Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@godzilla1923, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

August 13, 2021 10:45 AM

mülakatınız hayırlı olsun..
    excel listesindeki bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın lütfen!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ucakci, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Nihayet geldi , vallaha hayret 🙂

mülakatınız hayırlı olsun..
    excel listesindeki bilgileriniz güncellemeyi unutmayın lütfen!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ağustos 2021 mülakat tarihleri

merhaba arkadaşlar,
    ankara konsolosluğu, ağustos ayı'nın bütün perşembe ve cuma günlerini DV mülakatı için ayırmış görünüyor. takip edebildiğimiz kadarıyla liste aşağıdaki gibi. mülakat alan herkesi tekrar tebrik ederim. darısı bekleyen diğer herkesin başına..

*mülakat aldıysanız lütfen DV2021 EXCEL LISTESİ'ndeki bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın!

5 Ağustos Perşembe, 14 mülakat
    6 Ağustos Cuma, 7 mülakat

12 Ağustos Perşembe, 15 mülakat
    13 Ağustos Cuma, 13 mülakat

19 Ağustos Perşembe, 23 mülakat
    20 Ağustos Cuma, 8 mülakat

26 Ağustos Perşembe, 16 mülakat
    27 Ağustos Cuma, 8 mülakat

toplam 104 mülakat

• @gucarslan çok teşekkür ederiz. Darısı en kısa sürede sizler için.

Doğrudur. İnterview mektubundan sadece eşim ve benim isimlerimiz yer alıyor. Eğer @crazycells durum ile ilgili bir tecrübesi varsa çok yardımı dokunur. Şimdi forumda benzer konu başlıkları içinde taramaya başlıyorum bende.

Bu durumda eğer doğru düşünüyorsak DS260 formu zaten hazır bebek için. Konsolosluğa giderken kendimiz için hazırladığımız belgelere ek olarak birde bebeğin belgelerini götürmemiz yeterli olacak gibi duruyor.

• @gucarslan şimdi ayarladım.

• Mülakat maili alan arkadaşların hepsini tebrik ederim. Kendim mail almış kadar sevindim herkes adına. Benim sorum şu; 23.000lerden bir arkadaş listede mülakat almış görünüyor. Peki evrak onayı gelmeyenlerin durumu ile ilgili bir öngörü var mı? Hızla onay verip, bizleri de mülakata eylüle yetiştirebilirler mi diye merak ediyorum açıkçası? Çünkü 10.000 sonrası çok az evrak onayı var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceronimo 23k geldiyse ozaman sende en kısa zamanda mail atıp durumunu sorar mısın. Daha önce ki yıllarda aynı olay olmuştu. Kişinin numarası current olmuştu ancak onay ve randevu maili gelmemişti ondan sonra hemen atıldı 1-2 gün içinde hem onay hem de mülakat maili gelmişti. Sende tekrar mail atmanı öneririm.

• @gucarslan evrak onayımı var ama mail gelmedi

• Covid ve Biden'dan kaynaklı eylül sonrası mülakatların devam edeceğini düşünüyorum.

• Iyi gunler.dun bize evrak talebi geldi.ailemize yeni uye katildi bu uzun arada.shimdi yeni olan bebeyin evraklarinida gondermelimiyim yoksa mulakat zamanimi bildirmeliyim?

• merhaba arkadaşlar çok şükür agustos ta mülakat mail aldım. bundan sonra AIS kaydını hemen yapabilirmiyim. yoksa açılmasını mı bekliycem. Açıldığı zaman nasıl haberim olucak. bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmetkonuklu hayırlı olsun, tebrik ederim.
    ais kaydı için acele etmeyin, zaten sisteme yansımadı daha. 1 hafta sonra sisteme yansıdığında göreceksiniz.
    buradan da haber veririz, arkadaşlar yapmaya başladığında.

• @gucarslan teşekkürler.:🙏

• @eneseneskargi valla çok yakın numaralarımız inşallah eylüle vercekler bizi

• Merhaba tüm randevu alan arkadaşları tebrik ederim, bekleyen herkesin de bir an önce mülakat tarihi haberi ile sevinmesini gönülden dilerim. Ben de çok stresli ve heyecanlı bir bekleyişin sonunda mülakat maili aldım, ama sistemden kontrol ettiğimde benimle beraber ds 260 formumda bilgilerini yazdığım eşim ve 2 çocuğumun da randevu listesinde adları yazıyor onlara ds260 açmamıştım fakat mülakata beraber mi gitmemiz gerekir yoksa herkeste olan bir durum mu merak ettim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kratos merhaba, tebrik ederim.
    "onlara ds260 açmamıştım" derken neyi kastediyorsunuz tam olarak? onlar vize almayacak mı?
    eğer alacaklarsa mülakata hep birlikte gideceksiniz, yapmanız gereken bir şey yok.
    almayacaklarsa gitmeleri gerekmez.

• @gucarslan selamlar, bizim 2 çocuğumuz Amerikan vatandaşı onlar için sağlık muayenesi randevusu almadım, AIS kaydı oluşturmadım ama Randevuya bizler ile beraber gelmesi gerekir diye düşünüyordum, sizin bu yazdığınızdan anladığım gelmelerine gerek yokmu? tşk.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TR35 hayır yok, vize almayacakları için. sadece bilgilerini içeren (pass vb.) dökümanları yanınızda bulundurmanız faydalı olabilir, sorulduğunda ibraz edilmesi için.

• @gucarslan Merhaba; "onlara ds260 açmamıştım" derken; ds260 formunu sadece kendim için doldurdum fakat ;

Case Number: 2021EU00008......
    Applicant Name: ISA Y......
    Beneficiaries: HATICE Y...........
    ERKUT ISA Y.............
    AHMET YESA Y..............
    Guide for New Immigrants: https://www.uscis.gov/tools/green-card-resources/welcome-united-states

şeklinde liste yazıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kratos diğer aile bireyleriniz vize almayacak mı?
    onlar abd vatandaşı mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

35

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |