Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan tamamdır yaptım👍🏼

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

k bir aciklama cumlesi yazmaniz yeterlidir.

Teşekkür ederim 🙂

• Merhabalar
    Aralık bülteni ne zaman yayınlanacak ? Her ayın kaçında yayınlanıyor ?

Teşekkürler şimdiden 🙂 @gucarslan @smartcells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Matkap normal şartlarda her ayın 15'i sonrası yayınlanıyor.
    ancak son iki bülten hep daha erken yayınlandı. cuma'ya kadar yayınlanır diye düşünüyorum..

• @isoceylan99 Oluşturmaz rahat olun, bir şey yapmanıza gerek yok.

• @sudegül-bayram merhaba, tam olarak 19 mayısta mı submit ettiniz? Bu durumda 18 mayısı da geçip 19 mayıs ds submit tarihine kadar ilerlenmiş demektir 🙂 sürecinizde başarılar.

• Sayın @EzgiLera excel tablosunda evrak isteğinden 10 gün kadar önce evraklarınızı gönderdiğinizi gördüm de merak ettim acaba istek geldikten sonra tekrar belgeleri yolladınız mı?
    Eğer yolladıysanız ben de istek gelince tekrar yollayayım diye soruyorum.

• ⭐⭐⭐

@ayla-can Evrak talep maili gelirse tekrardan gönderin zaten.

• @Sono peki o zaman öyle yapıyoruz tamamdır, teşekkürler.

• @sudegül-bayram size evrak isteği Ağustos 'ta mı geldi? İmzanızda öyle görünüyor ama yeni gelmiş gibi yazmışsınız...

Arkadaşlar lütfen imzanıza özen gösterin sonra bizim de aklımız karışıyor.🙄

• @clutchshot bence burda farklı bir durumu anlatıyor ama çözemedim🙄

• @ayla-can sayın @smartcells kendisine de aynı auto reply mailinin geldiğini söyledi ayrıca sayın @crazycells e danıştığımda oldukça standart bir mail olduğunu belirtti

• Selamlar,

Ceac icerisindeki immigrant sekmesi altinda bulunan Check My Visa Application Status sayfasina cn yazarak giris yapabilmemiz gerekiyor mu su asamada? Bu sayfaya girdigim ve cn yazdigim zaman surekli Invalid Case Number uyarisi aliyorum da. Bir ust kisimdaki ds260 sekmesinde bilgileri girdigim zaman form status kismi Complated olarak gozukuyor ve ekranin sag ustunde surecin suanda kcc de oldugu belirtiliyir fakat ayni sayfadaki check visa status kismina giris yapamadim. Benim cn ile ilgili mi bir problem var bilemiyorum. Bu sayfaya sorunsuz bir sekilde girmem gerekir mi?

• @ahmetdacic, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar,

Ceac icerisindeki immigrant sekmesi altinda bulunan Check My Visa Application Status sayfasina cn yazarak giris yapabilmemiz gerekiyor mu su asamada? Bu sayfaya girdigim ve cn yazdigim zaman surekli Invalid Case Number uyarisi aliyorum da. Bir ust kisimdaki ds260 sekmesinde bilgileri girdigim zaman form status kismi Complated olarak gozukuyor ve ekranin sag ustunde surecin suanda kcc de oldugu belirtiliyir fakat ayni sayfadaki check visa status kismina giris yapamadim. Benim cn ile ilgili mi bir problem var bilemiyorum. Bu sayfaya sorunsuz bir sekilde girmem gerekir mi?

DV22 için 1 Ocak 2022 den sonra aktif olacak.

• @Eren_A Haklisin hocam. Daha oncesinden bu soylenmisti forumda. Simdi sen tekrar soyleyince aklima geldi 🙂 O kadar cok yorum olunca insan unutuyor, karistiriyor. 15.05 te ds260 sumbit etmeme ragmen halen dokuman istek maili gelmedi de. Eksik kalmis birseyler mi var diye kontrol ederken rastgeldim.

• arkadaşlar merhaba. başvuru yaptığım ve ds-260'ı doldurduğum pasaport farklı. Mülakata eski pasaportu götürmem gerekiyor mu ? Yoksa yenisi yeterli mi ? Çünkü eski pasaportumu bulamıyorum.Bu bir sorun oluşturur mu ?

• ⭐⭐⭐

@gumuspsy Basvuru yaptiginiz pasaport, hem mulakatta hem de KCC'ye gonderilen dokuman emaili icin gerekiyor.

• merhaba dv 2022 talihlisiyim mayıs ayında ds-260 formunu doldurdum ve gönderdim, ne yazık ki hala kcc den mail gelmedi, ne yapmam lazım? ayrıca telegram grubu varmış benide dahil edebilir misiniz lütfen

• ⭐⭐⭐

@Ömer-orkun-toptaş Numaraniz daha current olmamis, o yuzden endiselenmenizi gerektirecek bir durum yok. Hic bekleyemem diyorsaniz evraklarin nasil gonderilecegine dair yonergeyi dikkatlice okuyup, talep gelmeden de gonderebilirsiniz.

Evraklar icin: https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri

Telegram icin: https://yesilkartforum.com/forum/post/201412

• @keysnambır hocam sormak istediğim şey şu ; benim greencard'a başvuru yaptığım ve ds-260 formunu doldurduğum pasaport farklı. Mülakata eski pasaportumu götürmem gerekiyor mu ? dediğiniz olayı biliyorum teşekkür ederim ama sorum başkaydı biraz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |