Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @janedns new hampshire/nashua ben sabit kalmam bizim burada öyle yüksek katlı binalarda yok avantajım %90 house a gidiyorum %10 apt. ama günlük 100-150 mil arası yol yapıyorum birbirine uzak yemek yerleri ile evlerin arası. Birde hiç sabit kalmam başka şehre yakın bir sipariş bıraktıysam hemen değiştiririm bölgeyi MA ya geçiyorum hafta sonları orada benim app değişiyor NH ye göre daha cok order atıyor daha büyük atıyor. Müşteri izmetlerini aradıgımda NH de large order list e alın benı dedıgımde hep geri çevirdiler MA ya geçip aradım hemen aldılar wait liste. Haftanın 6 günü spora gidiyorum yemek vs yapıp yanıma alıyorum genelde 2 gibi baslıyorum işe haftasonu değilse 10pm de bırakıyorum cumertesileri yogun oluyor en cok para cumartesi geliyor 11-12 ye kadar calısıyorum sabahdan. arada ubereats de acıyorum ama su sıralar eats cok kötü

• @azimzade, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Merhaba arkadaşlar, şu an doordash hesabı açmak istediğimiz zaman bekleme listesine alıyor. Fakat hesabı olan biri davet kodu gönderdiği zaman bekleme listesine alınmadan hesaba giriş yapılıyormuş. Bilgisi olan var mı ve doğru ise davet linki atabilir misiniz?

Bekleme listesi konusundan emin değilim ama link asagıda, umarım işine yarar.

Hey! Here’s my referral link to sign up to deliver with DoorDash:

https://drd.sh/nM0PxtNw5V98QFre/

• Benim Doordash hesabım daha onaylanmadı. Bulunduğum noktadan dolayı "We’ve hit our capacity of Dashers in your area due to popularity, so we’re not accepting applications at the moment. Not to worry, you’ve been added to our waitlist, so please check back here to see when we’re ready to welcome new Dashers" diyor. Bu durumla daha önce karşılaşan oldu mu? Olduysa nasıl çözdü

• @ecisso Bölgeye göre olabılır şöyle yapın state sınırı yakınsa baska state e geçin oradan yazın call center a

• @ecisso, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Benim Doordash hesabım daha onaylanmadı. Bulunduğum noktadan dolayı "We’ve hit our capacity of Dashers in your area due to popularity, so we’re not accepting applications at the moment. Not to worry, you’ve been added to our waitlist, so please check back here to see when we’re ready to welcome new Dashers" diyor. Bu durumla daha önce karşılaşan oldu mu? Olduysa nasıl çözdü

Pazartesi sabahları erken saatte deneyebilir misin ben böyle açmıştım Illinois ‘te

• Arkadaşlar, Doordash'te müşteri memnuniyet ve sipariş kabul etme oranım sözleşmedeki %' nin altına düştüğü için hesabım kapatıldı malesef.
    Sizce bulunduğum eyaletin dışında farklı bir eyaletten yeniden başvuru yaparsam yeni bir hesap açabilir miyim? veya nasıl bir yol izlemem lazım.

Buarada itiraz yazısı ilettim fakat reddetmişler.

• @TUNCAHM maalesef başka eyaletten de açamazsın

• @darkside O zaman Uber'den devam.. 🙂
    3 ay sonra bu kez telefonla arayıp itiraz edeceğim ama 🙂

• @TUNCAHM Merak ettiğim bir konu puanı nasıl düşürdünüz çantasız mı teslim ettiniz nasıl olabılır cok zor cunku.

• @baran-bozdogan

Aynen şöyle oldu 🙂

Türkiye'ye dönmemize 1 ay kalmıştı. Bende dedim ki kendi kendime, nasılsa 1 ay kaldı, 10 USD altındaki işleri alma, diğerlerini kabul et dedim. Birde ilk başta siparişi kabul edip, sonrasında vazgeç seçeneğini defalarca uygulayınca kabul oranım sözleşmedeki oranın altına düşmüş oldu. Aslında daha sonra uygulamayı yine kullanırım düşüncesiyle kabul oranını riskli noktanın altına düşürmeyecektim fakat sanıyorum Kasım 2023 civarında Doordash, kabul oranı gibi iptal oranlarını da benim bildiğim yüzdelerin üzerindeki bir değere revize etti. Yani %85'ken %90 oldu. Ben 10 USD altındaki siparişleri kabul etmemeye başladığım zaman, kabul oranım %96 idi. Düşünün kabul oranımı %96'dan %86'ye indirdim. Nasıl olsa daha %85 olmadım diye rahat rahat siparişleri almaya çalışırken bir gece ne göreyim, hesabım kapatıldı haberi aldım ve hesabım kapatıldığında da yapılan bu revizyonu hatırlamış oldum 🙂
    Neyse daha sonra Uber ile devam ettim fakat Doordash'ten olduk 🙂

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• @TUNCAHM evet mail atmıslardı resetliyoruz herkesi %100 e çekiyoruz %90 altını kapatırız diye

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |