Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Melo, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

Merhabalar ,
    Davaya an itibariyle ben de katıldım.
    KCC ye de evrak gönderimi yapıcam şimdi. Umarım herkes için olumlu sonuçlanır ve hakkımızı alırız .

Merhaba, Hayırlı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Melo, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

@Melo, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

Merhabalar ,
    Davaya an itibariyle ben de katıldım.
    KCC ye de evrak gönderimi yapıcam şimdi. Umarım herkes için olumlu sonuçlanır ve hakkımızı alırız .

Dava ile ilgili telegram grubuna da dahil olabilir miyim? Teşekkürler.

hayırlı olsun. telegram grubu için size özelden yazıyorum..

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahsen-Keser ilk olarak hayırlı olsun. telegram grubu için size özelden bilgi verdim..

siz KCC'ye her türlü evraklarınızı gönderin. yeni pasaportunuzu mülakat zamanı konsolosluğa götürürsünüz, yeni pasaportu beklemenize gerek yok.

mülakat yeri sorunuz için de hiçbir sorun olmaz. ancak şunu merak ettim; mülakat yeriniz ankara mıydı önceden? şimdi mi almanya olarak talepte bulundunuz?

• @gucarslan evet Ankara idi. Cevap için çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahsen-Keser anladım. peki KCC lokasyon değişikliği için onay verdi mi?
    çünkü süreci onların onayı sonası devam ettirmeniz gerekecek.
    bu arada KCC, maillere şuan 20~25 günde dönüş yapıyor, bilginize.

• arkadaşlar merhaba, ödemeyle alakalı bende sorun yaşıyorum. önce banka kartım ile nakit ödemeye çalıştım olmadı, kredi kartımı kullanarak yapmaya calistim yine olmadı, kredi kartı fotoğrafı ile birlikte kimlik fotoğrafı mı göndereceğiz? yardımcı olabilir misiniz?

• @Emrexhn, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

arkadaşlar merhaba, ödemeyle alakalı bende sorun yaşıyorum. önce banka kartım ile nakit ödemeye çalıştım olmadı, kredi kartımı kullanarak yapmaya calistim yine olmadı, kredi kartı fotoğrafı ile birlikte kimlik fotoğrafı mı göndereceğiz? yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, Kartınızın Yurt dışına açık, 3D security'siz, İnternet&Telefon&Posta ile işlem yapma izinlerinin açık olması gerekiyor. Aynı zamanda bazı kartlarda günlük alış veriş limiti ola biliyor. Bankanızla görüştünüz mü ?
    Eğer ödemelerden herhangi biri provizyondaysa dekontun ekran resmini ve ya aldığınız ödeme hatasının ekran resmini ve kart sahibinin id kartının resmini [email protected] ve ya ingilizceniz iyi değilse [email protected] adresine yollamanız lazım.

• @gucarslan soruyu atlamışım, kusura bakmayın. Hayır, yani beklemek gerekiyor bu durumda. Teşekkürler

• An itibari ile bende katılım sağladım. Ödemeyi, Garanti Kredi kartı hata verdiği için sanal kart ile yaptım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

• An itibari ile bende davaya katilmis bulunmaktayim. Hakkimizda hayirlisi. Umarim green cardlarimizi almis ve bu donemide atlatmis oluruz .

• Yasaklı

Safları sıklaştıralım. Davaya yeni katılan arkadaşlara hayırlı olsun. 😀

• @Masda teşekkür ederim. posta onayı yokmuş mobilden kendim yaptım ve ödemeyi sorunsuz bi şekilde hallettim. umarım süreç olumlu sonuçlanır ve hayallerimize en kısa zamanda ulaşırız. hepimize bol bol şans diliyorum 🙂

• @Emrexhn, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

@Masda teşekkür ederim. posta onayı yokmuş mobilden kendim yaptım ve ödemeyi sorunsuz bi şekilde hallettim. umarım süreç olumlu sonuçlanır ve hayallerimize en kısa zamanda ulaşırız. hepimize bol bol şans diliyorum 🙂

Rica ederim. Hayırlı olsun 🙂

• Merhabalar, öncelikle foruma katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim. An itibariyle bizde ödememizi yapıp davaya katılım sağladık. Hepimizin hakkında hayırlısı.

• @gucarslan KCC ye mail attım fakat bana geri dönüşte alıcının posta kutusu dolu ve şu anda mesaj kabul edemiyor hatası ile otomatik geri dönüş geldi. Nasıl yapabilirim ?

[email protected]

Delivery has failed to these recipients or groups:

[email protected]
    The recipient's mailbox is full and can't accept messages now. Please try resending your message later, or contact the recipient directly.

• Merhabalar beni de telegram grubuna alabilir misiniz?

• Ben 12bin case ile davaya katılmadım. Umarım iç sesim beni yanıltmıştır, hepinize başarılar diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dilarapa özel mesajla bilgi verdim size.

• Merhabalar, telegram grubuna davet edebilir misiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |