Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @malymoris ilk mailimi bugün attım. Hem sitedeki soru formu kısmından ekteki gibi yazdım, hem de aynı yaziyi mail attım. Eke de ikametgahımı ekledim. Biraz daha onları da anlıyorum havasi vermek istedim nazikçe. Her hafta daha da duygusallasarak mail atmayı düşünüyorum 😄20210713_212755.jpg

• @Yeliz-Saray gayet olmus bence. umarim hemen dosyanizin transferini isterler surekli mail atip rahatsiz etmek gerekiyor anladigim kadariyla yoksa hatirlamayacaklar k1 vizesi verdiklerini 😃

• ⭐⭐

Selamın aleyküm göçmenlik bürosunun mail adresini bilen var mı ?

• @Yeliz-Saray k1 vizesi olarak öncelikli vize gurubu olduğunuzu hatırlatmanız iyi olmuş 😄 hatırlatmak lazım…İnşa Allah dosyanızı Mail’i aldıktan bi kaç gün sonra transfer edeler🙏

• @Yeliz-Saray, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@mutkili sizin imzadaki tarihleri görünce ve hala dosyanızın nvcde olduğunu görünce gücümün iyice tükendiğini hissediyorum 😕
    Nasıl bir isleyisleri var ya da ne yapmaya çalışıyorlar gerçekten anlamış değilim. Bu kadar uzun bekletmelerinin Caydirma tekniği olduğunu düşünüyorum. K1 yerine evlenip basvursaydik bu süreçte şimdiye çoktan işimiz bitmişti gibime geliyor. Vallahi önce sizinki onaylansın sonra hepimizinki 🙏

Biz, dosyamızı pandeminin çıktığı ilk aylarda gönderdik. Kaldı ki, Uscis gibi bir kurum 7 tane niyet mektubumuzu kaybetti. Bu sorumsuzluk bizi en 4 ay geriye attı. Üstüne üstük, pandemiden dolayı uzayan süreçte tekrar güncel belgeler istediler (birlikteliğimiz hala devam ediyor mu diye). Bu da bizi en az 2 ay geriye attı. Neden bunları anlatıyorum: İmzadaki tarihlerimizi görüp umutsuzluğa kapılmayın diye. Tüm kalbimle sizinle beraberim 🙂

• @malymoris, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@mutkili tamamen katılıyorum. duygusal bir maile ek olarak pasaport fotokopinizi ve nvc numaranizi da ekte gönderin ve nvc ile gorustugunuzu dosyanizin hazir oldugunu da belirtin sadece konsoloslugun istemesi gerektigini de soyleyin. pasaport fotokopinizi kesin gonderin ki türk vatandaşı olduğunuzu bilsinler ve belgelerinizi istesinler nvc’den cunku turkiye’den basvuran cok fazla diger ulke vatandaslari var ve onlarin oncelikleri yok. @yeliz-saray

Çok teşekkür ederim. Bugün hepsini yapıyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emirgenco, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Selamın aleyküm göçmenlik bürosunun mail adresini bilen var mı ?

Suradan telefon numaralarina ulasabilirsiniz:

• @mutkili @malymoris @Tdream inşallah hepimizinki bir an önce ankaraya gönderilsin de konsoloslukta denk geliriz, oh be bitti deyip kahvemizi yudumlarız 😃 🙏

• @emirgenco alabama ya gidicem usta

• @emirgenco bu arada usta brn k1 vizesi ile amerikaya gittikten sonra iş bulup çalışabilir miyim

• @karani125 Alabama da hangi şehre gideceksiniz ?

Oturum ve çalışma izni için K1 ile gelip evlendikten sonra 90 gün için de Aos başvurusun da bulunmanız gerek.K1 ile gelip yasal olarak direk çalışamazsınız.

• @Yeliz-Saray teşekkür ederim evet gördün at nvc de yazıyor bakalım şimddi ne kadar bekeleyeceğiz

• ⭐⭐

@karani125 green carda başvurman gerekiyor k1 vizesi sadece Amerika’ya girip evlenmek için ve akabinde green carda başvurmak içindir yani bu sürede biraz sabırlı olmanız gerekecek

• Merhaba, herkese iyi akşamlar ve şimdiden iyi bayramlar, dosyam nvc de artık nihayet başka bir bekleme aşamasındayım. Numaramı girdikten sonra at nvc de diyor ve altında bir takım bilgiler var o siteye üyemi olmamız kayıt mı yaptırmamız gerekiyor sizler yaptırdınız mı acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

• @Semra-Haliloglu Ben bir yere kayıt olmadım. Açıkçası ben de merak ediyorum, ama bildiğim kadarıyla dosya in ankara dendiğinde ds160 doldururken kayıt olacağız. Tam emin değilim.

• ⭐⭐

Arkadaşlar merhaba Romanya için adli sicil kaydını tercüme ettirirken İngilizce tercüme ettirsek kabul olur mu acaba ve belgeyi avukatım Romanya’dan scanner ile gönderse sorun olur mu illa orjinali mi lazım ?

• Çok stresli ve yorucu bir sürecin sonunda evraklarımızı yolladık ve Noa1 imizi aldık. Bu süreçte tüm sorularıma bıkmadan, usanmadan cevap veren @runaslan ' a ve forumda bilgi içerikli paylaşımda bulunan herkese çok teşekkür ederim. Dilerim bu süreçler daha da hızlanır herkes muradına kavuşur en kısa zamanda! Herkese bol şans, hayırlı haberler ve güzel bir süreç diliyorum 🙂

• @Ayse-Cemre-Sertdemir Çok sevindim, hayırlısı olsun herşey seyrinde olur inşallah

• 2 hafta önce dosyamizi Ankara'ya istemeleri için mail attığımız konsolosluktan otomatik mail geldi. Ne yazdığını uzun uzun yazmaya gerek yok ama önemli ve komik kısmı şu ki öncelikli grupları maddeler halinde yazmışlar. Tabiki K1 4. sırada ama ilerleme yok sağolsunlar.

• ⭐⭐

@Ayse-Cemre-Sertdemir sabırlı beklemeler ve akabinde hayırlı sonuçlar almanızı dilerim

Benzer Başlıklar

• 116
  • 57
  • 1
  • 1476
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |