Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Orhan-Cabarov sanırım tc vatandaşlarına vermişler evet. ama siz de sonuçta artık tc vatandaşısınız, gerekli belgeleri de gönderdiğinize göre umarım yakın zamanda sizin de mülakat tarihinizi verirler. sizin uzun süredir ne kadar çabaladığınızı görüyorum evrak onayı ve mülakat tarihi için, siz mülakat tarihi alamazsanız ben üzüleceğim

• Yasaklı

@gokayK İyi dilekleriniz için ve moral verdiğiniz için çok teşekkür ederim. İnanın üzüntüden ağlıyorum. Allah kimseyi böyle çaresiz duruma sokmasın.

• Arkadaşlar selam. Sıram 38xxx, sıra gelmez diye hiç bir işleme başlamamıştım. Bugün 23xxx birinin mülakat aldığını gördüm. Ama o sıralarda sadece 1 kişi var. Sizce sürece yetişebilir miyim? Yarın ilk iş sürece başlayacağım.

• Merhaba arkadaşlar, 94xx sıram ve geçen hafta gelen onayımla mülakata hazır bir şekilde bekliyordum. Bugün olan gelişmeleri öğrendim fakat gelen giden bir mail yok endişelenmeli miyim? 94xx üzerinde yaklaşık kaç kişinin mülakat tarihi aldığına bakabiliyor muyuz? Ayrıca @Orhan-Cabarov umarım en kısa sürede siz de mülakat mailinizi alırsınız.

• Yasaklı

@eneseneskargi iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. 😥

• @Orhan-Cabarov hemen moral bozmayın, inşallah yakında sizde mülakat tarihini alırsınız. geç olsada sonu hayırlı olsun.

• @gokayK teşekkürler hocam. ayrıca ablanızı da tebrik ederim. Darısı sizin başınıza

• August 26, 2021 10:45 AM olarak mülakat tarihimizi almış bulunuyoruz. Darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah.

Dikkatimi çeken bir nokta 3xxx numaralar genel olarak 12-13 Ağustosa tarih verilmiş. Biz yurtdışından doğum belgesi beklediğimizden evraklarımızı geç göndermiştik (gerçi beklemeye gerek olmadığını sonradan anladık) ve evrak onayını geç almıştık (bkz. imza). Sanırım bu sebeple diğer 3xxx numaraların aksine ileri bir tarihe alabildik. Sanırım bundan evrakları biran önce göndermenin önemi anlaşılıyor.

• @oguzcan keske herseyi yapip bekleseydiniz. Herhangi bir davaya katildiniz mi?

• @eneseneskargi eylul ayini bekliyoruz dostum beraberiz

• @cansuselcan merhabalar cn 4××× mail gelmedi başka türlü nasıl öğrenebilirim

• @crazycells @gucarslan 12 Ağustos 2021 saat 09:45 için mülakat emaili aldım. Daha önce forumda sormuştum. Mayıs ayı içinde bir bebeğimiz oldu. Bebeğimiz için pasaport çıkardıktan sonra DS260 formunu doldurduğumuz sitede bebeğimiz için "ADD APPLİCANT" butonu aktif olduğu için butona tıklayarak bebeğim içinde DS260 formunu doldurup gönderdim. Artık bebeğim içinde bir DS260 formu olduğu içinde KCC tekrar tüm dokümanları gönderdim. KCC henüz ikinci onay emaili gelmemişken interview randevusu emaili geldi. Sistemden kontrol ettiğim zaman ben ve eşim için randevu oluşturulmuş gibi.
    Sorum ise şu.
    Bebeğim için gerekli bilgi ve belgeleri direk konsolosluğa mı götüreyim. Yani bize 2 kişilik randevu verdiniz ama biz 3 kişi geldi mi demeliyim kapıda. Yoksa öncesinde bir işlem yapmalımayım. Bu konuda yaşanan tecrübeler ne yönde acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@archer merhaba, ilk olarak tebrikler.
    sistemden kontrol ettiğiniz bilgide sadece iki kişi mi görünüyor yoksa bu sizin tahmininiz mi?

eğer sadece iki kişi varsa (siz ve eşiniz) bebeğiniz için formu konsolosluk'ta doldurmanız gerekecek. ki eğer sisteme eklediyseniz zaten bebeğiniz için doldurulmuş bir DS260 vardır, onu sistemden indirebilirsiniz. geçen senelerde bir deneyim hatılıryorum. bebeğiniz ile ilgili belgeleri götürüp onu da mülakata dahil etmiş bir deneyim.

süreç bu şekilde işliyor sn. @crazycells doğru mudur?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@GAHRYMAN, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@cansuselcan merhabalar cn 4××× mail gelmedi başka türlü nasıl öğrenebilirim

lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    evrak onayınız var mı yok mu, DV2021 talihlisi misiniz göremiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alia, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

August 26, 2021 10:45 AM olarak mülakat tarihimizi almış bulunuyoruz. Darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah.

Dikkatimi çeken bir nokta 3xxx numaralar genel olarak 12-13 Ağustosa tarih verilmiş. Biz yurtdışından doğum belgesi beklediğimizden evraklarımızı geç göndermiştik (gerçi beklemeye gerek olmadığını sonradan anladık) ve evrak onayını geç almıştık (bkz. imza). Sanırım bu sebeple diğer 3xxx numaraların aksine ileri bir tarihe alabildik. Sanırım bundan evrakları biran önce göndermenin önemi anlaşılıyor.

hayırlı olsun.
    evet, düşük cn'lerin evrak onay tarihine göre verilmiş gibi mülakatlar.
    geç olsun güç olmasın demişler. hayırlı olsun tekrardan.. lütfen excel listesine ilgili bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gokayK, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

arkadaşlar merhaba, case numarası 88xx lerde olan ablam az önce bu maili aldı. dvprogram.state.gov adresine girdiğimizde bir değişiklik yok. bu mail mülakat tarihi için mi atılıyor acaba? yoksa yanlışlıkla falan gelmiş olabilir mi?

alt metni

ablanızın mülakat maili hayırlı olsun.
    lütfen excel listesindeki bilgileri doldurmayı unutmayın!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cansuselcan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gokayK aynı mail bana da geldi ve kontrol ettim her hangi bir değişiklik yok benim de kafam karıştı

mülakat mailiniz hayırlı olsun..
    lütfen excel dosyasındaki bilginizi güncellemeyi unutmayın!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alia, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gokayK selamlar. Aynı mail bana ve numarası 8000 lerde olan başka bir arkadaşıma da geldi. Maildeki linki takip ettiğimde green card sonuçlarını kontrol ettiğimiz sayfaya ulaşıyorum ve sayfada herhangi yeni bir bilgi göremedim. Ayrıca ceac.state.gov adresinden dosyanın nerde olduğunu kontrol ettiğimde de at NVC olarak görünüyor. Ben bu maile bir anlam veremedim ve ne için gönderildiğini merak ediyorum doğrusu.

lütfen excel dosyasındaki bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmetcpaos, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Mailden sonra dvprogram.state.gov sitesine ilk baktigimda hicbir degisiklik yoktu ancak az once tekrar kontrol ettigimde 81xx CN'imle 27 Agustos'a mulakatimin verildigini goruldum. Diger mulakat tarihi alan arkadaslara tebrikler. Umarim geri kalanimiz da Eylul'de uzatmalara kalmadan alirlar vizelerini.

Ben acikcasi yuzde 80 umudumu kesmistim, buyuk bir surpriz oldu. Hele ki agustosta gelmesi.

lütfen excel dosyasındaki bilgilerinizi güncellmeyi unutmayın!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cansuselcan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Ben de mailin ne olduğunu çözmeye çalışırken gördüm ve 13 Ağustos'a mülakat verilmiş ayyyy heyecandan uyuyamam şimdi ben

mülakatınız hayırlı olsun..
    excel listesindeki bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın lütfen!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |