol etmenizi belirten bir email geliyor.

• @datanist tesekkürler

• @datanist yani bana kccdv adresli mailden http://dvprogram.state.gov/ u ziyaret etmemi söyleyen e mail geliyor değilmi kcc yi yıldızladım da mail de gözden kaçmasın diye acaba başka bir mailden attılarda ben mi görmedim dedim

• @beyc hangi adresten geldiğini bilmiyorum. Forumda mülakat alan kisilere sorarsanız söyleyebilirler. dvprogram.state.gov adresine girip check status işlemi yaptığınızda mülakat detayları gözüküyor. Daha önceden kazandığınızi gösteren mektup yerine mülakat detayı çıkıyor.

• tamamdır şimdi baktım bir değişiklik yok teşekkürler tekrardan

• herkese meraba arkadaslar 2022 green card için halen mülakat tarihi vb. hiç birşey alamadım sizce neyden kaynaklı .? mülakat tarihleri ne zaman verilicek bilgisi olan var mı .?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |