DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba herkese,

Benim halam US vatandaşı, Temmuz 2007’de babam için greencard başvurusu yapıyor, başvuru Mart 2010’da uscis tarafından onaylanıyor (approval) ve forumdan okuduğum kadarıyla doğru anladıysam current dateimiz Mayıs 2024, 10.05.2024 tarihinde mülakat tarihimiz belli oldu, 11.06.2024’te mülakatımız var. Ancak tüm bu süreçleri detaylı incelerken CSPA age konusuna denk geldim. internetteki calculatorlardan hesapladığımda ineligible çıkıyorum. 1996 doğumluyum. Bu durumda ben babam üzerinden yararlanamıyor muyum? greencarda uygun değil miyim 21 yaş sınırından dolayı? o halde neden mülakata çağırıyorlar? konu ile ilgili tecrübesi olan arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.. şimdiden çok teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 10838
  • 3
  • 9
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |