Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @radiuse ben konu kismina unlock (re/open) our all DS 260 forms seklinde yazdim.
    Mailin icerigine de nerede hatalar yaptigimi dolayisiyla tum aile bireylerinin 4 adet formunun acilmasi gerektigini yazdim. Birde kizlarimin pasaportu yoktu pasaport cikarttik onlara, mail icerigine onu da ekledim. Bizde 4ude acildi.

• merhaba ds260 formunda cocuk ıcın telefon numarası kısmını kendı numaramı mı yazmalıyım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Egeege evet, bu şekilde yazabilirsiniz.

• @gucarslan çok teşekkürederim

• Merhaba case number eşleşmedi diye uyarı verdi ds 260 formunu doldururken sizinde başınıza geldi mi ne yapmam lazım

• @nihat26 farklı browser deneyebilirsiniz, ya da cookie'leri temizleyebilirsiniz.

• @yekho, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@nihat26 farklı browser deneyebilirsiniz, ya da cookie'leri temizleyebilirsiniz.IMG_4218.jpg

sürekli aynı hatayı veriyor :((
    ,

• @nihat26 "0" lar olmadan giriyorsunuz değilmi ?
    Örnek Case Number:2022EU00001xxx ise
    Bu şekilde girmelisiniz 2022EU1xxx

• yok sıfırlı girdim Osman Hocam kopyala yapıştır yaptım.başımdan kaynar sular indi

• ⭐⭐

@nihat26, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba case number eşleşmedi diye uyarı verdi ds 260 formunu doldururken sizinde başınıza geldi mi ne yapmam lazım

Son sayfada dosya numaranızı 0lar olmadan girin.

• @goblis case number yüzlerde tek sıfır koydum tüm sıfırları kaldırdım yine aynı hatayı aldım

• ⭐⭐⭐

@nihat26 Kopyala yapıştır yapmayın, kendiniz klavyeden yazın.

• ⭐⭐⭐

Sıfırlar farketmiyor girerken bende. Sıfırları koysam da çıkarsam da her türlü giriyor.
    Kopyala-yapıştır yaparken geçersiz bir karakter kopyalama olabilir. Sayın @Sono nun dediği gibi elle girin.

• valla deniyorum bir saattir aynı hatayı veriyor umutsuzluğa kapıldım

• Merhabalar, şu an öğrenciyim ve ds-260 formundaki education bölümünde previous education kısmına şu an okuduğum okulu dahil etmeli miyim?

• @nihat26, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

valla deniyorum bir saattir aynı hatayı veriyor umutsuzluğa kapıldım

Acaba bir süresi saati falan mı var tek ben mi yaşadım aynı problemi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ecemm, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar, şu an öğrenciyim ve ds-260 formundaki education bölümünde previous education kısmına şu an okuduğum okulu dahil etmeli miyim?

kronolojik sıralamada en son olacak şekilde ekleyebilirsiniz.

• @nihat26, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@nihat26, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

valla deniyorum bir saattir aynı hatayı veriyor umutsuzluğa kapıldım

Acaba bir süresi saati falan mı var tek ben mi yaşadım aynı problemi

2021-06-13_20-30-06.jpg şimdi de bu hatayı veriyor

• mail atmalı mıyım

• amerikada verdiğimiz adreste oturan kişinin adını da soruyor,green cardları teslim alacak kişinin adını mı yazacağız?oraya yazdığımız kişiden başka birine teslim etmezler mi?mesela adam evde yokken eşi alabilir mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |