Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @crazycells parantez yapınca uyarı verdi "I ONLY GOT FIREARMS TRAINING BECAUSE OF MY
    PROFESSION MILITARY" şeklinde yazdım bu şekilde kalsın mı 🙂

• Merhabalar, Alman Konsolosluğundan Arşiv Kayıtlı Adli Sicil Kaydı (Police Certificate / Polizeiliches Führungszeugnis) alan oldu mu? Bu konuda deneyimi olan paylaşabilir mi?

• @forester teşekkür ederim şimdi giriş yaptım bi konuda tekrar yardımınıza ihtiyacım var benim ikametgah istanbulda görünüyordu fakat ben 4 yıl batmanda lise okuyordum ve aile yakınımda kalıyordum ama ikametgahım halen istanbulda görünüyordu bende forum doldururken suana kadar 16 yasından itibaren 2 adres değişikliği yaptım bu 2 adresi girmem yeterli olur mu

• @WithNaz Military ile profession yer değiştirirse daha iyi olur.

• @crazycells tesekkur ederim

• Bu ileti silindi!

• @crazycells arastirdim ama hicbir kaynak bulamadim. Dogum belgesi cikartmak icin simdi almanyaya mi gitmem gerekecek. Bizim nufus kayit orneklerinde dogum yeri olarak almanya yaziyor bu kagit yeterli oluyor mu acaba ? Yoksa schengen alip almanyaya mi gitmemiz gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@The-inception ikisi de olur, sorun değil. çünkü 00 da + işareti de aynı şey demek sistemsel olarak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@forester, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar, Alman Konsolosluğundan Arşiv Kayıtlı Adli Sicil Kaydı (Police Certificate / Polizeiliches Führungszeugnis) alan oldu mu? Bu konuda deneyimi olan paylaşabilir mi?

ilgili başlıkta "almanya" şeklinde arama yaparsanız detaylara ulaşabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/150/türkiye-dışındaki-ülkelerden-adli-sicil-kaydı-almak?_=1622174936667

• @gucarslan Çok teşekkür ederim.

• @isa-seyhan Lise okurken kaldığınız yeri de yazsanız iyi olur. Kolay gelsin.

• Merhabalar,
    Greencard kazanmak turist vizesini almakta engel midir? Daha önce greencard aktif case’iniz var diye vizesi onaylanmayan var mı acaba?

Konsolosluk açılırsa turist vizesine başvurmayı düşünüyorum.

• @gucarslan selam arkadaşlar 2022 talihlisiyim herkezin şansıda bahtı da açık olsun.selamlar

• Merhabalar,

26bin case numberlı 2022 talihliyim. DS 260 formunu doldurup gönderdim. Fakat sürecin biraz uzun sürebileceğini düşünerek, pasaport geçerlilik tarihimin 2023 Haziran olduğunu farkettim. O tarihe kadar süreç yavaş işleyip geçerliliği biterse sorun yaşar mıyım? Pasaportumu ne zaman yenilemeliyim ? DS 260 formunu doldurduğum gönderdiğim için bir şey yapmam gerekiyor mu ?

Ek soru: Green Card sürecinde evrak ve vizeyi beklerken çocuk doğurma durumu olursa ne tarz bir sorun yaşarız ?

• ⭐⭐

@baikini74, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar!Applicant ve aile üyeleri ds-260 doldurup sign yani imzaladıktan sonra,herkesin formu tek tek mi gönderilecek yoksa asıl talihlinin formu gönderilirken içindeki diğer üyelerin de formları otomatik olarak mı gidiyor?

Sign ettiğinizde zaten formu tamamlayıp göndermiş oluyorsunuz. Bunu her bir form için yapmalısınız ve ana listede tüm formlar “Completed” olmalı.

• Arkadaşlar merhaba eşi rus vatandaşı olup yada balkan ülkelerinden başvuru yapıp kazananlar vardır .Bu ortanca isim konusunda nasıl yaptılar acaba ? Ben asıl talihliyim eşim ve cocuklarım rus vatandası green kart baivuru sormunu dolduruken ortanca isim konusu var ruslarda babadan gelen .Eş ve cocuklarımda ortanca ısım belirtilmiş ds260 formuna girdiğim zaman şimdi ds260 formunu doldururken given names kısmına ortanca ısım yazacak mıyız ? Örnek olarak ortanca isim şu sekilde İsim Fıratovich soyisim şeklinde .Bu konuyla ilgili Kazakistanda red yiyenler olmuş bayağı bir kişi .Yurt dısı pasaportunda rusca yazan kısımda ortanca ısım belirtilmiş ama ingilizce olan kısımda yazmıyor

• @Fıratsky Buradan net yanıt alamazsanız eğer Rus ve Ukrayna Telegram gruplarına da danışabilirsiniz bu tür spesifik sorularınızı. Oldukça aktifler.

• @forester Peki Teşekkür ederim ben çeviriyi kullanıyorum form doldururken fakat yetişemiyorum sürekli sayfadan ayıyor ve tekrar giriş yaptığımda şu ( Talebiniz şu anda işlenemiyor. ) diye hata veriyor düzelir mi bu yoksa ne yapmam gerekiyor.

• ⭐⭐

@isa-seyhan benden avukatım bütün eski adreslerimide yazmamı istemişti

Benzer Başlıklar

• 56
  • 36
  • 4650
  • 8481
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |