Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @gucarslan onlar da T.C. vatandaşı vize almayacaklar (bu gerekli olan 15k +5k + 5k + 5k mal beyanına gücümüz yetmeyeceği için) . Bu şekilde randevu listesi çıkınca da kafam karıştı sizlere danışmak istedim (uğraştırıyorum kusura bakmayın).
    Yani onlarında evraklarını vize alacak gibi düzenleyip götürmeli miyim sorusu geldi aklıma ilk.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kratos vize almayacaklarsa mülakata katılmalarına ve onlar için evrak götürmenize gerek yok.
    bol şans dilerim.

• @gucarslan çek teşekkür ediyorum bilginize sağlık. 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Günel-Mammadli, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Iyi gunler.dun bize evrak talebi geldi.ailemize yeni uye katildi bu uzun arada.shimdi yeni olan bebeyin evraklarinida gondermelimiyim yoksa mulakat zamanimi bildirmeliyim?

bebeğinizi DS260'a eklemeniz ve evraklarını da KCC'ye göndermeniz gerek.

• Merhabalar. Excel tablosuna göre 20XXX ve 23XXX numaralı iki kişiye mülakat tarihi verilmiş. Bu haberi çok sevindirici buldum. Vizelerini aldıktan sonra onlara ABD'de güzel bir gelecek diliyorum. Dikkatimi çeken bir nokta 20XXX case numarasına sahip kişinin daha önce Work and Travel programına katılmış olması. Acaba bu programı olan ya da SSN sahibi kişilere numarası yüksek de olsa bir öncelik tanınıyor diye yorumlayabilir miyiz? Ya da DS260'ı erken doldurdukları için mi mülakat tarihi uzun sıralar atlayarak onlara ulaştı?
    23XXX numaralı mülakat sahibi de rica etsem WAT programına katılıp katılmadığı hakkında forumu okuyorsa bilgi verebilir mi? Bu daha önce WAT programı ile ABD'ye gitmiş ama case numarası yüksek olanlara da umut olur diye düşünüyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim.

• @Gigi08 20k cn sahip arkadaşlar daha önce ds260 formunu açtıranlar. WAT yapmış olmak ssn sahibi olmakla hiç bir alakası yok. İlk zamanlarda KCC bu şekilde ds260 açtıranlara erken onay gönderdi. Daha önceki yıllarda da bu olmuş.

• @28Bjk1903 nasil bir mantikla boyle bir sey olmus acaba, formu tekrar actirmak tam tersine sureci etkilemez mi? uzatmak anlaminda.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

ağustos 2021 mülakat tarihleri

merhaba arkadaşlar,
    ankara konsolosluğu, ağustos ayı'nın bütün perşembe ve cuma günlerini DV mülakatı için ayırmış görünüyor. takip edebildiğimiz kadarıyla liste aşağıdaki gibi. mülakat alan herkesi tekrar tebrik ederim. darısı bekleyen diğer herkesin başına..

*mülakat aldıysanız lütfen DV2021 EXCEL LISTESİ'ndeki bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın!

5 Ağustos Perşembe, 14 mülakat
    6 Ağustos Cuma, 7 mülakat

12 Ağustos Perşembe, 15 mülakat
    13 Ağustos Cuma, 13 mülakat

19 Ağustos Perşembe, 23 mülakat
    20 Ağustos Cuma, 8 mülakat

26 Ağustos Perşembe, 16 mülakat
    27 Ağustos Cuma, 8 mülakat

toplam 104 mülakat

Sayın @gucarslan güncel bilgiler için çok teşekkürler. Ayrıca tüm mulakat alan arkadaşları tebrik ediyorum 🙂👍

• @Shila 12 aydır bir mantık aradığımız doğru ama malesef bizde bulamadık.KCC nasıl çalışıyor süreç nasıl işliyor inanın bir çoğumuz bunu yaşayarak deneyimledik

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gigi08, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar. Excel tablosuna göre 20XXX ve 23XXX numaralı iki kişiye mülakat tarihi verilmiş. Bu haberi çok sevindirici buldum. Vizelerini aldıktan sonra onlara ABD'de güzel bir gelecek diliyorum. Dikkatimi çeken bir nokta 20XXX case numarasına sahip kişinin daha önce Work and Travel programına katılmış olması. Acaba bu programı olan ya da SSN sahibi kişilere numarası yüksek de olsa bir öncelik tanınıyor diye yorumlayabilir miyiz? Ya da DS260'ı erken doldurdukları için mi mülakat tarihi uzun sıralar atlayarak onlara ulaştı?
    23XXX numaralı mülakat sahibi de rica etsem WAT programına katılıp katılmadığı hakkında forumu okuyorsa bilgi verebilir mi? Bu daha önce WAT programı ile ABD'ye gitmiş ama case numarası yüksek olanlara da umut olur diye düşünüyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim.

emin olun alakası yok 🙂
    olsa ben de alırdim.. sebebi DV2021 süreci başladığında DS260 formunda güncelleme yapan arkadaşların evrak talep + onay almış olması. sonrasında bu durum yaşanmadı.

wat vb durumlar ile alakalı yok. 13 yıldır ssn sahibiyim, olsa bende de olurdu.

• @28Bjk1903 umarim hizli bir sekilde cozulur isleriniz Allah kolaylik versin, stresli ve problemli bir donem.

• @28Bjk1903 Anladım teşekkürler.

1. DV-2020 kazananı olup, 52.000 dosya numarasıyla, doğru zamanda, doğru davaya katılarak vizesini alıp, Amerika'ya gidebilmiş arkadaş, 2. DV-2021 kazananı olup, 23.000 dosya numarasıyla, doğru zamanda DS-260'ını açtırıp kapatarak, mülakat alabilmiş arkadaş, benim idollerimsiniz ❤

Şansın, kırk yılın başında işinizi rast getirip, onda da ucunu gösterip, kendisini vermediği bir süreçte, o şansın bacağını kırıp, eline vermenizi sağlayan vizyonunuz ve stratejik derinliğiniz karşısında şapka çıkarıyorum 🎩

Bizim dava sonuçları açıklanınca, ne demek istediğim daha iyi anlaşılacak.

Respect ✊🏻

• @gucarslan hocam anladık ki sıra rastgele ilerliyor ben mantıklı bir açıklama göremiyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Onur-Bektaş mantıklı açıklama aramayın.
    KCC ve türevleri için mantık aramak havanda su dövmekle eşdeğer ne yazık ki..

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

ağustos 2021 mülakat tarihleri

merhaba arkadaşlar,
    ankara konsolosluğu, ağustos ayı'nın bütün perşembe ve cuma günlerini DV mülakatı için ayırmış görünüyor. takip edebildiğimiz kadarıyla liste aşağıdaki gibi. mülakat alan herkesi tekrar tebrik ederim. darısı bekleyen diğer herkesin başına..

*mülakat aldıysanız lütfen DV2021 EXCEL LISTESİ'ndeki bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın!

5 Ağustos Perşembe, 14 mülakat
    6 Ağustos Cuma, 7 mülakat

12 Ağustos Perşembe, 15 mülakat
    13 Ağustos Cuma, 13 mülakat

19 Ağustos Perşembe, 23 mülakat
    20 Ağustos Cuma, 8 mülakat

26 Ağustos Perşembe, 16 mülakat
    27 Ağustos Cuma, 8 mülakat

toplam 104 mülakat

Evet arkadaşlar burada yazan 20 Ağustos'a mülakat alan talihlilerden biri benim. Özellikle soran arkadaşlar olduğu için buradan da yazıyorum: Anne kızlık soyadı hatası yaptığımız için DS260 formunu açtırmıştık. Daha bilgileri düzenlemeden sonraki gün evrak talebi geldi. Bilgileri düzenleyip formu kapattık ve talep edilen evrakları gönderdik. 2 gün sonrasında ise evrak onayı almış olduk. Sanıyorum ki bu sayede 107XX CN'ye sahip olarak mülakat almış olduk.

• @thementor
    Merhaba, D260 formunu acma talep ettikten sonra hemen donus yapiyorlar mi? Bizim de adres ve pasaport degisikligi yapmamiz gerekiyor ama bir yandan da evrak onayi bekledigimiz icin sureci uzatmak istemiyoruz.

• @gucarslan ds260 formunu ben kecen yil (yani bebek olmadan gondermishdim)shimdi yeniden formu actirmalimiyim ya sadece evraklari gondersem yeterlimi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@archer, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells @gucarslan 12 Ağustos 2021 saat 09:45 için mülakat emaili aldım. Daha önce forumda sormuştum. Mayıs ayı içinde bir bebeğimiz oldu. Bebeğimiz için pasaport çıkardıktan sonra DS260 formunu doldurduğumuz sitede bebeğimiz için "ADD APPLİCANT" butonu aktif olduğu için butona tıklayarak bebeğim içinde DS260 formunu doldurup gönderdim. Artık bebeğim içinde bir DS260 formu olduğu içinde KCC tekrar tüm dokümanları gönderdim. KCC henüz ikinci onay emaili gelmemişken interview randevusu emaili geldi. Sistemden kontrol ettiğim zaman ben ve eşim için randevu oluşturulmuş gibi.
    Sorum ise şu.
    Bebeğim için gerekli bilgi ve belgeleri direk konsolosluğa mı götüreyim. Yani bize 2 kişilik randevu verdiniz ama biz 3 kişi geldi mi demeliyim kapıda. Yoksa öncesinde bir işlem yapmalımayım. Bu konuda yaşanan tecrübeler ne yönde acaba

Eger CEAC sayfasina girdiginizde herkes icin ayri bir DS-260 formu doldurulup gonderilmisse, o durumda 3 kisi mulakata girecekmis gibi tum belgelerin hazirligini yapin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@archer, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

İnterview mektubundan sadece eşim ve benim isimlerimiz yer alıyor.

Bu problem degil. Herkes icin DS-260 formu doldurulduysa ve herkesin belgeleri tamamsa bebeginiz de sizinle beraber vize alabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |