Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Shila ds260 açtırdıktan sonra ilk hali gibi sizin değişiklik yapmanız için aktif hale geliyor ancak bunun için size bir haber yada mail gelmiyor ki sizin incelemeniz gerekiyor eğer şimdiye kadar hiç tekrar girip değişikliğe açılmış diye deneme yapmadıysanız hemen giriş yapın deneyin eğer yine olmuyorsa bir mail atın 30 haziranda başvuru yaptım hala açılmadı diye. Unutmayın mail attıktan 3-5 gün için de açılıyor. Sizler sürekli kontrol edin.

• @ayvalik10 hocam kontrol ediyorum 3-5 gunde bir fakat hala "completed" olarak gozukuyor. actiranlar 2 ayda actirmislar diye duydum.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Shila ds260 açtırdıktan sonra ilk hali gibi sizin değişiklik yapmanız için aktif hale geliyor ancak bunun için size bir haber yada mail gelmiyor ki sizin incelemeniz gerekiyor eğer şimdiye kadar hiç tekrar girip değişikliğe açılmış diye deneme yapmadıysanız hemen giriş yapın deneyin eğer yine olmuyorsa bir mail atın 30 haziranda başvuru yaptım hala açılmadı diye. Unutmayın mail attıktan 3-5 gün için de açılıyor. Sizler sürekli kontrol edin.

Bu sene DS260 açtırmak için mail atanlara açıldığına dair mail gönderiyorlar açtıktan sonra. Açma işlemlerini açma talebinin onlara ulaşması sırasına göre yapıyorlar. Şu anda en son 16 haziran'da açma talebi gönderenlerinkini açtılar. Bu şekilde gün gün ilerliyor açma işlemleri.

• @smartcells sanki ozellikle 2 ay bekletmeli ayarliyolar gibi bu durumda, cevap icin tesekkur ediyorum

• Merhaba ben 13 binlerdeyim, görüyorum ki 17, 18 binlere evrak talep maili gelmiş. Hala bana gelmemiş olması normal mi?

• ⭐⭐⭐

@Shila, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells sanki ozellikle 2 ay bekletmeli ayarliyolar gibi bu durumda, cevap icin tesekkur ediyorum

Son bir kaç ayda çok uzun süredir bekleyen 2021 mülakatlarının açılması nedeniyle 2022'lerin işlemlerine biraz geç ve sınırlı personelle başladılar. Artık 2021'lerle ilgili işlem yapmıyorlar. Geçenlerde bir açıklamada 2021'lerin Eylül mülakatları için ellerinde fazlasıyla hazır dosya olduğundan artık 2021 için dosya işlemi (evrak talep, onay, açtırma vs) yapmadıklarını söylemişlerdi. Ellerindeki birikmiş iş yükü eridiğinde bu tür taleplere eskiden olduğu gibi bir kaç gün içinde cevap verecek duruma gelinir yakında.

• ⭐⭐⭐

@mac, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba ben 13 binlerdeyim, görüyorum ki 17, 18 binlere evrak talep maili gelmiş. Hala bana gelmemiş olması normal mi?

Normal çünkü KCC bu sene evrak talep maillerini garip bir biçimde CN üzerinden değil DS260 formlarının kendilerine ulaştığı tarih üzerinden yapıyor. DS260'ını 9 Mayıs'ta gönderenlerden başladılar. 10-11 Mayıs diye gidiyor şu an. Siz DS260'ı ne zaman gönderdiniz?

• @smartcells 15 Mayıs, imzada yazdığım gibi. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@mac, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells 15 Mayıs, imzada yazdığım gibi. Teşekkürler.

O zaman kısa sürede siz de alırsınız. 1 hafta içinde 15 Mayıs'lara ulaşırlar herhalde. Fakat zaten CN'inize göre mülakat tarihinin size 2022 yılının Şubat, Mart gibi geleceğini tahmin edersek endişeleneceğiniz bir durum yok.

• @gucarslan gönderdim bugün teşekkürler.
    3 dk sonra cevap geldi kcc den süreçler devam ediyormuş.

• Bu ileti silindi!

• @gucarslan Merhabalar, 2022 telegram grubuna katilmak icin formu doldurmustum. Musait oldugunuzda kontrol edebilir misiniz? Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@datanist en kısa sürede ekleneceksiniz.

• Bu ileti silindi!

• @mac benim de 11xxx cn var ve aynı tarihte göndermisiz ds formunu. Büyük ihtimalle bize 2 3 gün içinde evrak talebi maili gelir diye düşünüyorum.

• Merhaba,
    Benim ds260 ile ilgili iki sorum var:

1. Ben üç farklı lisede okudum ve üniversite mezunuyum. Eğitim bilgilerini girerken okuduğum bütün liseleri yazmam gerekir mi?
    2. Number of Educational Institutions Attended kısmına 2 mi yazmalıyım yoksa 4 mü?
      Teşekkürler.

• @Shila 27 haziranda açtırma talebi gönderdim henüz açılmadı. Telegram grubunda en son 22 Haziran açıldı. Ve yanlış bilmiyorsam size mail gelecek.

• Merhaba Herkese,

Yakın zamanda telefonumu değiştirdim telegram grubu telefonumdan yok olmuş. Grup içerisindeydim fakat telefonu değiştirince gruba ulaşamaz oldum. Tekrar alınabilir miyim?

Teşekkürler şimdiden

• Green card ve SSN elimize ulaşana kadar İlk başta giriş için 6 aylık verilen vize ile çalışabiliyor muyuz?

• @icf bize sira geliyo yavastan, mail gelmezse acaba sayfada "completed" yerine "edit" falan mi gorecez ki

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |