Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 27 Haziran verileri de açıklandi, Temmuz Ağustos düşük issued ile kapanacak inşallah. Geriden de çok fazla gelmiyor. Güzel haberler

• Benim anlamadigim bir sey var. Bolge kotalari var diyoruz ama rakami bilmiyoruz degil mi? Simdi bu banli ulkelerin kontenjanlarini ayni bolgedeki baska ulkelere mi verirler yoksa diger bolgelere mi? Belki de banli ulkeleri ilk siralara koymuslardir ve biz bosu bosuna umitleniyor olabilir miyiz? .

• @rocken selam, agustos ayinda in transit lerden ready e donecekler ve henuz in transit olmasina ragmen at nvc de gorunen id ler var. Ancak bende insallah cok fazla artmayacak konusunda umutluyum. Umarim gecmisten cok fazla ready gelmez.

• @yekta sana herhalukarda geliyor zaten

• @northfield neden aynı kıtaya aktarsınlarki zaten af ve as normaldede dolduramıyor bir yere aktarcaklarsa orası zaten sadece avrupa kaldı

• @rocken bu hafta banada öyle geliyor artik ..24 binin sonlarıyım gerçi

• Basit bir hesap: Her 1000CN’de issued oranı %25’lere düştü daha da düşecek. Haziran sonu 15200 veriliyor. Toplam 19200 verseler; 4000 vize kalıyor. DerRate 2.3 dolayısıyla 4000\2.3=1740 issued CN...
    Her 1000 CN de 250 issued CN ise; 1740 issued için ne kadar CN lazım?
    1740/(250/1000)= 6950
    20000+6950=26950

• 20000 hangi sayı

• Haziran cut-off

• hesabınıza göre 26950 de mi bitiyor 23k ya eklenmesi gerkmiyormu 6950 nin

• Haziran sonuna yani durumu kesinleşenlere göre yaptım, 23K Ağustos cut off. Tabi akla şu da gelmiyor değil. Bu tahmini yaptılarsa neden ortalama 2-2.3K değil de 1.6K ve 1.4K arttırdılar??

• Sorular sorular 🙂 Bizi takip ediyorlarsa adamlar ne gülüyordur 🙂

• @rocken aynen benim merak ettiğim bu adamlar sonraki aylarıda az çok biliyorlar .ya gerçekten vermek istemiyorlar yada onlarda bilmiyor , görmek istiyor

• Birşey soracağım arkadaşlar. Şimdi EU bölgesinde 39695 dosya var. 20900 civarı CN var. Arada hole diye birşey var. Bunun sebebi muhtemelen şöyle. Diyelim ki benim CN 2018EU1000. Ve ben ailemle beraber 3 kişiyim. O zaman benden sonraki CN 2018EU1003 oluyor. Yani aradaki 1001 ve 1002 hayali olarak benim eşim ve çocuğum oluyor. Eğer durum böyleyse hesaplarda bir değişiklik olur mu? Bu hesaplamalara hakim olan arkadaşlar buna yorum yapabilir mi?

• @select sizin Case no1000 eşiniz ve çocuğunuz 1001 1002 mi oluyor ? Bence siz olayı yanlış anlamışınız . Çocuk ve eş en son 2.3 le çarpılıyor diye biliyorum bende .Case noyla bi alakası yok yani

• @yekta Hayır. Eş ve çocuk yazılmıyor. Onun yerine 1001 ve 1002 boş kalıyor. Sıradaki CN 1003 ten devam ediyor. Yoksa niye boşluk olsun ki. Bu hole dedikleri şey muhtemelen budur. O 2.3 ile çarpılan şu ana kadarki CN başına düşen ortalama kişi sayısı.

• @select ozmaan ben yanlış biliyorum olabilir . Boşlukların sebebini ds 260 doldurmayalar diye biliyordum ben

• @select @yekta hayır ikisi de yanlış. Boşlukların sebebi gerek duplicate entry, gerek geçersiz fotoğraf, gerek ülke kotalarıyla ilgili olarak elenenler.

Eşinizle case numaranız aynıdır. Başına sonuna başka bir case eklenmez.

Çekiliş yapılırken 2018E0000001’den atıyorum 2018EU5000000 a kadar case numarası atanır. Sonra EU 40000’e kadar olanlara denilir ki “kazandınız”. Bu kazandınız bildirimi yapılanlar çekilişte kazanmış sayılır. Bazı duplicate entry veya geçersiz fotoğraf veya kota nedeniyle elenenlerde atıyorum Ukrayna kotaya takıldıysa o ülkeden 20.000’den sonraki kazananlar da hiç kazanmamış gibi update edilir ve bu kişiler aslında kazanmış ama hiçbir zaman kazandığından haberdar edilmeyecek olan kişilerdir.

Case numaralarının başında bazı yerlerde gördüğünüz 00000 diye yazmasının sebebi de bu sistemdir. Aslında çok uzun sayılara doğru gidiyor o numaralar.

• Eş ile case numarasının aynı olduğunu biliyorum. Sonrasındaki boşluğun nedenini araştırıyordum. Başka verilere ulaştım. Yanılmışım. Benim case numaramdan sonra 7 boşluk olduğunu gördüm :). Biz 7 kişi olmadığımıza göre benim teorim çöktü. Sizin söyledikleriniz çok mantıklı geldi bana.

• @gannaly O zaman diyelim ağustosta sıra geldi dosyayı gönderdi eylülün basında parmak izi verdi eylül 30 oldu mülakat tarıhı gelmedı alamayacak yani

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

40

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |