Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

....ucak seyahatlerinde kabin icine sadece 100 ml sulu bir sey alinabilinir,farfum veya baska bir sey...bazi duty free shoplari ucagin kalkmasindan bir kac dakika evvel alinan viski sarap veya diger alkollu seyi getirir,kabin icine alinir.....eger baska bir ulke hava alaninda aktarma yapilacaksa,diger hava alaninda alinan duty free sulu sey elinizden alinabilinir cok dikkatli olmak lazimdir....her ulkenin iceri alacagi alkol limiti vardir,australya kisi basi 2,2 litreye musade veriyor.

• @sigmoidalmammal @cnpist Teşekkürler arkadaşlar 🙂 Los Angeles da bulabilirim heralde ozaman. Büyük şehir, elbet yerel market bulunur 🙂 Yada riske atmadan duty free yapmakta mantıklı olabilir dediğiniz gibi .

• @esember Cevabınız için çok teşekkürler büyük ihtimalle bende Qatar airways i kullanıcam.

• THY son dönemde kabine laptop kabul ediyor mu? La- İstanbul uçuşu. Sanki sitesinde telefon veya kameradan daha büyük olmayan elektronik yazıyor diye gördük de.

• @damladav Ediyor. Yakın tarihte ABD-TR ve TR-ABD arası, kabin içinde telefon-diz üstü bilgisayar-tablet bilgisayarla aynı anda seyahat ettim. Bir sıkıntı çıkmadı.

• Merhaba.Kızım ağustosta abde gidecek.malum direk uçuş pahalı. Londra aktarmalı şikago ya .amerikan Airlines a sordum.Avrupa transit geçişlerde amerikan vatandaşları ve F1 öğrenci vizesi olanlar da sorun olmaz dediler.Bilgisi olan varmı?

• merhba ben 2 biontech asisi olmustum Turkiyeye gelirken sadece asi kartlarimla gelmistim simdi donus vakti geldi bu sefer Abd ye gitmek icin asi kartlari yeterli mi yoksa test yaptirmalimiyim?

• @Mansfield1 Geri donerken PCR testi gerekiyor. Ucus oncesindeki son 72 saat icinde yapilmasi lazim.

• @MySea Tesekkurler.Test yaptirmak mantiksiz olmus zaten 2 asi olmusum ama ne yapalim artik yapacagiz.

• @MySea, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@Mansfield1 Geri donerken PCR testi gerekiyor. Ucus oncesindeki son 72 saat icinde yapilmasi lazim.

ABD Kendi yaptigi asilari dikkate almiyor mu? Biraz enteresan olmus. Tek teselli Turkiye'de test yaptirmak daha kolay.

• @sigmoidalmammal ABD ne yaptigini bilemiyor bence 🙂

Once covid geldi dediler herkesi evlere kapattilar (Doc Fauci).
    Sonra yavas yavas maske ve mesafe ile acik havada falan gezebilirsiniz dediler (Doc Fauci).
    Sonra asi icat edildi, full asi olanlar maskesiz heryerde gezebilirler dediler (Doc Fauci).
    Simdi yine aciklama yaptilar, asililara da maske kisitlamasi gelecek diye (Yine Doc Fauci).

Bu adam giderse, bence hersey yoluna girecek gibi gorunuyor 😃

• @MySea, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@sigmoidalmammal ABD ne yaptigini bilemiyor bence 🙂

Sonra yavas yavas maske ve mesafe ile acik havada falan gezebilirsiniz dediler (Doc Fauci).
    Sonra asi icat edildi, full asi olanlar maskesiz heryerde gezebilirler dediler (Doc Fauci).
    Simdi yine aciklama yaptilar, asililara da maske kisitlamasi gelecek diye (Yine Doc Fauci).

Varyantlar ve insanlarin dikkatsizligi yuzunden bu isin kisa surede ortadan kalkamayacagi anlasildi. Tekrardan kapanma ve isolasyon sureci gecirecegiz gibi. Vaka sayilari dunya genelinde artiyor.

• ⭐⭐

.delta variant dunyanin her devletinde gorunuyor,can kayiplari devam ediyor,kendi kendimize tedbirler alip korunmaliyiz,asi yuzde yuz garanti degil ama bir nevi koruma yontemi,virusu bicak gibi kesip atacak asinin bulunmasi belki bir kac yil daha surebilir ya-da bulunmaz.kimsede huzur denen sey kalmadi.kendim hic asi olma taraftari deyildim ama dun aile doktoruma gidip asi oldum,bir yerde icim rahat etti.

• @sir-altan Tebrikler hocam. Hastalık zaten aşıyla bitmez ama bağışıklık kazandığımız için grip gibi sıradan bir hastalık haline gelir.

• @AYSY33 Merhaba,
    Aynı durumdayız. AirFrance ABD vatandaşı değil ise uçamaz dedi. Konsolosluğa sorduk daha cevap alamadık. Katar Hava Yolları biraz uzun süreli ama THY göre oldukça ucuz. Alternatif olarak düşünüyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AYSY33, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Merhaba.Kızım ağustosta abde gidecek.malum direk uçuş pahalı. Londra aktarmalı şikago ya .amerikan Airlines a sordum.Avrupa transit geçişlerde amerikan vatandaşları ve F1 öğrenci vizesi olanlar da sorun olmaz dediler.Bilgisi olan varmı?

Hangi vize ile ABD'ye gidecek?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mansfield1, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

merhba ben 2 biontech asisi olmustum Turkiyeye gelirken sadece asi kartlarimla gelmistim simdi donus vakti geldi bu sefer Abd ye gitmek icin asi kartlari yeterli mi yoksa test yaptirmalimiyim?

Turkiye disinda nerdeyse tum ulkeler hala test gerektiriyor, bilginize.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Asilanmayan insanlar yuzunden bu kisitlamalara gidiliyor, bundan bahsetmeyi unutmussunuz 🙂

Eger asilanma orani %99+ olsa zaten yeni varyantlar bu kadar kolay cikmayacakti...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SerdarNil, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@AYSY33 Merhaba,
    Aynı durumdayız. AirFrance ABD vatandaşı değil ise uçamaz dedi. Konsolosluğa sorduk daha cevap alamadık. Katar Hava Yolları biraz uzun süreli ama THY göre oldukça ucuz. Alternatif olarak düşünüyoruz.

Su iletiyi de incelemenizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/post/220418

• @crazycells, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@MySea, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Asilanmayan insanlar yuzunden bu kisitlamalara gidiliyor, bundan bahsetmeyi unutmussunuz 🙂

Eger asilanma orani %99+ olsa zaten yeni varyantlar bu kadar kolay cikmayacakti...

Hocam o orana asla ulasilamaz!

Benzer Başlıklar

• 7
  • 16
  • 9
  • 36
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |