Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Stiff excel tablosunda var 02.06.2021 ds260 göndermiş arkadaş 13.08.2021 de evrak gönderimi gerçekleştirmiş..ama evrak maili tarihini yazmamış mail almadan göndermiş galiba

• @mehmet48 yani bekleyen de var yollayan da var karar size kalmış. Ben olsam 1 hafta daha beklerdim. Sonra belki yollanabilir.

• @gucarslan evrakları hazırlayıp gün içerisinde göndereyim o zaman.

• @ayla-can cut off sınırı içindeyim ancak evrak talebi gelmeden gönderdim benim gibi ekim sınırının içinde olan tüm arkadaşlar için göndermelerini tavsiye ediyorum eğer evrak talebi gelirse birkaç gün içinde belgeleri güncel halleriyle tekrar göndeririniz

• @xarivas europe case number 2300 current galiba bana da gelmedi evrak talebi henüz?

• @mehmet48 ilerleyen günlerde kcc ekim ayı mülakata girecek talihliler için bir düzenleme içine gireceğini tahmin ediyorum onun için geç kalmadan evraklarınızı talep gelmemiş dahi olsa gönderin herhangi bir sorun teşkil etmez merak etmeyin

• @mehmet48, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Stiff excel tablosunda var 02.06.2021 ds260 göndermiş arkadaş 13.08.2021 de evrak gönderimi gerçekleştirmiş..ama evrak maili tarihini yazmamış mail almadan göndermiş galiba

Bahsettiğiniz kişi benim sanırım tarihlere bakınca 🙂 evet evrak talep mailini beklemeden evrakları gönderdim. Bülten açıklandığı ve CN 2300 altında olduğu için 🙂

• Ben de evrak talep mailini beklemeden evraklarımı gönderdim bugün. Evrakları gönderdikten sonra herhangi bir otomatik dönüş maili almadım bu normal mi? Otomatik dönüş maili almayan oldu mu böyle? Normalde geliyor diye okumuştum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@darkside eğer doğru adrese yolladıysanız maili almanız gerek.
    auto relpy maili geldiğine emin olun lütfen. bazen 20-30 dk'yı bulabilir gelmesi..

• @gucarslan [email protected] adresine gönderdim. 20 dakika oldu göndereli dediğiniz sürede de gelmezse ne yapmalıyım, tekrar göndermek mi gerek?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@darkside adres doğru evet. biraz daha bekleyin ve bu sırada spam klasörünü de kontrol edin.
    yine gelmezse tekrardan gönderin ve mümkünse gmail kullanın.

• Merhabalar, DS-260 içerisinde eğitim bilgilerini doldururken, daha onceden belli bir süre okuyup ardından kayıt sildirdigimiz üniversite bilgilerini yazmak gerekiyor mu? Teşekkürler

• @gucarslan Gmail kullanıyorum. DS260 formunu doldururken girdiğim iletişim e postasıyla gönderdim maili. Bakalım bir süre daha bekleyeyim. Teşekkürler

• @gucarslan Şu an geldi mail. Gönderdikten 25 dakika sonra geldi. Aynı şey ile karşılaşan olursa bilgisi olsun diye yazıyorum. 👍

• @darkside Banada 24 Dakika sonra geldi. Bakalım ilk seferde işleme alınırlar umarım.

• Merhaba case number ilk 200 de ama maile herhangi bir evrak talebi gelmedi acaba ds260 formunu geç gönderdiğim için mi

• @nihat26 Evet diyebilirim.Gözlemlediğim kadarı ile KCC Evrak isteği alanların hepsi 5.Ayda göndermiş olanlar.
    Case No 2300'den küçük olup, KCC Evrak isteği gelmeden evrakları gönderenler oldu(Bende dahil).

• @osman-1 teşekkürler inşallah öyledir

• İstenilen evraklar nedir peki.talep gelmeden gönderen arkadaşlar ne gönderdi

• @nihat26, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

İstenilen evraklar nedir peki.talep gelmeden gönderen arkadaşlar ne gönderdi

Bu konuda gerekli bilgiler veriliyor.Kontrol edebilirsiniz.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |