DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Son 5 gün.

• belki yarın açıklanır bilmiyoruz ki

• Yaniliyor olabilirim ama eger isterlerse Avrupayi Current yapmaya yetecek kadar vize ellerinde kalacaktir.

• Mevzu o zaten istememeleri

• istemelerinde bir sorun yok da bence görmeleri daha önemli.

• Onlar goremiyorda biz mi goruyoruz.ne yapmaya calistiklarini anlamiyorum

• yarin kcc yi ararsa bi arkadas gecen ayki gibi bir bilgi alabilir belki.

• Aynen. Amerikadan biri ararsa iyi olur

• @gannaly bu sanırım en kötü senaryo yapmak istemiş . bunu pc ye indirme şansımız varmı ?

• 18288 e göre yapılmış

• @metert Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

18288 e göre yapılmış

20576+ AOS yani en az 21000 sayisina gore yapilip 27000ler bulunmus. Response rate, back log, derivate.. hepsi cok ayrintili aslinda.. Maalesef dogru cikabilecek bir tablo EU icin. Ama derivate ve response rate in bu son 3 ayda dusecegini dusunuyorum. Ne kadar etkiler bilemem. Yalniz bu tablo reel id uzerinden gecmis aylarla kiyaslamis.. Bunu AF icin yapmak mantikli olmuyor cunku AF konsolosluklarindaki yogunluk sebebiyle reel id de gorundugu kadar mulakat alamadi Temmuz ve Agustos… 20500 vizeyi verebilmeleri, EUya toplamda 23000 vize vermelerinden daha dusuk 🙂

AF Agustos 2300 vizenin %50den fazlasi gecmis aylardan geliyor… AFin maksimum kapasite ile verebildikleri mulakat sayisi 23000.. Eylulde cok daha fazlasini verebilcekler mi sizce.. Hic sanmam… maksimum 2500 versinler hadi… cogu zaten red aliyor.. Bu redleri ongorup vize redistrubitioni ni ona gore yaparlarsa EUya (ki 2015te ya da gecen sene ongorebildiler bu tarz degiskenleri) EU guzel bir rakamla kapaticak bu yili 🙂

• Son 4 gün

• ⭐⭐

Hadi bakalım hayırlısı. İnşallah bu hafta güzel biter. Bu hesaplamalara fazla kafayı takmayın. Zira bence KCC nin bu tür bir hesaplama içinde olduğunu düşünmüyorum. Duruma göre mülakata girecek Case Id sayısını belirliyorlar gibi. Adamlar bizim sitelere bakıp "Bunlar bu kadar hesapladıysa doğrudur" deyip bizim hesapladığımız sayıları açıklıyor olmasın. 🙂
    İçimden bir ses bu hesaplamalara uymayan bir sayı açıklayacakları yönünde. İyi yönde tabi.

• @yekta Kardes orda save as gibi biseyeler vardi, ben indirdim pc ye.

• KCC-nin şimdiye kadar ne yapdığını bu 11 bulletinde bula bilmedik . bence 12-ci final bulletinde de ne edecekler onu da hiç birimiz bilmeyeceyik. İnşallah bu defa bizleri sevindirecekler

• Şaka maka koca bir yilin sonuna geldik.insallah guzel haberle biter

• İnşallah Current olur. Bu kadar beklediğimize değer.

DV18 32XXX

• ⭐⭐

Uzun yıllardır internet kullanıyorum, hatta internet öncesi dönemi (BBS) de hatırlıyorum, hiçbir konunun bu kadar heyecanla ve tedirginlikle ve bu kadar uzun süre beklendiğine tanık olmadım sanırım.

Herkesin hakkında hayırlısını diliyorum.

• @saulgoodman şuan final maçı 1-1 uzatmalar 90 + 5 oynanıyor . ya kupayı alacaz yada havlu atacaz . :)))

• @saulgoodman bizim bu olay basına yansımadı 🙂 yansısaydı bizi bir odaya kapatıp 24 saat canlı yayın yaptırırlardı .. o zaman reyting görürdü millet )

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

215

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.8k

| | | |