Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gochvaz adamlar africanın rütbesini sökmüş resmen ..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@murattemiz71 Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@crazycells teşekkür ederiz büyük hüsran oldu çok büyük. Diğer göç yollarıyla ilgili aydınlatabilirsen çok sevinirim inan cidden artık burada yaşamak istemiyoruz. Sence ikinci bir çekiliş olurmu çok fazla boşluk var olacak çünkü

DV2018 sureci icin soruyorsaniz artik mumkun degil, DV2018 sureci Eylul ayinda bitiyor, hicbir ekstra islem icin zaman kalmadi maalesef.

Eger DV2020 icin soruyorsaniz, bence 2020 icin de cekilis olacak. Demokrat ve Cumhuriyetciler asgari musterekte anlasamazlarsa (ki su an icin oyle gorunuyor) gocmenlik yasalarinda bir degisiklik olmayacak.

• @crazycells sizede cok tesekkurler.1 yildir bitmek bilmeyen sorularimiza ve sorunlarimizda yardimci oldunuz. Hakkiniz odenmez. Belki sans tutar seneye tekrar gelirim buralara

• Tabi gocmenlik vizesine basvurdugumuz icin sonraki vize alma calismalarimizda sikinti yaratabilir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akil Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

eylul bullettini olmiycak mi? yaa

Eylul ayina dair bilgiler bu ay aciklanan bulten icinde on bilgi olarak vardi zaten.

• @yekta tebrikler yekta yolun açık olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@metert Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@crazycells sizede cok tesekkurler.1 yildir bitmek bilmeyen sorularimiza ve sorunlarimizda yardimci oldunuz. Hakkiniz odenmez. Belki sans tutar seneye tekrar gelirim buralara

rica ederim.

F4 (ABD vatandasi kardesi) kategorisinde bekleyen gocmen dosyasina ragmen master programi nedeniyle vize alip, ABD'ye gelen, sonra master'ini doktora ceviren ve sonunda Green Card alan arkadasim var. Dolayisiyla belki zorlasabilir ama imkansiz degil. Iyice arastirarak, birkac yillik plan yapip hareket etmek onemli. Gunu ya da ayi kurtarmaya calisan planlar genelde olumsuz sonuclaniyor.

• @crazycells cevap ne ? olmiycak mi? gecen seneler eylul de bulten aciklaniyormus

• 300 ile kaybettik. Sağlık olsun

• Selamlar Arkadaslar, Ben Burhan Kuzu. EU326xx. cikan arkadaslarin yolu acik olsun. Ben bundan boyle bir beden buyuk emanet ceket giyip, pileli pantalonla, 3 tel sacimi yalayip soldan saga yapistirarak, baskanlik sistemini ben icat ettim deyip her ortamda dayak yemek icin elimden geleni yapacagim. kendime verdigim ceza ve teselli yontemi bu. Baska ne yapsam icimdeki buruklugu almaz. Herkese hayirlisi olsun.

• 36xxx dosya numarası ile olmama ihtimalini ilk günden beri hep aklımın bir kenarında tuttuğum için kendime o kadar üzülmedim ama 30.000'e kadar olan arkadaşlar için gerçekten çok üzüldüm. Nasip, hayırlısı vb. deyişler ile kendimizi mutlu edelim, üzülmeyelim. Hayat yönetemediğimiz konulara üzülecek kadar uzun değil.

Vizesini alan ve alacak olan tüm arkadaşlara yeni hayatlarında sonsuz mutluluk ve başarı dilerim... Benim gibi kazanamayan arkadaşlara da hayırlısı olmasını ve yine sonsuz mutluluk ve başarının hayatlarından eksik olmamasını diliyorum.

Belki Ekimde yine başvurur isem aranıza katılırım ama aranıza katılamaz isem en başta @crazycells 'e ve diğer tüm katkıda bulunan arkadaşlara çok teşekkürler...

Kalın Sağlıcakla...

• son 12 senenin 10 u current olmuş , 2 senesi 39k lı rakamlara gelmiş... sen git olmayan seneyi bul..
    13. sene , 13. Cuma günü ... şaka gibi
    :(((((

• Arkadaşlar sağlık olsun. Canımızı sıkmaya gerek yok. demek ki kısmet değilmiş.

DV2018 / 32xxx

• 300 CN belki de 100 kişi demek. Bununla kaybetmek üzücü ama dünyanın sonu değil. Burda kaybettik ama çocuklarımı başka vatandaşlığa geçme hakkı elde ettiler belki bende başka bir vatandaşlığa geçerim. Tr kalanlara başarılar dilerim. Yaşadığım sürece çocuklarımı ABD okutmak istiyorum. GC onlar için bir şanstı ama yapacak birşey yok artık. Hakkımızda hayırlısı artık

• Vala demokrat partiye kcc senatorlerine heryere yazalim twitterdan takip ediyorum zaten. Anti göçmen politikaları eleştiren kim varsa hepsini haberdar edelim. DV lottery bile kuradan çıkanlara verilmiyor diye verelim gazı. Bir senedir esyam yok benim böyle bekletiyorlar sonra çektikleri kuranin yarisina vize veriyorlar. Yok respons rate cokmus cocuk çokmuş azmış herkes isini iyi yapicak abi. Ona gore hesap yapican kura çekicen böyle şerefsizlik olmaz. Ben cok kızgınım...
    DV18 34k

• @lotusice Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

son 12 senenin 10 u current olmuş , 2 senesi 39k lı rakamlara gelmiş... sen git olmayan seneyi bul..
    13. sene , 13. Cuma günü ... şaka gibi
    :(((((

Aynen Daha önce grupta da 13 hakkında konuşulmuştu.

• Çok üzüldüm arkadaşlar.
    Sözün bittiği nokta söyleyecek bir şey bulamıyorum

• Acaba kaç kişiye mülakat sırası gelmedi. Sayı belli mi? Kazanıpta mülakata giremeyen sayısı kaç acaba dünya genelinde, Avrupa bölgesinde ve Türkiye'de. Merak ediyorum.

• Eğer ek vize için çağrı yaparlarsa bütün numaralar arasında mı yoksa sıradakilerden mi çağırırlar bilen var mı dostlar?

• Ek vize filan ne boyle bir sey oldugu gorulmemis. Bosuna heves etmeyin. Olmadi bitti .adamlar verebilecek vizeleri varken vermediler ne ek vizesi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |