Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ali-Veli-Ahmet Bu ay size randevu verirler sanırım. 🤔

• @Esra-Esra hımmmm olabilir, çünkü Eylul 2020 DQ ye verdilerse randevu Eylül 2021 e, Ekim-Kasım DQ lerde hızlanabilirler. Son 2 ayda birden Mart 2020 den Eylül 2020 ye geldiler. Hadi hayırlısı

• @hulyaek Vallahi benim kırmızı çizgim sizsiniz. Ne zman size randevu verilir ben de o zaman alnımın terini şöyle bi' rahatlayıp silerim. 🙂

• @Esra-Esra görsek artık biz de o günleri 🙂

• Merhabalar herkese, benim durumum hakkinda sizi bilgilendireyim. 23 Eylul'e randevu verilmisti ama kisisel nedenlerden dolayi avukatim araciligiya erteleme talebinde bulunmustum bir taraftan da yeni randevunun cok gec bir tarihe verileceginden endise ediyordum. Bu sabah gelen emailde randevu tarihimin 4 Ekim olarak degisitirildigi bildirildi.
    Vize tarihi bekleyenlere en kisa zamanda randevu verilir insallah. Gelecek hafta randevusu olanlara da bol sanslar...

• Merhaba ,
    Eşim green card sahibi ABD de yaşıyor.
    PD:18.02.2020
    Approved Date:21.02.2020 ve sonrasında hiç bir gelişme yok CA center .umarım hızlı ilerler artık

• Herkese merhaba. California Service Center processing times kontrol ettiğimde hergün 1 gün 1 gün şekşeklinde ilerliyor. Biz başvurumuzu 29 Ocak 2021'de yapmıştık ve eğer bu şekilde ilerlerse ilk aşamaya dahi 2 yıl sonra geleceğiz gibi görünüyor. Bu şekilde hergün 1 gün ilerlemesi normal mi?

• @Esra-Esra valla ne güzel olur biliyor musunuz 😃 inşallah bir an önce hayırlı haberler alırız hepimiz 🤚🏻

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @Seher-Gürel Benim simdiye kadarki gozlemim otomatik olarak hergun birer gun ilerliyor. Yani pek gercek veriye dayanmiyor. Ama her ayin belirli bir gunu genellikle vize bulteninin yayinlandigi zamanlar orada da gercek verilere dayali bir degsiklik oluyor. Bu bazen geriye gidis de olabiliyor tabi. Sonra tekrar otomatik olarak birer gun seklinde ilerliyor.

• @mydream Anladım yani bir süre sonra güncelleme olunca gerilemeden ziyade ilerleme olmasını umut edebilirim en azından. İçimi rahatlattınız, çok teşekkürler.

• @Seher-Gürel merhaba bundan iki ay öncesi tüm servisler min.5 ay max.7 ay gösteriyordu örnegin. her ayın yirmisi yirmibesi gibi tarihlerde guncelleme oluyor bazen aynı süreleri gösteriyorken bazen tekrar 7 aya düşüyor. Benim şahsi fikrim tabi mantık yürütüyorum, bence dosyalar birikip verdikleri tarihleri aşınca,tarihlerin arasını çok açarak tabloyu dondurup gecikme talebinde bulunulmasının önüne geçiliyor böylece biriken dosyaların eritilme durumuna göre tarihler tekrar güncelleniyo.birer gün şeklinde ilerlediğini söylemişsiniz ancak ben bazen günlerce aynı günde kalip bazen üçer gün atlayıp bazen yıl değiştirdiğini gördüm şu takip ettiğim bir yıllık zamanda. Yani hiç bir tutarlılığı yok o tablonun bence.

• @emine-olgun çok uzun zaman olmuş avukatınız yada siz bilgi almaya çalıştınız mı? Eğer bir avukat ile çalışıyorsanız bence görüşüp neler yapilabilir sorun bazen çiftler böyle uzun beklemelerde senatörlerden bile yardım talep edip sonuç alıyorlarmış diye okudum.

• @Seher-Gürel Rica ederim. Umarim hep ileriye gider.

• Teşekkürler ,danışman ile başvuru yaptık .beklemekten başka bir durum söz konusu olmadığını ifade etti.20 ay olucak ve sadece başvuru yaptık ve hiç ilerleme olmadı.24 ay gibi bir sürede F2A için umudum 2 yılda sürecin bir ihtimal sonuçlanması idi .Üzücü malesef. umarım hızlanır da kimse olumsuz etkilenmez.kalın yazı

• @ecom İlk başvuru yaptığım zamanlarda tarihlerin değişimini ben de çok hatırlamıyorum ama sanki hep aynı tarihte görünüyordu diye anımsıyorum. Son birkaç haftadır dikkat ediyorum ve hep birer gün ilerlediğini farkettim. Muhtemelen dediğiniz gibi belirli zamanlarda güncellenecek, aksi takdirde Allah korusun eşimle kavuşmamız mahşere kalır ancak 🙂 O zamana kadar hergün kontrol edeceğim bakayım ne zaman güncellenecek. Çok teşekkürler.

• @emine-olgun bence şu senatörlerden yardım isteme olayını eşiniz araştırsın derim yada burada deneyimlemis arkadaşlardan yardım alın. Bir ihtimal belki yararı olur.

• @Seher-Gürel rica ederim. Allah korusun dediginiz gibi hepimiz için kavuşmak mahşere kaldı şarkısı fon müziği olur😄 şaka bir yana ınşallah biran önce herkes ailesine kavuşur🙏bu beklemek gerçekten işin en zor kısmı.

• @emine-olgun Approved date dediğiniz sanırım NOA 1- başvurunun alındığı demek istiyorsunuz?
    Şu anda CA için görünen süreç normal ( yani normal değil tabi de USCIS in verdiği zamanlamaya göre normal ) Şu an Şubat 2019 veriyor bakılan dosya başvuru tarihine. 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

182

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |